اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی تجهیزات پزشکی با LABVIEW

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی تجهیزات پزشکی با LABVIEW

سلام بچه ها
    کسی راجع به شبیه سازی تجهیزات پزشکی با نرم افزار لب ویوو اطلاعی داره .
    هر دستگاه یا تجهیزات پزشکی باشه مهم نیست
    ECG یا اتوکلاو یا هرچی ....
    اگه لینک مفیدی مقاله ای چیزی هست لطفا دریغ نکنین ، خیلی احتیاج دارم آخه پروژه دانشگامه . و این ترم هم خیلی کوتاهه :cry: :sad:
    مرسی

پاسخ : شبیه سازی تجهیزات پزشکی با LABVIEW

اکثر دستگاه ها که بشه با آن ها ارتباط برقرار کرد با لب ویوو میشه مانیتور کرد.
    من خودم برنامه نویس اتوماسیون صنعتی شرکت سازگر هستم که اتوکلاو و امحای زباله تولید میکنه.من دستگاه ها با این برنامه مانیتور میکنم هم بصورت باسیم،هم وایرلس،و هم با اینترنت،LAN و...
    به صورت شبکه داخلی در بیمارستان در هر اتاقی می تونن دستگاه مانیتورینگ کنن.
    اگر سوالی دارید من در خدمتم 09126616379

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_elect62
      اکثر دستگاه ها که بشه با آن ها ارتباط برقرار کرد با لب ویوو میشه مانیتور کرد.
      من خودم برنامه نویس اتوماسیون صنعتی شرکت سازگر هستم که اتوکلاو و امحای زباله تولید میکنه.من دستگاه ها با این برنامه مانیتور میکنم هم بصورت باسیم،هم وایرلس،و هم با اینترنت،LAN و...
      به صورت شبکه داخلی در بیمارستان در هر اتاقی می تونن دستگاه مانیتورینگ کنن.
      اگر سوالی دارید من در خدمتم 09126616379
      سلام علی آقا
      مرسی از راهنماییتون و از اینکه جواب دادید .
      راستش پروژه ی من فقط شبیه سازیه و خروجی اون هم فقط گرافیکی . یعنی من مثلا فقط باید یه دستگاه پزشکی رو شبیه سازی کنم بطوری که مثلا
      هرکاری که تو واقعیت میکنه تو لب ویو هم بکنه . منظورم اینه که نیاز به اتصال هیچ دستگاه یا مداری به کامپیوتر نیست
      فقط من میخوام با نرم افزار لب ویو این دستگاه پزشکی رو شبیه سازی کنم ، همین .
      یه پروژه ی کاملا تحقیقاتیه .
      راستش میخواستم بدونم شما راجع به شبیه سازی تجهیزاتی مثل دیالیز یا ونتیلاتور و اینا هم کار کردین ؟
      آخه من تا جمعه وقت دارم تا به استاد راهنمام اعلام کنم که چه دستگاه پزشکی رو برا شبیه سازی با لب ویو انتخاب میکنم
      گفتم اگه اطلاع دارید راهنماییم کنین که یه دستگاهی رو انتخاب کنم که زیاد پیچیده نباشه آخه این ترم خیلی کوتاهه و منم کلی درس دارم .
      :sad:
      بسیار ممنونم از لطفتون .

دیدگاه

آیا نرم افزاری برای شبیه سازی تجهیزات پزشکی هست
        و همینطور دستگاه هایی که برای تست تجهیزات پزشکی استفاده میشن چه نام دارند با تشکر
        خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
        "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

سلام
          من هم اط سوال و جواباتون استفاده کردم !
          فقط یک سوال دارم و اون هم اینه که تو لب ویو میشه (و یا اصلا داره ) از تولکیتی استفاده کرد که موبایل رو شبیه سازی کنه یعنی یک برنامه میکروی که با سی نوشته شده رو به جای گذاشتن ال سی دی و وصل کردن میکرو به ال سی دی توی محیط شبیه سازی یک تولکیت موبایل داشته باشم که با اعمال تنظیمات مربوطه بتونیم اطلاعات را نمایش بدیم ! مثلا HEART RATE

آقای ali_elect62 من رو کمک شما و جمیع دوستان حساب میکنم !
          اول توکل
          دوم پشتکار
          سوم مشورت
          چهارم عمل
          -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X