اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DVD پک ARm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

DVD پک ARm

دوستان با هماهنگی که با جناب بلورچیان انجام شد قرار شد با کمک اعضا یه پک کامل DVD برای میکروهای Arm تهیه بشه و تو فروشگاه گذاشته بشه تا همه ی دوستان بتونند ازش استفاده کنند .
    این پک شامل این موارد است:

1 - پروگرامر
    2 - کامپایلر ها
    3 - شبیه ساز ها
    4 - دیتاشیت ها
    5 - کتاب آموزشی

و هر چیز دیگه ای که دوستان فکر می کنند تو این پک لازمه باشه

از دوستان عزیز تقاضا دارم اگر لینکی از هر کدوم از موارد بالا دارند تو این تاپیک قرار بدن ، فقط لطفا لینکهای مطمئن بذارید ، یه توضیح چند کلمه ای هم بدید که راحت تر بشه این ها رو مدیریت کرد ،
    هدف رو فراموش نکنید می خواهیم یه پک درست و حسابی برای Arm درست کنیم :applause:

حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

پاسخ : DVD پک ARm

خوب متشکر Pixel3 جان
    همونطور که گفتند قصد داریم که این مجموعه را آماده کنیم اگر لینک دانلودی بود به طور موضوعی در سایت قرار میدیم و در نهایت لینک هارو دانلود کرده و در قالب چند cd و احتمالا یک dvd در فروشگاه قرار خواهیم داد.
    منتها از اونجا که این ARM زیاد شناخته شده نیست علاوه برلینک ما حتی اسم خیلی از نرم افزارهای مربوطه رو هم آشنا نیستیم.... پس میتونیماینجا اول اسم نرم افزار یا مجموعه های خاص رو مطرح کنیم و یک توضیح کوچیک در خود سایت اصلیش بیان کنیم تا بعد بریم دنبال کشف لینک!!!!

متشکر از دوستان

دیدگاه

سلام
      اینکه WinARM
      http://www.siwawi.arubi.uni-kl.de/avr_projects/arm_projects/WinARM-20060606.zip
      اینا را هم با eMule دانلود کردم . هماهنگ کنیم یه جوری برسونم . (میتونم پلود کنم)
      IAR ARM v4.41A + crack
      IAR.Embedded.Workbench.for.ARM.EWARM.v4.10B.FULL-YgH این ورژن واقعا فوله یعنی eval یا ks نیست که کرک کرده باشند ولی حیف که چیپ های جدید را نمیشناسه .
      EWARM-KS-442A
      Keil RealView MDK 3.11 اینم از خود سایتش دانلود کردم و دنبال کرکشم . کرک 3.04 را پیدا کردم . که البته تونست این ورژن را Unlock کنه . :biggrin:
      کار بسیار خوبیست . چون اگر دوستان بخواهند IAR , Keil , WinARM , datasheet را از بازار تهیه کنید 31.500 تومن میشه .
      خلاصه من در خدمتم
      If everything seems under control, you're just not going fast enough
      Mario Andretti

دیدگاه

را ستی IAR PowerPAC را فرا موش نکنید که شامل RTOS,file system ,TCPIP برای ARM است.

در ضمن به سری STM32 ,STR912 av;j شر کت mcu.st.com نگاه کنید که دارای کلیه نرم افزار ها و فایل های درایور میکرو ها با certificate خود ST است!

ARM7 داره میمیره و ARM Cortex M3 جاش میاد و ARM9 برای طراحی های سطح بالاتر مناسبه ! :smile:

دیدگاه

واقعا ممنون از دوستان که همکاری میکنند .
          من انشالا از همین اطلاعات استفاده میکنم و تا فردا شب لیست مواردی رو که تهیه کردم ورو میگم تا ادامه بدیم ...

دیدگاه

قراره که توی فروشگاه محصولاتی قرار داده بشه که بانک دیتاشیت چیپها هستند !
            میکروهای arm به عنوان اولین انتخاب به نظرم مناسبه !
            دوستان می تونند سری های مختلفش رو معرفی کنند تا شروع به جمع آوری دیتاشیتهای اونا بکنیم ؟

دیدگاه

خوبه یک مجموعه شامل اکثر دیتا شیتها بصورت چند dvd باشه
              که هر چند وقت یک بار یک دیسک update داشته باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avr1100
                را ستی IAR PowerPAC را فرا موش نکنید که شامل RTOS,file system ,TCPIP برای ARM است.
                سلام
                این عین جمله سایت اصلی است .
                کد:
                The evaluation version of IAR PowerPac for ARM is included in the evaluation version of IAR Embedded Workbench for ARM.
                یعنی ورژن evaluation این برنامه PowerPAC را شامل میشه . حالا مساله اینه که با کرک برنامه اصلی این برنامه هم کرک میشه یا نه ؟
                و دوم اینکه نسخه همراه این ورژن کامل است یا خیر ؟
                راستی دوستان نسخه evaluation و KickStart بجز تفاوت در محدودیتها (زمانی و حجمی) فرق دیگری دارند ؟
                با تشکر
                موفق باشید .
                If everything seems under control, you're just not going fast enough
                Mario Andretti

دیدگاه

خوب قرار بود که موارد موجود رو نام ببرم و اگر لینکی در این مدت پیدا کردم بزاریم براتون

IAR ARM 5.11
                  IAR ARM 4.41
                  CrossWorks 1.7 build 3 for ARM
                  ARM Realview Compiler Tools(RVCT)

من اینارو پیدا و دانلود کردم.... 2 تاشون لینک مستقیم دارند که براتون تو قسمت دانلود نرم افزار ها خواهم گذاشت ....
                  حالا اگر لطف کنید و موارد و عناوین دیگری نیز معرفی کنید ممنون میشم . البته مواردی که گفتین و پیدا نشدن و یا دانلودشون تموم نشده هنوز روشون کار میشه.

دیدگاه

آقای بلورچیان ، لطف کنید یه قسمت به عنوان دیتاشیت در نظر بگیرید و علی الحساب دیتاشیت میکروهای شرکت فیلیپس (LPC series) ، شرکت( atmel ( at91 و شرکت ST رو هم اونجا بزارید .

ممنون از زحمات شما
                    حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

دیدگاه

چشم سعی خودمو میکنم ببینم چی میشه

دیدگاه

اقا لطف کنید app note هارا هم حتما در پک قرار دهید . بهترین داکیومنت ها appnote ها و datasheet ها هستند .
                        فتو بلاگ من
                        کاردستی ها :
                        روبات شطرنج باز ( یادگار دوران جوانی )
                        فارسی نویسی مستقیم در نمایشگر های گرافیکی
                        کتابچه خود آموز زبان توصیف سخت افزار Verilog

دیدگاه

http://www.nxp.com/products/microcontrollers/support/development_tools/tools_by_family/arm7tdmi/
                          http://www.standardics.nxp.com/support/documents/microcontrollers/all/?search=&type=appnote&Search.x=0&Searc h.y=0
                          http://www.standardics.nxp.com/products/lpc2000/all/

سایتش ادمو ذجر میده تا یه دیتاشیت بهت بده !
                          فتو بلاگ من
                          کاردستی ها :

دیدگاه

اینجا هم هرچی مربوط به arm هست ، رو در پک قرار بدید :

http://www.uclinux.org/pub/uClinux/
                            فتو بلاگ من
                            کاردستی ها :

دیدگاه

کسی یه پروگرامر مطمئن پیدا نکرده ؟ من دارم میگردم ولی همشون پولیه ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X