اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعیین مقدار زمان برای کارکرد یک برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعیین مقدار زمان برای کارکرد یک برنامه

سلام دوستان.
    برنامه ای به زبان سی نوشتم که می خوام زمان مشخصی رو کار کنه و بعد از اینکه زمانش تموم شد از کار بیفته یا دستور خاصی رو انجام بده. مثلا یک روز کارکنه و بعد از یک روز دستوری که براش مشخص شده رو انجام بده. چجوری می تونم زمان خاصی رو برای برنامه تعیین کنم؟
    البته تا حدودی با تایمر ها آشنا هستم اما دقیقاً نمیدونم با تایمر چجوری می تونم این کار رو انجام بدم. :sad:

پاسخ : تعیین مقدار زمان برای کارکرد یک برنامه

میتونی از RTC یا همون ساعت خود میکرو استفاده کنی . بدون مشغول شدن میکره میتونه کار کنه اگه از تایمر استفاده کنه برای یه روز برنامه باید صد ها بار به وقفه تایمر بره و مشغول بشه . البته به نظر من !

دیدگاه

جناب حمید رضا رضایی لطفا به دلیل هاستینگ بالا و دادن پول هاستینگ از جیب خود تایپ

جناب حمید رضا رضایی لطفا به دلیل هاستینگ بالا و دادن پول هاستینگ از جیب خود تایپیک را حذف نمایید !
      خواستن توانستن است !

دیدگاه

سلام دوست عزیز و ممنون از راهنماییتون.
        من خاموش روشن شدن مد نظرم نیست. برنامه ای که نوشتم یک حلقه ایه که تکرار می شه.می خواستم زمان کل کارکرد برنامه رو کنترل کنم مثلا 2 روز بعد از اینکه برنامه شروع به کار کرد از اون حلقه خارج بشه و وارد یک حلقه یا دستور دیگه ای بشه.

دیدگاه

جناب حمید رضا رضایی لطفا به دلیل هاستینگ بالا و دادن پول هاستینگ از جیب خود تایپ

جناب حمید رضا رضایی لطفا به دلیل هاستینگ بالا و دادن پول هاستینگ از جیب خود تایپیک را حذف نمایید !
          خواستن توانستن است !

دیدگاه

دقیقاً همین و نیاز داشتم . خیلی ممنون از راهنماییت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X