ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 8 12345678 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77
    2013/03/19
    27
    1

ارتباط اندروید یا AVR

سلام
    آیا می شه یک نرم افزار برای اندروید با جاوا بنویسیم و توسط اون برنامه، AVR را کنترل کنیم؟
    اگر میشه به چه چیز هایی احتیاج داریم؟
    2007/03/16
    843
    10

پاسخ : ارتباط اندرويد يا AVR

سلام
    بله ميشه. مواد لازم :
    تبلت يا گوشي اندرويدي
    چيپ usb host مثل ft311 vic2 slh811
    اشنايي با برنامه نويسي اندرويد.
    البته براي تبلت هايي كه usb otg دارن نياز به usb host نيست و ميتونيد مستقيما بصورت پورت سريال به ميكرو وصل بشويد. اما دردسر زياد داره
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel459
    سلام
    بله ميشه. مواد لازم :
    تبلت يا گوشي اندرويدي
    چيپ usb host مثل ft311 vic2 slh811
    اشنايي با برنامه نويسي اندرويد.
    البته براي تبلت هايي كه usb otg دارن نياز به usb host نيست و ميتونيد مستقيما بصورت پورت سريال به ميكرو وصل بشويد. اما دردسر زياد داره
    شما با اين روشي که گفتين اين کارو انجام داديد يا ديديد که انجام داده باشند؟
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2012/05/09
    تهران
    185
    1

سلام
    صددرصد شدنيه
    من خودم دوست داشتم براي ايفون و avr برنامه بنويسم ولي چون مک ندارم نميشه ولي براي اندرويد با ويندوز ميشه برنامه نوشت و با مبکرو ارتباط برقرار کرد ...
    موفق باشي...
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_italy
    سلام
    صددرصد شدنيه
    من خودم دوست داشتم براي ايفون و avr برنامه بنويسم ولي چون مک ندارم نميشه ولي براي اندرويد با ويندوز ميشه برنامه نوشت و با مبکرو ارتباط برقرار کرد ...
    موفق باشي...
    طبق اون چيزي که من امارشو دارم تقريبا 100٪ نشدنيه!
    USB اندرويد براي ارتباط با ميکرو يه پروتکل خاصي داره که فعلا با سخت افزار هاي مخصوصي ميتونه ارتباط برقرار کنه، با اينکه اين پروتکل استفادش آزاده بازم راه انداختنش کار هر کسي نيست، تا الآن چند تا برد براي اين کار توسط شرکت هاي مختلف ساخته شده که معروف ترين و بهترين و شايد هم ارزونترينشون اسمش IOIO هست، تو اينترنت يه سرچي بزني ميبيني خيلي چيزا باهاش ساختن، يه برد سفيد همشکل هدر برد هاي همينجاس ولي کوچيکتر، و يه USB از گوشي ميخوره بهش و بايد تو برنامه اندرويدت پين هاي روي برد رو کنترل کني، و اين برد علاوي بر USB ميتونه يه بلوتوث دانگل بهش متصل بشه و با بلوتوث کنترل بشه
    من باهاش کار کردم ولي زياد به دلم ننشست.
    در مورد آيفون هم من که مک دارم هم نميتونم آيفون رو به اين راحتيا به ميکرو ارتباط بدم، چون اپل هيچ API براي اين کار براي برنامه نويسا فراهم نکرده و اين دستگاه هايي هم که تو بازار ميبينيد با آيفون کنترل ميشن کانال ارتباطيشون يه آنتن هست که به جک هدفون آيفون ميخوره و در اصل با پردازش صوت نوشته شدن.
    در ضمن خود اپل يه سخت افزار هاي خاصي رو براي اين کار تاييد کرده که فقط با يه لايسنس خاص ميتونه برنامه نويس ازشون استفاده کنه، که اون لايسنس رو به هر شرکت يا گروهي هم نميدن و قيمتش هم نميدونم.
    و نکته آخر هم اينکه برنامه هايي که براي آيفون مينويسيد رو در صورتي ميتونيد ازشون خروجي بگيريد که يه لايسنس سالانه 300دلاري از اپل خريده باشيد يا يه اکانت سالانه 99دلاري اپ استور داشته باشيد. که بازم خيلي داستانا هست که جاش نيست بگم.
    2007/03/16
    843
    10

سلام
    من با يک FT245 و تبلت MOMO که USB OTG داره اين کار را انجام دادم.
    2007/03/16
    843
    10

برد IOIO که دوست عزيز گفتند برد بسيار جالبيه. تو ايران نديدم جايي بفروشند. شما از کجا خريديد؟اين برد بصورت USB Host عمل ميکنه ود رواقع تبلت بصورت يک Device به IOIO وصل ميشه
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel459
    برد IOIO که دوست عزيز گفتند برد بسيار جالبيه. تو ايران نديدم جايي بفروشند. شما از کجا خريديد؟اين برد بصورت USB Host عمل ميکنه ود رواقع تبلت بصورت يک Device به IOIO وصل ميشه
    اين برد مال خودم نبود و مال يکي از دوستام بود که اون ور آشنا داشت گفت براش فرستادن، اين برد اپن سورس هست و اگه يه ميکرو pic24fj256da206 تو ايران گير ميومد شايد ميتونستم خودم هم بسازم.
    براي کار با اين بر بايد يه برنامه اي به نام IOIO manager رو تو گوشي نصب کنيد، و فقط اين برنامه ميتونه به طور مستقيم با برد از طريق بلوتوث يا USB ارتباط برقرار کنه و برنامه اي هم که ما مينويسيم براي اين برد وقتي تو گوشي اجرا ميشه با IOIO manager ارتباط برقرار ميکنه و دستوراي مربوط به برد رو به IOIO manager ميفرسته و IOIO manager هم به برد ميفرسته و برد هم اجرا ميکنه.
    الآن ورژن 2 IOIO هم اومده که به صورت OTG هم کار ميکنه و ميتونه با برنامه هاي جاوايي که براي ويندوز يا مک يا هر سيستم عاملي نوشته شده کار کنه.
    ولي در کل ازش خوشم نيومد.
    2012/05/09
    تهران
    185
    1

من هنوز سر حرفم هستم که ميشه با ميکرو ارتباط برقرار کرد البته مثل تمام سيستم هاي ديگه به واسطه نيازه .
    به اينم کار ندارم که گرونه سخته چون من فقط گفتم ميشه درباره بقيه قضايا صحبت نکردم.
    در مورد اکانت اپل هم بگم که با روش هائي ميشه برنامه نوشته شده رو بدون اسفاده از اکانت DEV منتشر کرد.
    اينم نمونه از ارتباط با ايفون ( فقط خواهشا نگيد تو اين نمونه از فلان مدار استفاد شده چون من فقط گفتم ميشه ! )
    فيلمشم اگه خواستين بگيد اپلود کنم

عکس:

2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_italy
    من هنوز سر حرفم هستم که ميشه با ميکرو ارتباط برقرار کرد البته مثل تمام سيستم هاي ديگه به واسطه نيازه .
    به اينم کار ندارم که گرونه سخته چون من فقط گفتم ميشه درباره بقيه قضايا صحبت نکردم.
    در مورد اکانت اپل هم بگم که با روش هائي ميشه برنامه نوشته شده رو بدون اسفاده از اکانت DEV منتشر کرد.
    اينم نمونه از ارتباط با ايفون ( فقط خواهشا نگيد تو اين نمونه از فلان مدار استفاد شده چون من فقط گفتم ميشه ! )
    فيلمشم اگه خواستين بگيد اپلود کنم
    کار که نشد نداره، برنامه هم ميشه يه جوري خروجي گرفت که روي گوشي هاي جيلبريک شده اجرا بشه، همه اينها ميشه ولي روش استانداردي نيستن و توسط اپل تاييد نميشن.
    اين عکس هم کار خودتونه؟ ظاهرا هم از پورت سريال استفاده ميکنه، ديده بودم يه جا که آيپد جيلبريک شده رو يه پورت سريال مجازي بهش شناسونده بودن، اين همونه؟
صفحه 1 از 8 12345678 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77