اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطوری از یک میکرو دیگر به میکروی خودم فرکانس اعمال کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطوری از یک میکرو دیگر به میکروی خودم فرکانس اعمال کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...

سلام دوستان .

من میخوام توسط یک میکرو کنترلر متفرقه یک فرکانس 1MHZ به پایه XTAL1 میکروی خودم وارد کنم . برای اینکار باید چکار کنم ؟؟؟؟ میشه برام توضیح بدید به مقدار؟؟

با تشکر

پاسخ : چطوری از یک میکرو دیگر به میکروی خودم فرکانس اعمال کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...

کمی توضیح میدی برا چی می خوایی این کارو بکنی

دیدگاه

پاسخ : چطوری از یک میکرو دیگر به میکروی خودم فرکانس اعمال کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...

دلیلش اینه که فیوز بیت های CKSEL میکروم رو اشتباه تنظیم کردم و پروگرامر میکرومو نمیشناسه . برای همین میخوام توسط یه میکروی دیگه فرکانس 1MHZ به میکروم وارد کنم تا دوباره به حالت اول برگرده .

ممنون میشم راهنماییم کنید دوست خوبم.

دیدگاه

کاش قبل از اینکه تاپیکو میزدی یه سرچی میکردی
        منم دقیقا مشکل شمارو داشتم فیوز بیتارو اشتباهی تنظیم میکردم بعدش میکرو رو نمیشناخت 1 مگاهرتز رو هم امتحان کردم
        جواب نداد اخرش اینو درست کردم تازه ساختم همه جوره میکرورو بر میگردونه فکر نکنم بیشتر از 10 تومن هزینه داشته باشه ابزار خوبی عمریه

خواستی درست کنی یه سر به اینجاها بزن

من خودم اینو ساختم اینم ماله همین انجمنه البته کمی تغییر داده جفتش مثل همه

هر جا هم کمک خواستی بگو

دیدگاه

ممنونم دوست خوبم . عاالیه این مدار . همین فردا درستش میکنم .

فقط چند تا سوال برام پیش اومد که از اون تاپیک مربوطه متوجه نشدم .

اول اینکه : آیا این سخت افزار با کابل USB به کامپیوتر وصل میشه برای روشن شدن ؟؟؟ دومین سوالم هم اینه که : برنامه ی میکرو atmega 8 که داخل مدار هست رو لطفا برام بذارید نتونستم پیداش کنم .

دیدگاه

پاسخ : چطور از ک مکرو دگر به مکرو خودم فرکانس اعمال کنم؟؟؟ لطفا راهنمام کند...

این مدار نیازی به اتصال به کامپیوتر نداره با ولتاژ12 ولت کار میکنه اگه خواستی درست کنی از این لینک دانلود کن تمام فایل مربوط تو فایل زیپ موجوده
            فایل pdf رو بخونی کاملا توضیح داده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X