اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نویز گیر آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نویز گیر آمپلی فایر

[color=black][color=black][size=8pt][font=arial][color=pink][size=12pt][font=arial][size=18pt][font=arial black][font=courier]من یک آمپلی فایر دارم که صدای نویز ترانسش داخل بلندگوش هم می آید.میخواستم یه راه حلی بگوییید -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O<.[move]پیشاپیش از اساتید محترم متشکرم

پاسخ : نویز گیر آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط 1234567899
    من یک آمپلی فایر دارم که صدای نویز ترانسش داخل بلندگوش هم می آید.میخواستم یه راه حلی بگوییید -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O< -O<.پیشاپیش از اساتید محترم متشکرم. :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :-SS :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
    اول شماتیک تغذیه ات رو بزار
    بعد مداری که ساختی رو بگو چیه

اخرشم ی عکس از قرار گرفتن ترانس- منبع تغذیه- امپ نسبت به هم بزار تا بشه راهنمایی کرد
    زکات علم نشر آن است
    بیشتر با من اشنا بشین :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

اول شماتیک تغذیه ات رو بزار
      مدارم از یک ترانسفورماتر 6 ولت و 4 دیود 1n4007 و یک خازن عدسی 102 درست شده که کار دیود پل را میکند . در ضمن از پل دیود های آماده هم استفاده کرده ام اما بازم صدا می آید.البته مدار آمپلی فایر من یک ضبط قدیمی بوده که با یک سری تغییرات به یک آمپلی فایر قوی تبدیلش کردم.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نویز گیر آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط 1234567899
        مدارم از یک ترانسفورماتر 6 ولت و 4 دیود 1n4007 و یک خازن عدسی 102 درست شده که کار دیود پل را میکند . در ضمن از پل دیود های آماده هم استفاده کرده ام اما بازم صدا می آید.البته مدار آمپلی فایر من یک ضبط قدیمی بوده که با یک سری تغییرات به یک آمپلی فایر قوی تبدیلش کردم.
        یک خازن 1000 میکرو 16 ولت بعد پل دیود بزار.
        به منفی مثبتش هم توجه کن.
        زکات علم نشر آن است
        بیشتر با من اشنا بشین :
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
        ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نویز گیر آمپلی فایر

یک خازن 1000 میکرو 16 ولت بعد پل دیود بزار.
          به منفی مثبتش هم توجه کن.
          متشکرم همین کار را کردم و جواب داد.ولی باز هم صدای موج رادیو تو آمپلی فایر به طور ضعیفی می آید.برای این مشکل چه کنم؟

دیدگاه

سلام
            منم ی امپلی با tea2025 دارم که نویز ترانسش وارد امپلی میشه ... خازن صافی و دیود هم داره ولی بازم صدا خرابه..چکارش کنم؟

دیدگاه

تصویر از مدار بگذارید
              آمپلی در حالت پل هست ؟؟
              در صورت استفاده از یک ورودی و خروجی آمپلی حتما ورودی دیگر را زمین کنید به دلیل این که اگر زمین نشده باشد می تواند نویز را به خروجی منتقل کنید و نویزهای فرکانس بالا باعث داغ شدن آی سی می شوند
              اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
              پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
              در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed نمایش پست ها
                تصویر از مدار بگذارید
                آمپلی در حالت پل هست ؟؟
                در صورت استفاده از یک ورودی و خروجی آمپلی حتما ورودی دیگر را زمین کنید به دلیل این که اگر زمین نشده باشد می تواند نویز را به خروجی منتقل کنید و نویزهای فرکانس بالا باعث داغ شدن آی سی می شوند
                امپلی در حالت پل نیست
                مدار باتری داره و روی باتری بدون مشکل کار میکنه ولی روی ترانس نویز میگیره...
                راستی روی برد امپلی ی lm324 هم بود که من سیم های سیگنال رو مستقیم به ورودی tea2025 دادم و از lm324 استفاده نکردم
                احتمال میدید جنس هسته ترانس خوب نباشه؟ رو ترانس دیگه ای امتحان نکردم و ترانس هم از اول روی امپلی بود

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X