اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد LOGO TD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد LOGO TD

با سلام خدمت دوستانی کسی هست بهم بگه طرز کار با LOGO TD به چه صورته نرم افزار که نداره با هموم نرم افزار لوگو برنامه ریزی میشه چطوریه
    من میخوام یه سری اطلاعات از تایم تایمر ها و ..... رو روش نشون بدم ممنون میشم کمک کنین
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : کمک در مورد LOGO TD

با سلام
    دوست عزیز اگر صرفا بصورت نمایش عددی هست نیاز به LOGO TD ندارین روی خود صفحه LOGO این کار عملی هست
    اما اگر نیاز به رسم نمودار دارین من به شما پیشنهاد استفاده از ورژن 3 این برنامه میکنم که LOGO TD هم شامل میشه ( گمون نکنم روی وین7 نصب بشه )
    اگر مایلین میتونید کاری که میخاین انجام بدین رو بگین تا بهتر راهنمایی کنم و برندهای دیگرو معرفی کنم

دیدگاه

ممنون میشم کمک کنین چون من با LOGO TD تا حالا کار نکردم تو کلاسهای پی ال سی که 2 سال پیش هم رفته بودم نبود که آشنا شم تو کل اینترنتم هیچی نیست ممنون میشم بفرمایید چطوری برنامه ریزی میشه و چه قابلت هایی میتونه داشته باشه
      مرسی :smile:
      در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

دوست گرامی شما نگفتین که هدفتون نمایش بصورت عددی هست یا رسم نمودار؟
        مشخص کنین تا کمکتون کنم
        در ضمن اگر رشته تحصیلیت الکترونیکه و تجربه کارهای طراحی داری میتونی حتی از LCD استفاده کنی
        من انجام دادم و به نتیجه خیلی جالبی رسیدم

دیدگاه

با سلام رشته من برق قدرته و کار خودم هم توی قسمت صنعتی از راه اندازی کارخنه جاته تجربه فنی تقریبا خوبی دارم در مورد نمایش باید بگم بسته به نوع کار هم نیاز به نمایش نموداری و هم نمایش زمان های و... دارم در زمینه PLC توی طراحی مدار فرمان تقریبا مسلط هستم البته با لوگو ولی با TD کار نکردم میخوام کامل یاد بگیرمش ممنون میشم اگه منبعی برای آموزش معرفی کنین یا به معرفی پایه این کار بپردازین.

دیدگاه

همچنان منتظرم تا جواب بگیرم.

دیدگاه

سلام دوست عزیز من با logo td کار کردم--فقط یه نمایشگر هست و چهار تا ورودی بیشتر

برای مواقعی استفاده میشه که plc داخل تابلو هست و شما نیاز دارید که اطلاعات روی تابلو نمایش داده بشه

و فقط روی logo ورژن 6 به بالا،سمت چپ لوگو یه پورتی هست که کابل اتصال لوگو td رو به اون قسمت متصل می کنید و هر ان چیزی که روی صفحه نمایش لوگو نشون بده -روی لوگو td هم نشون میده

خوب حالا برای نمایش مقادیر و بار گراف باید در برنامه لوگو از بلوک مسیج تکس استفاده کنی و پارامتر دهی کنی

برای بار گراف هم در سلول های که بلوک مسیج تکس در اختیار میذاره محدوده نمودار عمودی رو مشخص می کنی و به راحتی روی نمایشگر لوگو td نشون میده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X