اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال وسایل الکتریکی به پورت سریال کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال وسایل الکتریکی به پورت سریال کامپیوتر

لطفا اگه کسی میتونه به من در این پروژه کمک کنه..
    من میخوهم با استفاده از برنامه نویسی VC++از صفحه کلید به پورت سریال کامپیوتر فرمان بدم(توسط تایمر در یه مدت زمان)واز انجا پورت سریال به رابط MAX232وصل بشه و ان هم به AVR وصل بشه..
    اگه در مورد برنامه نویسی کمکم کنید ممنون میشم.. :cry:

پاسخ : اتصال وسایل الکتریکی به پورت سریال کامپیوتر

سلام
    برای رسیدن به جواب سوالت یه نگاه به کتاب میکروکنترلر های avr و کاربردهای آن بنداز در ضمن یه فایل تو همین سایت هست به اسم آموزش سریع میکروکنترلر avr سه تا پروژه نزدیک به همین پروژه ای که می خواهی درست کنی داره خیلی به دردت می خوره اگه پیداش نکردی بگو تا برات بذارم .
    موفق باشی
    آدمی از عالم خاکی نمی آید بدست

عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی
    پردازش تصویر با FPGA از صفر تا انتها
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74299.0

دیدگاه

یه پروژه دارم با vb نوشته شده که یه ic مگا 32 هم واسط داره که 16 led رو کنترل میکنه.(میتونی به جای led هر چیزه دیگه هم بذاری.)
      اگه به کارت میاد برات پلود کنم؟
      www.icesi.ir

دیدگاه

تو ++VC اصلا نمی تونی به راحتی VB با پورتها کار کنی
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام.اگه به پروژه تو این زمینه بذارین تو سایت ممنون میشم.چون من هم میخوام با پورت سریال ارتباط برقرار کنم(با AVR ) ولی بلد نیستم.VC++ که کا ر نکردم .ولی با , ++turbo C برنامه نویسیشو بلدم فقط از DLL سر در نمی یارم.DLL چی کار میکنه؟ چه دستور هایی باید به برنامم اضافه کنم تا از DLL استفاده بشه و بتونم تو XP با پورت ها کار کنم؟ :cry2:لطفا کمک کنین.

دیدگاه

سلام
            یه فایلی تو همین سایت به اسم آموزش avr هست . یه پروژه کاربردی داره . البته لازم نیست حتما با vb کار کنی . می تونی بعد از بستن مدار اون رو به کامپیوتر وصل کنی و با استفاده از برنامه هایپرترمینال به میکرو هم ورودی بدی هم خروجی .
            موفق باشی.
            آدمی از عالم خاکی نمی آید بدست

عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی
            پردازش تصویر با FPGA از صفر تا انتها
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74299.0

دیدگاه

شما دو طرف دارید یکی کامپیوتر و دیگری میکرو باید برای هر کدام ارتباطات و کدهای صحیحی بنویسید مشکل شما کدام است میکرو یا کامپیوتر ؟
              به نظرم هر کدام را جدا تست کنید و مطمئن بشید که درست است
              با vc++ هم می توان من اینکار را 2 سال قبل کردم ولیکن از آن موقع تا حال دیکه برنامه vc ننوشته ام
              شما می توانید با terminal در codevision میکرو را تست کنید ساده است

دیدگاه

چه طوری میتوا نبا برنامه متلب ارتباط سریال برقرار کرد و RXD , TXD میکرو را فعال کرد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X