اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی میتونه ماهواره بسازه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی میتونه ماهواره بسازه؟

کسی میتونه ماهواره بسازه ؟ چطوریه قضیه اش. مثلا ماهواره ای بسازیم که بتونه مثلا ده کانال تلویزیونی داشته باشه.به من هم یاد بدید .مرسی oo:

پاسخ : کسی میتونه ماهواره بسازه؟

من نظرم اینه که اول از پروژه های کوچیک تر شروع کنید
    سپاس معلمی را که اندیشیدنم آموخت .... نه اندیشه ها را

دیدگاه

اول برو ماهوارتون رو روشن کن و همه اون مولفه هایی که واسه وارد کردن یه کانل لازمه رو بنویس و دنبالشون بگرد تا بدونی چیه. بعد مسائل مربوط به مخابرات رو الکترونیک رو باید یاد بگیری بعد که یاد گرفتی تازه می فهمی چیه! بعدش بیخیال میشی و یه گوشه آروم میشینی و هیچی نمیگی. آخه اون موقع می فهمی که چه تجهیزات بزرگ و مهمی می خواد. :mrgreen:

دیدگاه

درود بر دوست عزیزم روزه ؛ چقدر مایوسی شما . یعنی اینقدر سخته ساختن یه ماهواره ؟ اونهایی که ماهواره رو ساختند مگه تکنولوژیش رو از اسمانها اوردند ؟ البته من با حرفهای شما موافقم اما کار نشد نداره چیزی که درمان نداره فقط مرگ هست وگرنه با تلاش بسیار میشه کوهها رو فتح کرد . حتی کپی کردن از مدلها نیز میتونه اطلاعات ادم رو بالا ببره .شاید من همه چیز رو اینقدر ساده میبینم چون خودم ادم ساده ای هستم . بازم ممنون از محبت و لطف تون که راهنمایی کردین بازم به راهنمایی شما و متخصصین این علم نیاز هست./ :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط انرژی
          درود بر دوست عزیزم روزه ؛ چقدر مایوسی شما . یعنی اینقدر سخته ساختن یه ماهواره ؟ اونهایی که ماهواره رو ساختند مگه تکنولوژیش رو از اسمانها اوردند ؟ البته من با حرفهای شما موافقم اما کار نشد نداره چیزی که درمان نداره فقط مرگ هست وگرنه با تلاش بسیار میشه کوهها رو فتح کرد . حتی کپی کردن از مدلها نیز میتونه اطلاعات ادم رو بالا ببره .شاید من همه چیز رو اینقدر ساده میبینم چون خودم ادم ساده ای هستم . بازم ممنون از محبت و لطف تون که راهنمایی کردین بازم به راهنمایی شما و متخصصین این علم نیاز هست./ :applause:
          سلام . واحسنت به این همه اعتماد بنفس . هر وقت ماهواره تکمیل شد و خواستین هوا کنین من هستم . من تو هوا کردن استادم :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط انرژی
            کسی میتونه ماهواره بسازه ؟ چطوریه قضیه اش. مثلا ماهواره ای بسازیم که بتونه مثلا ده کانال تلویزیونی داشته باشه.به من هم یاد بدید .مرسی oo:
            با میمون یا بی میمون؟؟

دیدگاه

اصلا شما خونگی منظورته یا فضایی!؟

دیدگاه

درود خدا بر همه دوستان نازنین و گلم.حقیقت اش طرح چنین سوالاتی نه برای تمسخره و نه نیت بدی توش هست .اما دوست دارم احساسات شما رو بر انگیزم که روزی خواهد رسید ما بتوانیم به اوج قدرت و علم برسیم. وقتی کامت ها و یا پاسخ های شما رو نگاه میکنم حقیقت اش لذت میبرم این جواب چه منفی باشه چه مثبت احساس شما رو منتقل میکنه و نشون میده چقدر نازید و با احساس و بی تفاوت نیستید .درود بر جوان اصیل ایرانی که دوست داشتنیه .بازم منتظر پاسخ ها و نظرات شما هستم.زنده باشید.

دیدگاه

سلام
                  ماهواره های ایران رو اکثرا صا ایران میسازه. البته بعضی از تجهیزات RF رو وارد میکنه .
                  من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebi SMPS
                    سلام
                    ماهواره های ایران رو اکثرا صا ایران میسازه. البته بعضی از تجهیزات RF رو وارد میکنه .
                    البته فکر کنم بابت این ساختن و طراحی چند نفر توی آمریکا به خاطر فروش قطعات ماهواره به ایران دستگیر کردند.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                      اگه منظورتون ماهواره و ریسیور های خانگی هست تو کتاب اقای محمود بخت اور (جلد چهار یا پنج) نحوه ساختش از( دیش تا ریسیور) کامل توضیح داده شده به همراه مدارش(البته از نوع انالوگ)
                      خودم یکی دو سال پیش میخواستم بسازم اما تیونرشو +یه ای سی(xr215)تو تهران و کرج گیر نیاوردم
                      ولی اگه منظورتون فرستنده تلوزیونی ماهواره هستش کافی دنبال یه فرستنده پر قدرت فرکانس بالای RFبگردی و اونو با یه حامل به فضا بفرستی که البته مشکل اصلی ساختن یه حامل هستش (تو کشور ما هم مشکل اصلی همینه)
                      نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
                      * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

سلام

بیا اینم یه ماهواره ی open source

:nerd:

http://www.fit.ac.jp/~tanaka/fitsat.shtml
                        مشکلی نیست که آسان نشود مرد میخواهد که هراسان نشود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X