اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مد حفاظت شده ریزپردازنده پنتیوم 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مد حفاظت شده ریزپردازنده پنتیوم 4

سلام
    کسی میدونه چطور میشه به مد حفاظت شده دسترسی پیدا کرد ؟
    :angry:
    ما که توش موندیم !!
    باید برم اونجا و به زبان اسمبلی یه الگوریتم پردازش تصویر بنویسم . :angry:
    اگه رد میکنی رد کن ولی من به جز درگاه تو جایی ندارم....

پاسخ : مد حفاظت شده ریزپردازنده پنتیوم 4

آقا جون مادرتون هرکی بلده بگه .
    وقتم داره تموم میشه.
    :angry:
    آخه یگی نیست به این استادا بگه اینم شد پروژه ! تازه 10 نمره هم داره.

دیدگاه

شرمنده که خیلی زوووووود جواب دادم ها :biggrin:
      ولی خوب مود حفاظت شده رو میخای چیکار تو همون مود واقعی (Real mode) هم میتونی برنامه 32 بیتی بنویسی و به حجم حافظه مناسبی هم دسترسی داشته باشی
      اگه زیاد برات مهمه اعلام کن تا من بدونم هستی و بگو با اسمبلی تا چه حد واردی تا برات روش ورود به مد حفاظت شده رو توضیح بدم
      موفق باشی عزیز :nice:

دیدگاه

ببین من میخوام از تو ویندوز برم تو مد حفاظت شده. بطور عادی و از داس که راحته . اسمبلی مشکل ندارم . میکرو 2 پاس کردم. اینکه مد حفاظت شده چیه و چطوری کار میکنه رو کامل بلدم. اما اینکه تو ویندوز چجوری میشه واردش شد و به GDT و LDT دسترسی پیدا کرد و یک کار جدید تعریف کرد رو می خوام بدونم. البته کسی رو تا حالا گیر نیاوردم. از استادا هم کاری بر نیومد . امید به بچه ها دارم. :cry2:

دیدگاه

عزیزم ویندوز خودش تو پروتکت موده و شما نمیتونی دوباره به پروتکت مود سویچ کنی
          شما میبایست اسمبلری که استفاده میکنی این دستورات رو ساپورت کنه
          وقتی به پروتکت مود سویچ میمنن که هنوز به اون وارد نشدن
          ویندوز خودش این کارو براتون انجام داده دیگه !!!
          و تو ویندوز کرنل ویندوز بالاترین سطح دسترسی رو داره و شما نمیتونی به این راحتی سطح دسترسی تعیین کنی
          مگه اینکه از بیخیال ویندوز شی و خودت از اول (نه تنها از داس بلکه حتی میشه قبل از اینکه سیستم عاملی اجرا بشه) وارد مد حفاظت شده بشی
          و سطح دسترسی ها رو مشخص کنی.

دیدگاه

عزیزم هدف اینه که بتونم یه کار جدید تعریف کنم . اما مثل اینکه کار واقعا مشکلیه . پیش چند تا کله گنده رفتم که توصیه کردن بی خیال شم چون یه دانش عظیمی از هک ویندوز و سیستم عامل نیاز داره .
            خلاصه ممنون

دیدگاه

کاش زودتر سوالت رو میدیدم . در هر صورت این کار شما بسیار راحت تر از اونی هستش که فکر کنی . فقط کافی با برنامه ی لب ویو labviwe کار کنی . این نرم افزار تمامی دسترسی ها رو در ویندوز برات انجام میده . شما فقط آدرس ها رو داشته باش بقیش رو خودش انجام میده . در حدی که میتونی Cpu رو ببری اوورکلاک کنی یا اصلا بزنی بسوزونیش ! تمامی قفل های ویندوز توش باز میشه . هک ویندوز کلا چرنده . هر کی بهت گفته , گذاشتت سر کار !
              if all men are the same
              then
              why do women take so long to choose one ?

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی اکبر سلطانلو
                ببین من میخوام از تو ویندوز برم تو مد حفاظت شده. بطور عادی و از داس که راحته . اسمبلی مشکل ندارم . میکرو 2 پاس کردم. اینکه مد حفاظت شده چیه و چطوری کار میکنه رو کامل بلدم. اما اینکه تو ویندوز چجوری میشه واردش شد و به GDT و LDT دسترسی پیدا کرد و یک کار جدید تعریف کرد رو می خوام بدونم. البته کسی رو تا حالا گیر نیاوردم. از استادا هم کاری بر نیومد . امید به بچه ها دارم. :cry2:
                بعید میدونم از یک سیستم عامل در حال اجرا بشه رفت تو مد سیستمی. اصلا این کار رو سیستم عامل اجازه نمیده انجام بدی.
                چون اگر این کار رو بکنی، تمام امکانات امنیتی سیستم عامل از بین میرن و خیلی راحت میشه خراب کاری کرد پس سیستم عامل جلوش رو میگیره.
                اما اگر بتونی به جای سیستم عامل ویندوز، برنامه ای که نوشتی رو بوت کنی، به نظرم شدنی تره (البته در حرف شدنیه، در عمل نمیدونم چون هیچ وقت نکرده ام این کار رو).

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی اکبر سلطانلو
                  میکرو دو؟ مگه موتورولا درس نمیدن تو میکرو ۲؟ چه ربطی داره به این موضوع؟
                  اگر از توی داس میتونی بری توی این مد به خاطر اینه که زمان داس، این مد خیلی جا نیفتاده بوده و داس راحت بهش دسترسی میده، چون که برای داس پردازش های هم زمان و چند کاربره بودن سیستم تعریف نشده است.
                  اما توی سیستم عامل های جدید، بهت اجازه این کار رو نمیدن و اساتیدت هم درست گفتن، اگر بخوای از توی سیستم عامل در حال اجرا که مد سیستم رو در اختیار داره به مد سیستمی سویچ کنی، باید حتما سیستم عامل رو هک کنی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X