اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IGBT برند LS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IGBT برند LS

سلام چند وقتیه که IGBT با برند LS در بازار به وفور یافت میشود که با قیمتهایی بسیار مناسب عرضه میشود هدف این فروم بررسی قابلیتها و کیفیت و در کل نقاط ضعف و قوت این برند در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار مثل FUJI, SEMIK وRON, ٍٍٍEUPEC, IXYS, INFINION می باشد. چنانچه دوستان تجربه ای در استفاده از برند LS دارند ممنون میشم در این جا آن تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارند. تا فرصتی برای شناخت بهتر فراهم گردد

پاسخ : IGBT برند LS

سلام
    من با ls حال نمیکنم
    با اینکه اینورتر تعمیری ls تا حالا پیشمون نیومده
    ولی igbt یا فوجی یا ای او ار خوبه
    به نظرم این شرکتا سابقه دیرینه ای در زمینه تولید ماسفتو و igbt دارن
    :nerd: :nerd: :nerd: :nerd: :nerd:
    کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند. امام حسین(ع)
    «علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود.»آلبرت انیشتن
    «اگر انسانآ‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معدهآ‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.»آلبرت انیشتن

دیدگاه

سلام به نظر من برند LS جایگزین بسیار مناسبی برای برندهای اروپایی و ژاپنی هستش در حال حاظر بسیاری از شرکتهای تولیدی و تعمیرکاران از IGBT های LS استفاده می کنند چون هم قیمتش مناسب است و هم کیفیت خوبی داره
      با تشکر

دیدگاه

سلام
        دوستان به این نکته مهم توجه داشته باشید که اکثر IGBT های موجود در بازار ایران(البته نو ) کاملا چینی و تقلبی هستند حتی مارک سمیکرون و ال اس و میتسوبیشی و...
        موفق باشید.
        من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

برند خوبی هست اما من فوجی و یوپک رو ترجیح میدم یوپک برای مارک های خوب مثل weg و abb استفاده میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X