اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلglcdبامیکرو16f877a

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکلglcdبامیکرو16f877a

سلام دوستان من یه برنامه با 16f877aنوشتم که یهledروشن وخاموش بشه وتوعمل کارکرد اما وقتی یه برنامه ی خیلی ساده واسه glcdمینویسم که اسممو نشون یده توی proteusخیلی بد جواب میده وتو عملم کاملا چرتو پرت نشون میده البته همین برنامه با 18f452توی proteusخوب جواب میده برنامم هم باccsنوشتم واقعا دیگه نمیدونم چکارش کنم اینم برنامم

#include <16F877A.h>
    #use delay(clock=8000000)
    include<hdm64gs12.c>
    include<graphics.c>
    int8 s[7]="davood";
    void main (){
    glcd_init(on);
    glcd_text57(10,10,s,1,1);
    }

پاسخ : مشکلglcdبامیکرو16f877a

نوشته اصلی توسط davsad
    سلام دوستان من یه برنامه با 16f877aنوشتم که یهledروشن وخاموش بشه وتوعمل کارکرد اما وقتی یه برنامه ی خیلی ساده واسه glcdمینویسم که اسممو نشون یده توی proteusخیلی بد جواب میده وتو عملم کاملا چرتو پرت نشون میده البته همین برنامه با 18f452توی proteusخوب جواب میده برنامم هم باccsنوشتم واقعا دیگه نمیدونم چکارش کنم اینم برنامم

#include <16F877A.h>
    #use delay(clock=8000000)
    include<hdm64gs12.c>
    include<graphics.c>
    int8 s[7]="davood";
    void main (){
    glcd_init(on);
    glcd_text57(10,10,s,1,1);
    }
    سلام
    طبق این دستور#use delay(clock=8000000) باید از کریستال 8Mhzاستفاده کنیوی من حدس میزنم کریستالی که استفاده کردی 8Mhzنیست
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

دیدگاه

پاسخ : مشکلglcdبامیکرو16f877a

ممنون از جوابت اما پیداش کردم من باید پایه ی RB3را بایه مقاومت 1Kزمین میکردم یا فیوز بیت LVPرا فعال میکردم اون مشکل PROTEUSهمبا یه ورژن دیگه حل شد اما یه هفته کامل وقتمو گرفت تا فهمیدم. :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X