ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2007/12/13
    17
    0

تجهیزات مهندسی معکوس

به نام آفریننده نور .
    سلام به تمامی دوستان عزیز .
    دستگاههای مهندسی معکوس با فرستادن سیگنالها ی تضعیف شده در مدار می تونن ماهیت درونی بعضی مدارات رو به صورت شماتیک برای ما ترسیم کنن . می خواستم بدونم کسی از شما اطلاعاتی راجع به این تجهیزات داره .
    با سپاس .
    وقتی گریبان عدم با دست خلقت مي دريد وقتی ابد چشم تو را پیش از ازل می آفرید
    وقتی زمین ناز تو را در آسمانها می کشید وقتی عطش طعم تو را با اشکهایم می چشید
    من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی چیزی نمی دانم از این دیوانگی و عاقلی
    یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود
    2007/06/08
    تهران - سعادت آباد
    129
    2

پاسخ : تجهیزات مهندسی معکوس

سلام

دوست عزیز، شما برای اینکه مهندسی معکوس انجام بدهید علاوه بر اینکه بایستی با نحوه ی طراحی تمامی مدارات آشنایی کاملی داشته باشید، بایستی امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری کاملی داشته باشید. این تجهیزات به غیر از تجهیزات معمولی یک مهندس الکترونیک، می تواند شامل یک فانکشن ژنراتورِِ، یک اسپکروم آنالیزر، یک اسیلوسکوپ دیجیتال، یک مولتی متر کامل و پیشرفتهِِ، یک کامپیوتر کامل و سریع و نرم افزار های قوی و به روز الکترونیک و ریاضیات از جمله متلب و... باشد.
    موفق باشيد
    http://embeddedelectronics.ir
    2007/12/13
    17
    0

پاسخ : تجهیزات مهندسی معکوس

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد مصلح راد - HMR
    سلام

دوست عزیز، شما برای اینکه مهندسی معکوس انجام بدهید علاوه بر اینکه بایستی با نحوه ی طراحی تمامی مدارات آشنایی کاملی داشته باشید، بایستی امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری کاملی داشته باشید. این تجهیزات به غیر از تجهیزات معمولی یک مهندس الکترونیک، می تواند شامل یک فانکشن ژنراتورِِ، یک اسپکروم آنالیزر، یک اسیلوسکوپ دیجیتال، یک مولتی متر کامل و پیشرفتهِِ، یک کامپیوتر کامل و سریع و نرم افزار های قوی و به روز الکترونیک و ریاضیات از جمله متلب و... باشد.
    موفق باشيد
    به نام آفریننده نور .
    سلام دوست عزیز .
    با سپاس از بذل توجه جنابعالی ؛ این طور که پیداست توضیحات ناکافی بنده شما رو متوجه عرض من نکرده است . منظور من از تجهیزات مهندسی معکوس ابزاری هستند که در ساختار داخلی خود به صورت ماژولار علاوه بر ابزاری که شما فرمودید ، ابزارهای مختلف دیگری خاص این کار مانند : تستر خازن ، تستر زمانهای وقفه ، خیزش و نزول ، تست overshoot و ... را استفاده می نمایندکه این تجهیزات توسط یک نرم افزار قدرتمند به هم مرتبط و سینکرونایز می شوند . این برنامه با پردازش اطلاعاتی که از تستر های مختلف درون دستگاه به ان می رسد می تواند نقشه مدار اصلی را برای ما بازسازی کند . البته فکر می کنم این تجهیزات اکثرا در صنایع نظامی استفاده می شود . و دقیقا هم نمی دونم که اسم خاصشون چیه .
    با سپاس

وقتی گریبان عدم با دست خلقت مي دريد وقتی ابد چشم تو را پیش از ازل می آفرید
    وقتی زمین ناز تو را در آسمانها می کشید وقتی عطش طعم تو را با اشکهایم می چشید
    من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی چیزی نمی دانم از این دیوانگی و عاقلی
    یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3