اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل کار با LPC1343 header board

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل کار با LPC1343 header board

کسی با این هدر بورد کار کرده؟
    برنامه چشمک زن ریختم روش بازم کار نمیده، همون برنامه که آقای جعفرپور گذاشته بود تو سایت؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ :sad:

اضافه شده در تاریخ :
    ممنون از توجهتان !!!!
    :applause: :applause: :applause: :applause:

اضافه شده در تاریخ :
    بچه ها کسی با هدربورد 1343 کارکرده؟ نتونستم ازش جواب بگیرم، کسی میتونه راهنمایی کنه؟ فوری

پاسخ : مشکل کار با LPC1343 header board

من هم تقریباً مشکل مشابهی داشتم اولاً چک کنید که شروع برنامتون از 0x2000 باشه و بعد از اینکه میکرو رو روشن کردین 2 3 بار خاموش روشنش کنین که راه بیفته! نمیدونم اشکال کار کجاس ولی هدر برد ها این مشکل رو دارند، هم روی LPC2368 هم LPC1768 هم LPC1343
    اين نيز ميگذرد

دیدگاه

پوریا جان آدرس پیش فرض مگه نباید همون 0x0 باشه؟ :question:

دیدگاه

اگه از LPC1343 شرکت ECA استفاده می کنی باید بگم که تمام میکروهای شرکت ECA بوت لودر دارند، برای اینکه بتونی پروگرمشون کنی باید bin فایل بسازی و آدرس شروع برنامتو قبل از کامپایل کردن به 0x2000 تغییر بدی. از قسمت ROM1

توضیحات کاملترشو میتونی از لینک زیر بگیری

http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13597103191.rar
        اين نيز ميگذرد

دیدگاه

پوریا جان برنامه چشمک زن رو 1343 ریختی؟ حتی آدرس شروع پروگرم هم عوض کردم ولی باز به هیچ صراطی مستقیم نمیشه؟ خودت با چه برنامه ای کار کردی؟ میتونی بزاریش تو فروم؟
          ممنونت میشم. !!!!

دیدگاه

برنامه چشمک زن رو حقیقتاً امتحان نکردم ولی طبق روندی که تو لینک واست گذاشته بودم رفتی؟

NO_CRP رو تو قسمتdefine, ASM نوشتی؟

به صورت bin فایل روی میکرو میریزی؟
            اين نيز ميگذرد

دیدگاه

آره فایل bin میریزم روش. از H-Convertor استفاده میکنم. NO_CRP تو قسمت ASM_> define نوشتم. ولی بازم جواب نمیده؟ مراحلی که انجام میدم درسته؟
              بعد اینکه فایل bin ریختم رو آی سی جامپرارو در میارم بعدم میکرو رو یک بار ریست میکنم ولی بازم جواب نمیده؟ با چند بار روشن خاموش کردنم درست نمیشه؟
              :angry: !!

دیدگاه

بچه ها برنامه نمونه کسی نداره که بریزم رو 1343 تستش کنم؟
                کسی جواب گرفته ؟
                متاسفانه شرکت eca هم هیچ خدمات پس از فروشی برا هدربورد 1343 ارائه نمیده. :cry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fedora
                  معذرت می خوایم که شرکت eca هیچ برنامه آماده ای برای دانلود نزاشته که شما بریزی روی هدربرد و خوشحال بشید !
                  چند روز آینده چند تا برنامه نمونه میزاریم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fedora
                    علت اینکه 2 بار پشت سر هم این حرف شما رو نقل قول می کنم، اینه که خیلی خیلی خیلی ناراحتم کرده !
                    خداییش هر کاری می کنیم، آخرش باز همه شاکین !
                    چهارتا برنامه ضمیمه کردم
                    led
                    lcd
                    char lcd
                    uart

http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13694664791.rar

دیدگاه

من از شما کمال تشکر رو دارم

مطمئناً همه قدر دان زحمات شما هستند

همین که جایی واسه رد و بدل شدن اطلاعات دوستان فراهم شده خودش کلیه... :applause:
                      ممنون
                      اين نيز ميگذرد

دیدگاه

آقای اکرمی من منظور بدی نداشتم، ولی ببینید منم مثل خیلی ها دیگه از بچه ها تو arm آماتورم، بعد از avr و pic و plc که حرفه ایکار میکردم، تازه دارم با arm کار میکنم، حقیقت دیگه اینکه 1768 فعلا برا من زیاد بود. ولی شما بیشتر پشتیبانیاتونا گذاشتین رو 1768 و 2368، یه جورایی انگار فراموش کرده بودین 1343 رو. ولی بازم من منظور بدی نداشتم. #:S شرمنده. بازم ممنون از زحماتتون.

دیدگاه

تعداد کارکنان شرکت محدود و درخواست کاربران خیلی خیلی خیلی زیاد!
                          بهتره بگم از یه جای دیگه بیشتر ناراحت بودم، اینجا و این حرف شما هم بهش اضافه شد !
                          امروز صبح یک عزیزی زنگ زده پشتیبانی ، آقا من هدر 1768 شمارو گرفتم، اصلا روش کار نمی کنید، هیچی نداره!!! بقیه جاها خیلی خوب جواب میدن، شماها اصلا بلد نیستین چرا شروع به کار می کنین!
                          گفتم عیبی نداره، تو ایمیل لینک اونجارو بده، منم بهت لینک میدم تا کارت راه بیفته
                          ورداشته لینک یکی سایتهای برادر و دوست و همسایه رو که همیشه از ما خوب تعریف می کنند ، رو داده!! میگه ایناها، اینجا !
                          گفتم بهش تا بردش رو نگیری که بهت سورس برنامه نمیده، انجمنشونم که پر تاپیک های ناتمام، میشه بیزحمت 2 تا پروژه پدر مارد دار نشونم بدی که انجام دادند ؟
                          میگه همین اطلاعات خورده هم کافیه، کلی کار آدم رو راه میندازه، کار می کنیم یاد میگیریم !!!!
                          لینک انجمن برد آموزشی 1768 رو دادم، میگیم بیا، اینهمه پروژه رایگان! تو خوابت هم اینقدر پروژه یکجا ندیده بودی، بفرما نوش جان!
                          برگشته شاکی شاکی زنگ زده شرکت، من از شما برنامه نمونه واسه هدربرد خواستم، شما برنامه برد آموزشی رو دادید !!!!
                          یعنی اون لحظه جلوم بود خفش می کردم !!!!
                          هر دفعه هم که تماس گرفته بود، من مهندس .... هستم، رییس بخش انفورماتیک و تحقیقاتی ....
                          صبح اول صبح که همچین چیزی جلو چشم آدم سبز میشه، کل روز آدم نابود میشه !!

دیدگاه

درسته آقای اکرمی، حق با شماست. بالاخره این موردا که پیش میاد هم یه خورده دلسرد میشه هم نا امید. ولی حداقل این شما هستین که چنین قدمایی برا ما ورمیدارین. ولی متاسفانه یه خورده انتظارات بالاست. در مورد همین هدربورد نظرم این بود که با یه برنامه ساده شروع کنم، بعد با کمک دیتاشیت و کتاب و اینور و اونور به صورت حرفه ای با arm کار کنم. دقیقا همونجوری avr با pic رو یاد گرفتم. ولی وقتی هدربورد گرفتم و جواب نگرفتم حقیقتا یه خورده دلسرد شدم. ولی بازم ممنون. :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

آقای اکرمی یه سوال دیگه ازتون داشتم؟ ورژن keil ای که باهاش برنامه رو نوشتین، چنده؟ با ورژن 4 error میده.
                              با تشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X