اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا بردسازها فایل eagle قبول می کنن؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا بردسازها فایل eagle قبول می کنن؟

سلام دوستان
    من بردام رو با برنامه eagle میزنم تا حالا هم تمامی بردام رو خودم زدم ولی واسه یه کاری نیاز به تعداد بالا دارم که وقت نمی کنم خودم بزنم
    تا جایی که شنیدم مراکز تهیه مدارچاپی فقط altium protel قبول می کنن؛ درسته؟
    جایی هست فایل Gerber قبول کنه؟
    کلا چه پیشنهادی واسه من دارید؟ :icon_razz:

پاسخ : آیا بردسازها فایل eagle قبول می کنن؟

نوشته اصلی توسط FUBA
    سلام دوستان
    من بردام رو با برنامه eagle میزنم تا حالا هم تمامی بردام رو خودم زدم ولی واسه یه کاری نیاز به تعداد بالا دارم که وقت نمی کنم خودم بزنم
    تا جایی که شنیدم مراکز تهیه مدارچاپی فقط altium protel قبول می کنن؛ درسته؟
    جایی هست فایل Gerber قبول کنه؟
    کلا چه پیشنهادی واسه من دارید؟ :icon_razz:
    شما میتونید با هر نرم افزاری که راحت هستید طراحی کنید و فقط فایل gerber اون رو به تولید کننده pcb ارسال کنید.اون تولید کننده قاعدتا باید بتونه از اون فایل استفاده کنه چون خودش برای تهیه فیلم فتوپلات باید از خروجی gerber استفاده کنه...جهان الکترونیک و نوگام و ... از مراکزی هستند که میتونند به شما خدمات استاندارد ارائه کنند.
    اما اگر نیازی به کیفیت بالا و خدمات استاندارد ندارید بهتره برای اینکه بتونید با بازار(تو تهران جمهوری) کار کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کنید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار پروتل استفاده کنید !!!!!
    زکات علم،نشر و پخش آن است.
    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

مرسی از راهنمایی مفیدتون

جسارتا من این قسمتو متوجه نشدم:
      اما اگر نیازی به کیفیت بالا و خدمات استاندارد ندارید بهتره برای اینکه بتونید با بازار(تو تهران جمهوری) کار کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کنید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار پروتل استفاده کنید
      لطفا یه کم بیشتر موضوع رو باز کنید

میگم این همکار شما آقای پاک نهال خیلی سرش شلوغه ها :rolleyes:
      یه پیام خصوصی به ایشون دادم که یه قیمت حدودی بهم بدن ولی جوابمو ندادن :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA

میگم این همکار شما آقای پاک نهال خیلی سرش شلوغه ها :rolleyes:
        یه پیام خصوصی به ایشون دادم که یه قیمت حدودی بهم بدن ولی جوابمو ندادن :sad:
        دوست عزیز-درود بر شما پیش فاکتور شما در تاریخ Mon, May 13, 2013 at 1:57 PMبرای ایمیلی که از خودتون در قسمت مشخصات ذکر کردید ارسال شده است..هر چند که همانطور که میدانید و میبینید بنده حضور فعال و مفیدی برای دوستان انجمن ندارم بهترین راه برای ارتباط با بنده تماس با دفتر مرکزی کارا در ساعات اداری است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X