اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواس راهنمایی برای شروع کار مرتبط با نورپردازی و LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواس راهنمایی برای شروع کار مرتبط با نورپردازی و LED

سلام دوستان

با توجه به اینکه من و دوستم فارغ التحصیل برق هستیم می خوایم شروع به کار کنیم :nerd:

چون بیشتر دنبال کاری هستیم که بشه توش سرمایه گذاشت فعلا به فکر مغازه هستیم بعدا کارهای دیگه

الان بیشتر مد نظرمون این هست که یک مغازه فروش لامپ کم مصرف داشته باشیم و بصورت تخصصی روی اون کار کنیم ، فروش و تعمیر

ولی با توجه به اینکه LED هم یک محصول جدید و رو به رشد هست با نیم نگاهی به آینده اون نظرتون در مورد بازار فروش اون چیه؟

و اینکه برای وارد شدن به کار نورپردازی در کنار اینها لازمه که مدتی توی یک شرکت کارآموزی بکنیم یا هستن شرکتهایی که آموزش بدن ؟

از دوستانی که توی بازار فروش کم مصرف و LED و نورپردازی هستن ممنون میشم کمکمون کنن :redface:

پاسخ : درخواس راهنمایی برای شروع کار مرتبط با نورپردازی و LED

سلام. راستش من میخوام کاره شما رو انجام بدم ولی خیلی شک دارم که انجام بدم یا نه. میخوام یک مغازه بزنم و فقط لامپهای ال ای دی و لامپهای کم مصرف بزنم و خودم تولید کننده سوئیچینگ و داریوره ال ای دی و والواشر و لامپه ال ای دی هستم. به نظرتون یک مغازه که تنها همین کار رو بکنه و سیم و پاتروم و ... نفروشه (الکتریکیه کامل نباشه) میگیره؟ جواب میده؟ راستی حال و حوصله نورپردازی ندارم. که برم مغازه یا خونه مردم براشون نورپردازی کنم.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

راستی حال و حوصله نورپردازی ندارم. که برم مغازه یا خونه مردم براشون نورپردازی کنم.
      سلام
      آقا مسعود گل همین طور که می دونید من تجربه عملی در این زمینه ندارم اما دیده ها و شنیدهام نشون دهنده این مطلب است که:

حاشیه سود شما را می بره تو جیب واسطه در واقع زحمت اصلی را شما می کشید سودش تو جیب فرد دیگه می ره

غیر از اینکه تولید کننده یا فروشنده عمده باشید و سفارش های خرید تعداد بالا بگیرید و با سود کم و تعداد بالا بتونید به سود خوب برسید
      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
      ولتر

دیدگاه

پاسخ : درخواس راهنمایی برای شروع کار مرتبط ب&

نوشته اصلی توسط deremel400
        سلام
        آقا مسعود گل همین طور که می دونید من تجربه عملی در این زمینه ندارم اما دیده ها و شنیدهام نشون دهنده این مطلب است که:

حاشیه سود شما را می بره تو جیب واسطه در واقع زحمت اصلی را شما می کشید سودش تو جیب فرد دیگه می ره

غیر از اینکه تولید کننده یا فروشنده عمده باشید و سفارش های خرید تعداد بالا بگیرید و با سود کم و تعداد بالا بتونید به سود خوب برسید
        بله، متاسفانه یا خوشبختانه، تو مواردی که ذکر کردین، و خیلی کارای الکترونیکی دیگه، حداکثر سود نسبت به فعالیت رو شخصی بدست میاره که ارتباط مستقیم با مشتری اصلی داره،
        در کل من شخصن ترجیح میدم یا اوّل خط تولید باشم و تولید کننده مقیاس بالا، یا آخر زنجیره باشم و گیرنده ی هزینه ی کار از مصرف کننده ی اصلی،

برای جناب_ Satary:
        من اگه ی سرمایه درست حسابی داشتم، یا قصد سرمایه گذاری داشتم ب قول شما، میرفتم پی_ واردات تبلت های چینی برند. آینول/راموس/اوندا/...
        LED هم اونقدرا که فکر می کنین چیز جدیدی نیست...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
          سلام. راستش من میخوام کاره شما رو انجام بدم ولی خیلی شک دارم که انجام بدم یا نه. میخوام یک مغازه بزنم و فقط لامپهای ال ای دی و لامپهای کم مصرف بزنم و خودم تولید کننده سوئیچینگ و داریوره ال ای دی و والواشر و لامپه ال ای دی هستم. به نظرتون یک مغازه که تنها همین کار رو بکنه و سیم و پاتروم و ... نفروشه (الکتریکیه کامل نباشه) میگیره؟ جواب میده؟ راستی حال و حوصله نورپردازی ندارم. که برم مغازه یا خونه مردم براشون نورپردازی کنم.
          به نظر من شما اگه بتونی مغازه رو بزنی و حداقل چندتا کار عملی نورپردازی با وسایل خودت رو انجام بدی و یه کم هم تبلیغ کنی از اون به بعد شما از طرف کسانی که واسشون کار خوب با قیمت خوب انجام دادی به بقیه معرفی میشی و اینطوری شما می تونی با داشتن یکی دو تا شاگرد دیگه فقط توی مغازه یا دفترتون باشی. با این حساب بعد از یه مدت شما هم رابطه مستقیم با نفر آخر رو داری یعنی کل سود میشه مال خودت هم اینکه دیگه کار رو هم خودت نباید انجام بدی می تونی تولید رو ادامه بدی.

من خودم دارم کارامو می کنم ه همینطور مغازه ای بزنم فقط هم ال ای دی داشته باشم الان هم دارم چندتا کار رو به نحو احسنت با قیمت پایین انجم میدم فقط واسه نمونه کار.

از چندین نفر مشورت گرفتم به این نتیجه رسیدم

دیدگاه

حالاکه صحبت ازمغازه شدمنم دلم گرفت :cry2: چون مایک مغازه داریم ولی کارمورد علاقه ام نیست می دونیدعلاقه ام چیه واینم می دونید کسی که الکترونیک خونده
            وحالایک کاردیگرانجام می ده انگارتوزندونه راحنمایم کنیدبهترین کاردرارتباط باالکترونیک چیست؟
            آیاتولیدتابلوروان می تواندتامین خوبی باشد!
            برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام به همه مهندسان عزیز
              من تا اندازهی کمی در بارهی این موضوع اطلاع کسب کردم و به نظر من در حال حاضر بازار خوبی نداره چون قیمتها بالا رفته و اینقدر چراغهای چینی تو بازار ریخته که نگو تازه من خودم سراغ دارم شرکتهایی رو هم که برای کارای خاص چراغ
              از اروپا وارد میکنند و از طرفی الان دیگه کمتر ریسک قیمت کمتر رو میکنند چون قیمت اجزا بالا رفته ومشتری ها بیشتر از افراد شناخته شده جنس میخرن و به نظر من وبا وضع موجود فعلا نمیسرفه

ولی باز هم نباید از خدا و الطافش نا امید شد
              هیچ به رنج فردا نیندیش/فردا اندیشه ای برای خود دارد/رنج هر روز برای آن کافیست

دیدگاه

دوستان اوضاع ساخت تابلو LED ثابت یا تابلو روان چینی چجوریاست ؟
                هنوز میصرفه ؟
                * هر گاه خدا بخواهد بنده اي را خوار كند، دانش را از او دور سازد.
                * سخن بگوييد تا شناخته شويد، زيرا كه انسان در زير زبان خود پنهان است.
                *بدترين دوست،آ‌ کسی است که براي او به رنج و زحمت افتي.
                حضرت علی(ع)
                آموزش AVR به ساده ترین زبان ممکن : Noise.Blog.IR

دیدگاه

نوشته اصلی توسط احسان نوری
                  دوستان اوضاع ساخت تابلو LED ثابت یا تابلو روان چینی چجوریاست ؟
                  هنوز میصرفه ؟
                  شما کدوم شهر هستی توشهر ما همه رفتن سراغ ledازتابلوساز خیاط آرایشگر تا خودمغازه ها میان وسیله هاش رو از ما میگیرن میرن خودشون میسازن
                  اگه توشهرتون از این افراد نیست حتما برو توکار led :biggrin:
                  دو چيز شما را تعريف مي کند :

1. بردباريتان در زماني که هيچ چيز نداريد

2. نحوه ي رفتارتان وقتي همه چيز داريد ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X