اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اعوجاج در خروجی ضبط ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اعوجاج در خروجی ضبط ماشین

سلام دوستان.یه ضبط جی وی سی دارم که جدیدا ایرادی پیدا کرده ولومش 50 درجه داره از حدود 40 به بالا صدا وضوحش رو از دست میده خروجی رو با اسکوپ گرفتم دیدم که نوک و کف موج خروجی صافه و در اصل بالا و پایین خروجی بریده میشه.البته آیسی خروجی رو هم عوض کردم فایده ای نداشت.خودم حدس میزنم که جریان کم میاره ولی مسیر تغذیه آیسی قدرت مستقیم به ورودی مثبت و منفی تغذیه وصله پس قائدتا نباید مانعی برای جریان کشی وجود داشته باشه بنظر شما مشکل از کجاست؟

پاسخ : اعوجاج در خروجی ضبط ماشین

چقدر جریان میکشه.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

وقتی به پاور وصل میشه البته بدون باند 400میلی در یک لحظه به 1.5 امپر میرسه پانل روشن میشه و برمیگرده به حدود 700میلی وقتی سی دی رو اجرا میکنه تا 1.4 میرسه .آیسی تغذیه از لحاظ ولتاژهای خروجی چک شده مشکلی نیست البته آیسی درایور موتورهای سی دی بیش از حد داغ میکنه ضمنا در درجه های بالای ولوم نور پانل کم و زیاد میشه ولی مسئله اینه که اگر قرار باشه کمبود جریان علت اعوجاج باشه آیسی تقویت توان مستقیما به ولتاژ ورودی وصله و میتونه هرچی خواست از باطری بکشه.حتی تغذیه آیسی پری رو هم از مدار جدا کردم و با یک رگولاتور به ورودی وصلش کردم فرقی نکرد.

دیدگاه

چشمک زدن پنل یعنی در زمان اوج بار دچار افت ولتاژ میشید. حتی ممکنه باطری ضعیف شده باشه. و یا یکی از قطعات دچار برق دزدی شده باشه

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

توی این ضبط از یک آیسی بجای ماژول رادیو استفاده شده که اونم بشدت داغ میشه اگر برق دزدی که فرمودید از این آیسی یا درایور موتورهای سی دی باشه آیا نباید در کار اونها اثر منفی بذاره؟ در صورتیکه با وجود گرمای زیاد کارشون بی نقصه.ضکنا بنده از پاور 5 آمپر استفاده کردم پس مشکل تاطری منتفیه ضمنا این نکته من رو گیج کرده که برای آیسی پاور محدودیتی در جریان کشی نیست چون مستقیم به خط تغذیه وصله!!؟
          از توجه و پاسختون ممنون

دیدگاه

5آمپر؟؟ خوب این که برای پخش ها حرفه ای خیلی کمه. حداقل 10 آمپر نیاز دارید. اکثر این پخشها 4 تا خروجی 45 وات دارند که روی هم میشه 180 وات و با 12 ولت باید بیش از 15 آمپر بهش بدید تا بتونند تمام توان رو اعمال کنند. تازه اگر تغذیه شما 5 آمپر موثر و واقعی رو بده باز هم خیلی کمه.

دیدگاه

فرمایش شما متین ولی جریان کشی حداکثری در حالتیه که باندها به خروجی متصل باشند ولی همونطور که گفتم دستگاه رو بدون بار راه اندازی میکنم حتی در خالتی که تک باند به خروجی متصله بیشتر از 2.5 آمپر نمیکشه که نصف ظرفیت منبع تغذیه هست ضمنا از بابت آمپر دهی واقعی منبع مطمئنم چون از نوع آزمایشگاهی حرفه ای هست و قبلا در شرایط مختلف جواب داده.

دیدگاه

پیشنهاد میکنم حتماً روی ماشین تستش کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X