اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد فایل های پاک شده توسط انتی ویروس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد فایل های پاک شده توسط انتی ویروس

با سلام به دوستان
    من سیستمم ویروسی شد این ویروس توی تمام فولدرهای رو که من باز کرده بودم خودش رو کپی کرده و تمام فولدرها به فایل exe تبدیل شدن و انتی ویروس تمام فولدرها رو پاک کرده و توی لوگ خود انتی ویروس هم وضعیت فایل ها رو پاک شده نوشته ولی چیزی از فضای اشغال شده درایو ها کم نشده
    توی قسمت قرنتینه انتی ویروس هم فایلی نیست و من خوئم مطمئنم که فایلها پاک نشدن و هنوز وجود دارن اما کجا قسمت tools رو هم چک کردم که شاید hiden شده باشن فایل ها ولی هیچ ..... اما تمام درایو هامو توی داس چک کردم با دستور dir /a ولی توی داس فایل ها وجود دارن حتی کلیپ هایی رو که انتی ویروس پاک کره رو از طریق داس run کردم
    کسی میتونه کمکم کنه که فایل ها رو دوباره برگردونم ولی نه از طریق رکاوری
    در ضمن نسخه به روز انتی ویروس کسپر اسکای رو نصب کردم
    کمتر به سایت میام .....

پاسخ : کمک در مورد فایل های پاک شده توسط انتی ویروس

کسی راه حلی اگه داره کمک کنه هر چی داشتم پاک شده کمکککککککککککککککککک
    کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

اول از همه کاسپرسکای رو کلا پاک کن ! چون مزخرف ترین آنتی ویروسه !
      بعد nod32 رو نصب کن ! اگر نود 32 داشتی ، عوض اینکه اینهمه دردسر بکشی ، فقط ویروس پاکسازی می شد ! بدون اینکه 1 دونه از فایلات خراب یا پاک بشن !
      به احتمال قوی و چون می گی که از داس تونستی اجرا کنی ،آ‌فایلها یا hiden شدن یا سیستم فایل تا نتنونی ببینیشون !
      بری به قسمت folder option هم می تونی فایلهای hiden و هم system file رو برای دیدن فعال کنی !
      ولی حتما کاسپرسکای رو پاک کن ! هر چی می خوای نصب کن ولی به غیر اون چون هر دفعه کارت همین می خواد بشه !

دیدگاه

فرشاد جان سلام ممنون از راهنماییت
        تمام کارهایی رو که گفتی انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم و تنها کاری که از دستم بر اومد از طریق nc فایل ها رو رکاوری کردم چون هر کاری کردم توی ویندوز نتونستم فلیل ها رو برگردونم
        کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

یه دونه اکانت کاربر جدید برای ویندوز ایجاد بکن !
          من هر موقع که ویندوز قات میزنه یه اکانت کاربری جدید براش باز می کنم و با اونیکی وارد ویندوز میشم ! همه تنظیماتش مثل روزه اولیه که ویندوز رو نصب می کنی !
          یه امتحانی بکن !

دیدگاه

سلام
            نه مشکل با این چیزا حل نمیشه چون ویندوزمم عوض کردم ولی ..... تازه nod هم نصب کردم ولی نتیجه کار یکی شد nod هم کاری نتونست بکنه و بازم تمام فولدرهام exe شد و پاک شد . همچین ویروسی تا حالا ندیده بودم نوبرشه

تازه یه چیز جالب دیگه . اصولا وقتی که یه انتی ویروس فعاله ویروس نمیتونه فعالیت کنه ولی این ویروس وقتی که انتی ویروس فعاله همچنان به فعالیتش توی رم ادامه میده و خودش رو توی فولدرها کپی میکنه و انتی ویروس کاری نمیتونه بکنه جز پاک کردن فولدرها :cry:
            کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام اطلاعتتون پاک نشده و این کرم حداقل تو این مورد نامردی نکرده.
              پوشه هاتون سالمن و فقط خصوصیت سیستمی و مخفی دارن که توی folder option فایلهای مخفی رو نشون بده و تیک کنار hide protected operating system files رو بردار .
              برای برداشتن خصوصیت سیستمی و مخفی از فرمان attrib استفاده کن
              تو run بنویس cmd
              بعد تو مسیر مورد نظرت از فرمانh-s- <نام فولدر> attrib استفده کن
              دقت کن منفی سمت چپ s و h باشد امکان داره سایت خوب نشون نده.
              لبته این کار زمان بره میتونی از نرم افزار هایی مثل winnc و غیره استفاده کنی که خط فرمان لازم ندارن.
              Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X