اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا برای مدار محدود کننده جریان برای منبع تغذیه با آی سی lm2576t راهنمایی کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا برای مدار محدود کننده جریان برای منبع تغذیه با آی سی lm2576t راهنمایی کنید

سلام دوستان
    من با lm2576t-adj یه منبع تغذیه 1.2-15v درست کردم.این آی سی تا 3 آمپر خروجی میده میخوام یه مدار محدود کننده جریان براش بگذارم که با یه پتانسیومتر بتونم جریان خروجی رو به میزان دلخواه محدود کنم لطفا مدار مناسب بهم پیشنهاد بدین

پاسخ : لطفا برای مدار محدود کننده جریان برای منبع تغذیه با آی سی lm2576t راهنمایی کنید

فکر نمیکنید سوالتون خیلی مبتدی بود و بخاطر همین جوابی نگرفتید؟
    با استفاده از این مدار میتونی خروجیتونو از صفر تا پانزده تغییر بدید.
    مقدار مقاومتها و توان و شماره و نوع دیود ها رو خودتون بدست بیارید.

دیدگاه

پاسخ : لطفا برای مدار محدود کننده جریان برای منبع تغذیه با آی سی lm2576t راهنمایی کنید

درود، به نظر من خیلی هم خوب سوالی پرسیدی:

برا ی اینکار میتونید از یک مقاومت شنت و اپ امپ برای سنسور جریان و مقاسه اون با یک آپ امپ دیگه برای مقایسه با ولتاژ مورد نیاز برای غیر فعال کردن lm2576 از روی یک پتانسومتر متصل به ولتاژ قطع این رگولاتورمرتبط با مکانیزم فیدبک این ای سی( عددشو باید از روی دیتا شیت پیدا کنی فکر کنم حدود ۳.۳ ولت باشه) استفاده کنی.
      مدارش چیزی به این شکل میشه:

اطلاعات جامع ترش رو توی اینترنت میتونی پیدا کنی، این دو تا ویدیو خیلی خوب توضیح دادند و ساختنش:

جدیدترین ویرایش توسط soheil_sab; ۱۸:۱۹ ۱۳۹۹/۰۳/۲۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soheil_sab نمایش پست ها
        درود، به نظر من خیلی هم خوب سوالی پرسیدی:

برا ی اینکار میتونید از یک مقاومت شنت و اپ امپ برای سنسور جریان و مقاسه اون با یک آپ امپ دیگه برای مقایسه با ولتاژ مورد نیاز برای غیر فعال کردن lm2576 از روی یک پتانسومتر متصل به ولتاژ قطع این رگولاتورمرتبط با مکانیزم فیدبک این ای سی( عددشو باید از روی دیتا شیت پیدا کنی فکر کنم حدود ۳.۳ ولت باشه) استفاده کنی.
        مدارش چیزی به این شکل میشه:

اطلاعات جامع ترش رو توی اینترنت میتونی پیدا کنی، این دو تا ویدیو خیلی خوب توضیح دادند و ساختنش:

سلام داداش ببخش چطوری رفتی تو یوتیوب داخل کامپیوتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Pourya msh نمایش پست ها
          سلام داداش ببخش چطوری رفتی تو یوتیوب داخل کامپیوتر
          سلام
          مرورگر!

دیدگاه

سلام
            یوتیوب فیلتره و باید از فیلتر شکن یا ساکس استفاده کنی
            آدرس سایت یوتیوب رو وارد مرورگرت می کنی و وارد میشی البته مجلس به تازگی انتشار مطالب و بهره برداری از اونها در بستر یوتیوب رو جرم تلقی می کنه
            موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X