اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرمر برای dspic33fj64gs606

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرمر برای dspic33fj64gs606

با سلام،یکی از دوستان این میکرو رو از خارج برای من آورده اما نمیدونم با چه پروگرمری میتونم پروگرم کنم
    در پروگرمری که در فروشگاه وجود داره pickit2 اسم این میکرو وجود نداره لطفا کمک کنید
    با تشکر

پاسخ : پروگرمر برای dspic33fj64gs606

منم یه میکرو به شماره dsPIC33FJ16MC102 دارم که این پروگرمر ساپورتش نمیکنه.دنبال لیستی میگردم که میکروهای ساپورت شده توسط پروگرمر ICD2 توش باشه.فعلا چیزی پیدا نکردم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
      منم یه میکرو به شماره dsPIC33FJ16MC102 دارم که این پروگرمر ساپورتش نمیکنه.دنبال لیستی میگردم که میکروهای ساپورت شده توسط پروگرمر ICD2 توش باشه.فعلا چیزی پیدا نکردم...
      پروگرمر pickit3 میکرو من و شما رو میتونه پروگرم کنه اما قیمتش زیاده

دیدگاه

تو یکی از تاپیکها مدار لینک pickit3 رو یکی گذاشته بود نمیدونم امکان ساختش هست یا نه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
          تو یکی از تاپیکها مدار لینک pickit3 رو یکی گذاشته بود نمیدونم امکان ساختش هست یا نه!
          فکر کنم خودم بودم!! :rolleyes:
          نقشه شماتیک و PCB رو دارم.فقط فرصت نکردم بگردم ببینم میکروی روی PICKit3 اولا تو بازار هست؟ ثانیا با PICKit2 میشه پروگرمش کرد یا نه؟
          http://s3.picofile.com/file/7417676555/PICKIT3.rar.html

ظاهرا باید یه فکری به حالش بکنیم! اینجوری با دست روی دست گذاشتن نمیشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
            فکر کنم خودم بودم!! :rolleyes:
            نقشه شماتیک و PCB رو دارم.فقط فرصت نکردم بگردم ببینم میکروی روی PICKit3 اولا تو بازار هست؟ ثانیا با PICKit2 میشه پروگرمش کرد یا نه؟
            http://s3.picofile.com/file/7417676555/PICKIT3.rar.html

ظاهرا باید یه فکری به حالش بکنیم! اینجوری با دست روی دست گذاشتن نمیشه!
            :biggrin:
            این فایل رو از کجا یافتید؟! اطمینانی بهش هست!؟ من 2 رو ندارم میخوام بسازم ولی اگه بشه 3 رو ساخت دیگه چرا 2!
            میکروش تو بازار هم نباشه میگیم یه 5 تایی وارد میکنن-چند نفری میگیریم-
            اگه مقبول بیفته میسازیم!

دیدگاه

سلام oo:
              آقا این حواب میده؟
              اگه جواب میده بسازیم
              تعمیرات پاور
              تعمیرات لپ تاپ
              تعمیرات موبایل
              تعمیرات مانیتور

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                :biggrin:
                این فایل رو از کجا یافتید؟! اطمینانی بهش هست!؟ من 2 رو ندارم میخوام بسازم ولی اگه بشه 3 رو ساخت دیگه چرا 2!
                میکروش تو بازار هم نباشه میگیم یه 5 تایی وارد میکنن-چند نفری میگیریم-
                اگه مقبول بیفته میسازیم!
                دقیق خاطرم نیست از کجا پیداش کردم.تو نت بچرخین احتمال زیاد پیدا بشه.در کل موافقم با ساختنش.همینPICKit2 رو هم که الان دارم خودم درستش کردم.
                فقط باید اولا از نقشه ش مطمئن بشیم، دوما اینکه هزینه ی ساختش تقریبا چند تموم میشه؟ که البته از نمونه ی تو بازار به حتمال خیلی زیاد ارزونتر در میاد. :nerd:

دیدگاه

این نمونه اش که جوان الکترونیک میفروشه
                  http://www.javanelec.com/SpecialProducts.aspx?code=029&site=260

دیدگاه

گفتم که با هم جمع میشیم میکرو رو وارد میکنیم- هزینش هم تقسیم میشه! فقط باید بگردم ببینم رو نت ازش ساختن یا نه! دیگه یه ای سی 4 5 دلاری که دنگ و فنگ نداره-چند تا بیشتر هم میاریم لازم میشه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X