اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شارژر برای باتری های NI-CD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شارژر برای باتری های NI-CD

سلام من یه شارژر برای باتری با این مشخصات NI-CD 7.2V 700MAH می خواستم تا حالا سه تا مدار رو امتحان کردم ولی جواب نداده

پاسخ : شارژر برای باتری های NI-CD

سلام
    بله منم میخوام یک شارژر درست کنم! باتری هایم: 1.2v-3250mA
    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان
      با مراجعه به تاپیک شارژر555 و همچنین تاپیک شارژر741انشاءا... مشکلتون حل میشه فقط باید یک ذره متمرکز بشید و تو مدار اصلاحات انجام بدید

دیدگاه

جناب چرا از باطری نیکل کادیموم اسفاده می کنید چون برای شارژ حتما باید اول کامل دشارژ بشه بعد شارژش کنی.
        از باطری نیکل متال هیبرید استفاده کنید چون لازم نیست کامل دشارژ بشه من از این باطری برای هواپیمای بدون سرنشین استفاده می کردم خیلی عالی بود البته تو بازار خوب و بد هم داره تو خرید دقت کن هر یک ماه حتما سعی کن شارژ کنی اگه نشه زود خراب میشه باطری لیتیوم پولیمیر هم خوبه ولی شارژ مخصوص می خواد اگه بیش از حد شارژ بشه باد میکنه خراب میشه اگه فلزی باشه منفجر میشه حتی کشته هم تو چین داده الان دیگه زیاد فلزی نمی زنند به خاطر همین موضوع باید زمانی که شارژ ولتاژ قطع بشه فقط تو لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadof
          جناب چرا از باطری نیکل کادیموم اسفاده می کنید چون برای شارژ حتما باید اول کامل دشارژ بشه بعد شارژش کنی.
          از باطری نیکل متال هیبرید استفاده کنید چون لازم نیست کامل دشارژ بشه من از این باطری برای هواپیمای بدون سرنشین استفاده می کردم خیلی عالی بود البته تو بازار خوب و بد هم داره تو خرید دقت کن هر یک ماه حتما سعی کن شارژ کنی اگه نشه زود خراب میشه باطری لیتیوم پولیمیر هم خوبه ولی شارژ مخصوص می خواد اگه بیش از حد شارژ بشه باد میکنه خراب میشه اگه فلزی باشه منفجر میشه حتی کشته هم تو چین داده الان دیگه زیاد فلزی نمی زنند به خاطر همین موضوع باید زمانی که شارژ ولتاژ قطع بشه فقط تو لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون
          سلام
          این نیکل متال هیبرید رو تازه شنیدم ... توضیح میدین مهندس؟ البته ببخشید سرچ هم میکنم اما میخام از شما که تجربه دارین هم بپرسم
          چرا برای پرنده خودتون از لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر استفاده نکردین؟
          نمودار شارژ این هیبرید ها و کادمیوم ها رو دارین؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X