ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    2011/01/20
    گلستان
    45
    0

ایجاد یک شبکه بی سیم با مودم روتر ADSL و مدیریت کامل بر افراد تحت شبکه ؟؟؟

با سلام؛
    من یک مودم روتر ADSL مدل TP-LINK TD-8951ND دارم. توسط PC با ویندوز XP به صورت LAN به اینترنت وصل میشم و به صورت بی سیم اینترنتو با لپ تاپ با ویندوز 7 Share میکنم و بعضی اوقات هم با Wi-Fi گوشی. با اینکه نام workgroup در هر دو سیستم رو یکسان کردم ولی اکثر اوقات نمیتونم عمل Share فایلها (نه اینترنت) رو انجام بدم و دو تا سیستم همدیگرو پیدا نمیکنن! این که میگم اکثر اوقات به خاطر اینه که بعضی وقتها لپ تاپ PC رو پیدا میکنه و میتونم فایلهارو Share کنم! ولی PC که به عنوان سرور میزبان هست اگرم لپ تاپو پیدا کنه رمز میخاد که منم رمز Adminstrator لپ تاپو وارد میکنم ولی بازم همون پنجره رمز میاد! و در واقع من نمیتونم به لپ تاپ دسترسی داشته باشم. با ping کردن هم جواب نمیده!
    ضمناً یه نرم افزارم میخوام که بشه بر افراد تحت شبکه مدیریت کرد و میزان استفاده اونا از اینترنتو تا یه حجم به خصوصی محدود کرد. خلاصه همه کار کنه تو شبکه!
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    57

پاسخ : ایجاد یک شبکه بی سیم با مودم روتر ADSL و مدیریت کامل بر افراد تحت شبکه ؟؟؟

در لپتاب نوع شبکه رو روی home تنظیم کنید.
    وقتی روی public باشه ping هم نمیده.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/04/23
    822
    5

پاسخ : ایجاد یک شبکه بی سیم با مودم روتر ADSL و مدیریت کامل بر افراد تحت شبکه ؟؟؟

خوب پس 70% راه رو رفتید!
    برای برداشتن اون پسورد هم، داخل سون--> منوی start تایپ کنید:
    manage advanced sharing setting
    گزینه ای که میاد و به همین نام هست رو انتخاب کنید، در پنجره ای که باز میشه اسکرول کنید به آخر پنجره و...

[size=10pt]اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !! [/size]
    2011/01/20
    گلستان
    45
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
    در لپتاب نوع شبکه رو روی home تنظیم کنید.
    وقتی روی public باشه ping هم نمیده.
    ممنون از پاسختون ولی بازم نشد!
    2011/01/20
    گلستان
    45
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
    خوب پس 70% راه رو رفتید!
    برای برداشتن اون پسورد هم، داخل سون--> منوی start تایپ کنید:
    manage advanced sharing setting
    گزینه ای که میاد و به همین نام هست رو انتخاب کنید، در پنجره ای که باز میشه اسکرول کنید به آخر پنجره و...

ممنون از پاسختون ، ولی این بخشی که فرمودین قبلاً رفته بودم ، نشد!
    2011/01/20
    گلستان
    45
    0

در بخش network ویندوز 7 و بخش view workgroup computers ویندوز xp فقط نام خود سیستم ها میاد و هر فایلی رو هم که میریزی توشون نمیشه تو شبکه دید! سیستمها هم همدیگرو نمیشناسن! همچنین از بخش sharing هر فایل یا پوشه هم share رو فعال میکنم بازم نمیشه! اصلاً نمیدونم چی شده؟! لطفاً اگه نظر دیگه ای داشتین بفرمایین.
    2011/04/23
    822
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_ict
    در بخش network ویندوز 7 و بخش view workgroup computers ویندوز xp فقط نام خود سیستم ها میاد و هر فایلی رو هم که میریزی توشون نمیشه تو شبکه دید! سیستمها هم همدیگرو نمیشناسن! همچنین از بخش sharing هر فایل یا پوشه هم share رو فعال میکنم بازم نمیشه! اصلاً نمیدونم چی شده؟! لطفاً اگه نظر دیگه ای داشتین بفرمایین.
    شیر کردن فایل داخل ویندوز یکمی دردسر داره و مگر این که شانست بگیره بدون گیر کارتون راه بیفته
    اما با توجه به این که داخل پست اول فرمودید تونستید فایل شیر کنید گمان کردم که تنظیمات درست رو اعمال کردید.
    به هر ترتیب! سر راست ترین روش اینه که به 2تا سیستم IP بدید، نوع شبکه رو هم به home تغییر بدید، تنظیمات شیرینگ قایل رو مطابق عکس انجام بدید.
    برای ip دادن به سیستم ها هم یک سرچ داخل نت بفرمایید اگر نتونستید پیدا کنید بگید تا توضیح بدم
    [size=10pt]اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !! [/size]
    2006/05/01
    -
    468
    6

Network Magic Pro استفاده کن

2011/01/20
    گلستان
    45
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
    شیر کردن فایل داخل ویندوز یکمی دردسر داره و مگر این که شانست بگیره بدون گیر کارتون راه بیفته
    اما با توجه به این که داخل پست اول فرمودید تونستید فایل شیر کنید گمان کردم که تنظیمات درست رو اعمال کردید.
    به هر ترتیب! سر راست ترین روش اینه که به 2تا سیستم IP بدید، نوع شبکه رو هم به home تغییر بدید، تنظیمات شیرینگ قایل رو مطابق عکس انجام بدید.
    برای ip دادن به سیستم ها هم یک سرچ داخل نت بفرمایید اگر نتونستید پیدا کنید بگید تا توضیح بدم
    سلام و ممنون از توجهتون؛
    به pc و لپ تاپ ، دستی ip دادم و ip address لپ تاپو یکی بالاتر از pc گرفتم. default gateway رو تو هر دوشون برابر ip مودم (192.168.1.1) قرار دادم. dns رو هم تو هر دو یه مقدار دادم. شیر فایل درست شده و مشکلی در این مورد نیست ولی با هیچ کدوم نمیشه اینترنت رفت! به نظرتون کجا اشتباه کردم؟
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    57

برای DNS از IP مودم استفاده کنید یا از 8.8.8.8

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18