اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عملکرد متفاوت FPGA نسبت به بک برنامه ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عملکرد متفاوت FPGA نسبت به بک برنامه ثابت

سلام
    من یک برنامه vhdl نوشتم و آن را روی تراشه ای از خانواده spartan3 پیاده سازی کردم. fpgaهر بار یک عکس العمل متفاوت نشان می دهد. یک بار کلا کار نمی کند. بار دیگر که پروگرم می کنم بخشی از برنامه کار می کند و یکبار دیگر کاملا درست جواب می دهد. می خواستم بدونم مشکل از برنامه اس یا پروگرمر یا نرم افزار و ....؟
    ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : عملکرد متفاوت FPGA نسبت به بک برنامه ثابت

نوشته اصلی توسط elham2
    سلام
    من یک برنامه vhdl نوشتم و آن را روی تراشه ای از خانواده spartan3 پیاده سازی کردم. fpgaهر بار یک عکس العمل متفاوت نشان می دهد. یک بار کلا کار نمی کند. بار دیگر که پروگرم می کنم بخشی از برنامه کار می کند و یکبار دیگر کاملا درست جواب می دهد. می خواستم بدونم مشکل از برنامه اس یا پروگرمر یا نرم افزار و ....؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام،

اگه از نسخه های قدیمی ISE استفاده میکنید، کل کدتونو Cut کنید و ببرید توی Notepad و دوباره برگردونید در ISE و Save کنید.
    سعی کنید Tab هم نزنید و فاصله ها رو با Space ایجاد کنید. مشکل اصلی از Parser برنامه هست که با Editor نا مناسب ISE دست به دست هم میدن که کدتون رفتار عجیبی داشته باشه. در ضمن Optimization رو هم بذارید روی Balanced که نه سیخ بسوزه نه کباب :biggrin:
    اگه بازم مشکل داشتید، کدتون رو پ کنید ببینیم شاید خود کد ایراد داره.

موفق باشید.
    اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

پاسخ : عملکرد متفاوت FPGA نسبت به بک برنامه ثابت

ممنون از راهنمایی تون. ممکنه بگید Optimization رو از کجا باید تنظیم کنم؟
      فکر نمی کنم خود کد مشکلی داشته باشه چون قبل از این یه چند ماهی داشت درست کار می کرد. اما الان که دوباره پروگرم می کنم یا کوچکترین تغییری توی کد می دهم دیگه کار نمی کنه، ورژن نرم افزار هم 13.4 هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X