اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

led پر قدرت برد بالای 100 متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

led پر قدرت برد بالای 100 متر

سلام من می خوام یک چراغ قوه پلیسی با برد بالای 100 متر بسازم. اما هنوز led و لنز مناسب پیدا نکردم.دوستان لطفا کمک کنید .
    1) نوع led
    2) نوع لنز
    3) لوازم جانبی
    که لارم هست رو بگید.امید وارم که با هم بتونیم بسازیمش.
    قبلا از همتون متشکرم.
    از مدیر هم خواهش میکنم که اگه موضوع مرتبط نیست به جای مرتبط انتقال بدن.

پاسخ : led پر قدرت برد بالای 100 متر

با سلام دوست عزیز چراغ قوه اگه می خوای برای تجربه درست کنی خوبه اما اگه برای استفاده می خوای ،بخری هم ارزون تره هم راحتتر
    ledاون بستگی داره هرچی نورش بیشتر بشه به تبع اون جریان و مصرفش led هم بالاتر می ره و قیمتش هم همینطور
    لنزشم از عینک سازی ها عدسی محدب برای عینک استفاده میشه( البته پلاستیکی هست ) بخری که اون هم گرونه حدود15 هزار تومان
    شارژ می خواد وباتری قابل شارژ می خواد و ...
    :bye

دیدگاه

بله دوست عزیز گرون میشه اما نسبت ته اون چیزی که من دیدم 1,200,000 تومان قیمتش خیلی ارزون میشه.من اشتباه گفتم پلیسی!من این چراغ قوه رو برای غار نوردی می خوام.
      مدار ساده ای داره...مشکل من روی باتری و led هست...چون روی سر نصب میشه باید سبک و کوچک و زمان کار بالا داشته باشه...
      led 80wهست اما به اندازه یه هلو بزرگه(جنس ایرانی...خارجی رو نمیدونم.)
      باتری li-ion polymer هم هست حدود 90,000 تومانه.(اینم سایزش بزرگه و وزنش هم)
      در ضمن من مهندس الکترونیک هستم.

دیدگاه

سلام
        عزیز برد در روشنایی معنی نداره میزان نور مهمه که با لومن مشخص میشه شما می تونید اینقدر نور را متمرکز کنید که از یک وات منبع نور برد چند کیلومتر بگیرید مثل لیزر پس برای افزایش برد میشه بحث لنز که اونم دوستمون راهنمایی کرد یا باید از وسایل آزمایشگاه ها چیز مناسب گیر بیارید یا بدهید براتون بتراشند

باتری کوچکتر از لیتیوم هم تو بازار ندارم یا باید از خیر نور خوب بگذرید یا وزن باتری را تحمل کنید

از طرفی 80 وات ledفکر حرارتش هم باید کرد شما یدونه 10 واتی بخرید اگر شد حرارتش را اونم روی سر دفع کنید بعد به فکر افزایش توان باشید اگر ال ای دی های شرکت creeگیرتون بیاد 10 واتی هاش بازده بسیار بالایی داره حدود 1040 لومن در مقابل 700لومنهای معمول در بازار
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

غیر از مطالب پست قبل یه نمونه از این چراقای آماده رو ببین قدرتشون چقدره یه مقایسه کن
          فکر نمیکنم بالاتر از 5 یا 10 وات باشن

دیدگاه

« پاسخ #3 : پریل 11, 2013, 1249 pm »

نقل قول

سلام
            عزیز برد در روشنایی معنی نداره میزان نور مهمه که با لومن مشخص میشه شما می تونید اینقدر نور را متمرکز کنید که از یک وات منبع نور برد چند کیلومتر بگیرید مثل لیزر پس برای افزایش برد میشه بحث لنز که اونم دوستمون راهنمایی کرد یا باید از وسایل آزمایشگاه ها چیز مناسب گیر بیارید یا بدهید براتون بتراشند

باتری کوچکتر از لیتیوم هم تو بازار ندارم یا باید از خیر نور خوب بگذرید یا وزن باتری را تحمل کنید

از طرفی 80 وات ledفکر حرارتش هم باید کرد شما یدونه 10 واتی بخرید اگر شد حرارتش را اونم روی سر دفع کنید بعد به فکر افزایش توان باشید اگر ال ای دی های شرکت creeگیرتون بیاد 10 واتی هاش بازده بسیار بالایی داره حدود 1040 لومن در مقابل 700لومنهای معمول در بازار

متشکرم از زاهنمایی تون.
            تا حالا چندتا لنز امتحان کردم اما اونجوری که باید برد زیاد نمیشه.البته رفلکتوری که استفاده کردم رفلکتور لامپ هالوژن و رفلکتور چراغ اظطراری ال ای دی بوده.نور رو هم زیادی پخش می کنه.
            اگه رفلکتور مناسبتری میشناسید لطفا معرفی کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X