اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکروفون برای ماژول sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکروفون برای ماژول sim 900

سلام به همه دوستان
    من برای ماژول sim 900 دنبال یه میکروفون میگشتم . وقتی رفتم بازار ، دو نوع میکروفون گیرم اومد .
    نوع اول رو وقتی اهم داخلی اون رو با اهم متر گرفتم مثل یه خازن الکترولیتی عمل میکرد . یعنی یه لحظه اهم را نشون میداد بعد مدار باز میشد.
    نوع دوم رو وقتی اهم داخلیش اندازه گرفتم اتصال کوتاه بود.
    حالا میخوام بدونم کدوم یک از این دو نوع میکروفون را میتونم واسه sim900 استفاده کنم ؟ تفاوت کاری اون ها چیه؟

هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"

پاسخ : میکروفون برای ماژول sim 900

میکروفن دوم بهش میکروفن خازنی میگن و اولی هم بهش دینامیکی میگن. میکروفن خازنی وقتی صدا بهش برسه ظرفیت خازن تغییر میکنه . الان برا کارهای مختلف معمولا از خازنی استفاده میکنن .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط yusef12
      میکروفن دوم بهش میکروفن خازنی میگن و اولی هم بهش دینامیکی میگن. میکروفن خازنی وقتی صدا بهش برسه ظرفیت خازن تغییر میکنه . الان برا کارهای مختلف معمولا از خازنی استفاده میکنن .
      سلام دوست عزیز ، منظورتون از میکروفون دوم ، میکروفون نوع اول هستش؟
      هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"

دیدگاه

میکروفن نوع دوم همونی که مثل خازن عمل میکنه . توی بازار به عنوان میکروفن خازنی میشناسنش . یه فروشنده بهم گفت اونایی که پشت میکروفنه سبز جنسش بهتره .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X