اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی مقایسه گر ولتاژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی مقایسه گر ولتاژ

من می خواهم مقایسه گر ولتاژی بسازم که اگر ولتاژ 12 ولت dc به مدار مقایسه گر بدم خروجی 12 ولت dc به من بده و وقتی که به 220 ولت ac بدم هیچ ولتاژی به من نده ممنوم oo:

پاسخ : طراحی مقایسه گر ولتاژ

سلام
    با استفاده از مقایسه گرlm324 که مثبتو منفی سانزده میشه بهش ورودی داد دو مقایسه گر بزار
    به یکی مستقیم دوازده ولتو بده به , به دومی دیسیش کن بعد تضعیفش کن بعد وصلش کن هلدو رو به پایه مثبت وصل کن و ولتاژ مرجعو به پایه منفی
    خروجی جفت مقایسه گرارو بده به سومین مقایسه گر به طوری که خروجی دویستو بیت ولتی بر روی پایه منفی و دوازده ولتی سر راه پایه مثبت
    خروجی مقایسه گر سومی رو هم بده به یه ترانزیستور
    شرمنده درستو درمون نمیتونم راهنمایی کنم,شهرستانم دسترسی به هیچی ندارم با بدبختی با اینترنت گوشی تونستم همینارو هم بزارم
    بازم شرمنده
    یاعلی
    آدمها ... :وقتي کودکند مي خواهند براي مادرشان هديه بخرند ولي پول ندارند .
    ... وقتي که بزرگتر مي شوند ، پول دارند ، ولي وقتِ هديه خريدن ندارند.
    ... وقتي که پير مي شوند ، پول دارند ؛ وقت هم دارند ، ولي مادر ندارند !
    گرپادشاه عالمي ، بازهم گداي مادري
    در نظر کسي که پرواز را نمي فهمد هر چه اوج بگيري کوچکتر مي شوي

دیدگاه

پاسخ : طراحی مقایسه گر ولتاژ

سلام داداش کوچیکه ممنونم که منو راهنمایی می کنی :redface: ولیکن من از این حرف ها چیزی دستگیرم نشد یه لطفی کن و نقشه این مدار رو که می گید رو بزار تو سایت آقا دستت درد نکنه در ضمن من مبتدیم :redface: امیدوارم که شهرستان خوش بگذره :nice: یک سئوال دیگه مگر خود lm324 احتیاج به منبع تغذیه نداره اگه داره من منبع تغذیه این آی سی رو فقط می تونم از اون دو سیم ورودی مدار تامین کنم که یک بار 220 ولته و یک بار دیگه 12 ولت و منبع دیگه ای نمی تونم در نظر بگیرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X