اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pickit3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pickit3

سلام به همگی
    دوستان من یه مدار با dspic33ep256mu806 طراحی کردم که برای استفاده از اون مجبور شدم برم پروگرامر pickit3 را خریداری کنم. اما موقعی که میخواهم پروگرام کنم میکرو را نمیشناسه . بعد خواستم میکرو را به صورت دستی انتخاب کنم دیدم توی لیست dspic33 اصلاً سری dspic33ep موجود نیست. :cry2:در ضمن خازن فیلترینگ Vcap رو هم گذاشتم. دوستان لطفاً راهنمایی کنید. در ضمن ورژن نرم افزار v3 میباشد.
    هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"

پاسخ : pickit3

نوشته اصلی توسط abolfazlk873
    با سلام
    تو سایت میکروچیپ گفته شده که تمام میکروکنترلرهایی که تا امروز از شرکت میکروچیپ تولید شده را پشتیبانی میکنه.
    320000 تومان گرفتم. :surprised:
    کسی نمیدونه مشکل من از کجاست؟ :cry2:
    هر چند که خیلی گذشته از زمان ارسال و شاید شما جواب سوالتون رو گرفته باشید، ولی:
    برای این سخت افزار ها شرکت های سازنده گاها الحاقیه هایی در نظر می گیرن (مثل سرویس پک ویندوز)
    تا اونجا که خبر دارم برای پیک_کیت_2 یه همچین فایلی ارائه شده بود که بعد از قرار گرفتن در کنار فایل اصلی باعث می شد تعداد بیشتری میکرو ساپورت بشه.
    ممکنه این هم مثل اون باشه.
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

سرعت pickit3

دوستانی که راه اندازی کرده اند،
      1- بفرمایید که سرعت این پروگرامر برای سری های مختلف PIC در مقایسه با سایر پروگرامر ها(PIC_USB_ECA ، TNM و ...) چه طوری هست؟ سریعتر هست یا کندتر؟

2- آیا میشه گفت که به دلیل تولید توسط MicroChip سریعترین پروگرامر هست؟
      همواره يادمان باشد:
      1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
      2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
      3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

2- آیا میشه گفت که به دلیل تولید توسط MicroChip سریعترین پروگرامر هست؟
        نه ربطی نداره.
        یه سوال. سرعت پروگرامر چرا اینقدر برای بعضیا مهمه؟ حالا 5 ثانیه یا 10 ثانیه چه فرقی میکنه؟

دیدگاه

حاشیه درست نکنید! مساله سرعت پروگرامرها هست؟

عرض کنم خدمتتون که بله با سری 18 من برنامه ای دارم که 1 دقیقه طول می کشه! حالا تو تولید 100تا در روز 100 دقیقه باید وقتم تلف بشه!

کسی هست یک مقایسه ای انجام بده بین TNM ، ECA_PIC_Programmer و PICKIT3 و نتیجه ی سرعت های اونها رو ارائه بده!
          همواره يادمان باشد:
          1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
          2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
          3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X