اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برقراری ارتباط labview و multisim

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برقراری ارتباط labview و multisim

سلام به همه دوستان
    کسی میدونه چطور میشه اطلاعات رو از labview به multisim ارسال کرد؟ در واقع من می خوام از طریق لب ویو روی پورت سریال اطلاعات ارسال کنم و می خوام توی مولتی سیم سخت افزارم رو شبیه سازی کنم و اطلاعات سریال رو دریافت کنم، ممنون میشک اگه راهنمایی کنید

پاسخ : برقراری ارتباط labview و multisim

سلام آفرین برشماکه مشتاقین
    من سعی میکنم اگرتونستم بهت کمک کنم
    پس تابعد

دیدگاه

قبلا تو انجمن همچین موضوعی (داشتن یه پورت سریال مجازی برای استفاده دو نرم افزار) ارائه شده. فکر کنم بسرچی بتونی گیرش بیاری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
        قبلا تو انجمن همچین موضوعی (داشتن یه پورت سریال مجازی برای استفاده دو نرم افزار) ارائه شده. فکر کنم بسرچی بتونی گیرش بیاری

ممنون از توجهتون، من می دونم چطور میشه پورت مجازی ساخت و اونو بین دو نرم افزار به اشتراک گذاشت، اما نمی دونم توی مولتی سیم چطوری میشه اطلاعات رو از پورت سریال دریافت کرد.
        اگه می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

یک سوال
          توی مولتی سیم، شما چه چیزی می خواین استفاده بکنیم؟
          میکروهاش همچین به درد به خور نیست !
          دقیقاً از چیه اون می خواین استفاده بکنید؟

مثلاً ، توی پروتئوس یه میکرو میزاریم و با پورت مجازی اون کار می کنیم و حتی به پورت pc وصل میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
            یک سوال
            توی مولتی سیم، شما چه چیزی می خواین استفاده بکنیم؟
            میکروهاش همچین به درد به خور نیست !
            دقیقاً از چیه اون می خواین استفاده بکنید؟

مثلاً ، توی پروتئوس یه میکرو میزاریم و با پورت مجازی اون کار می کنیم و حتی به پورت pc وصل میشه
            در واقع اصراری به استفاده از مولتی سیم ندارم ، فقط فکر کردم برای ارتباط با labview بهتر باشه، با توجه به اینکه امکانات ارتباط با labview رو داره ، فقط من نمیدونم دقیقا چطوری باید از این امکانات استفاده کنم . توی پروتئوس امکان دریافت از پورت به صورت سریال وجود داره؟

دیدگاه

من یه باری کردم، مثلا از توابع پردازش و اینجور چیزا میشه داخل مدارات استفاده کرد
              ولی یه جورایی عملی نیستش !!! چون بیشترشون با کارتهای daq خودش سازگاره که اینجاها هم پیدا نمیشه

شما با پروتئوس و پورت سریال مجازی اون می تونید به راحتی کار کنید، حالا چجورش رو هم داخل انجمن پروتئوس بپرسید تا بچه ها کمکتون کنند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                من یه باری کردم، مثلا از توابع پردازش و اینجور چیزا میشه داخل مدارات استفاده کرد
                ولی یه جورایی عملی نیستش !!! چون بیشترشون با کارتهای daq خودش سازگاره که اینجاها هم پیدا نمیشه

شما با پروتئوس و پورت سریال مجازی اون می تونید به راحتی کار کنید، حالا چجورش رو هم داخل انجمن پروتئوس بپرسید تا بچه ها کمکتون کنند
                بسیار خوب،ممنون از راهنماییتون.فعلا سعی میکنم مشکلم رو با پروتئوس حل کنم
                البته همچنان به این موضوع و کار با مولتی سیم علاقه مندم ، اگر کسی از دوستان چیزی در ابن مورد بدونه ممنون میشم ابنجا مطرح کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X