ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2009/05/17
    225
    0

Visual Studio installation

کسیآ* تجربهٔ نصب visual studio 2010 روی windows 8 رو داره?
    2009/01/30
    168
    9

پاسخ : Visual Studio installation

من نصب کردم و به مشکلي هم نخوردم البته .
    ولي الان از ويندوز 7 استفاده ميکنم و هم ويژوال استوديو 2008 و هم 2010 رو با هم روش نصب کردم :biggrin:
    2009/05/17
    225
    0

سلام. راستش دليل اينکه اين سوال و پرسيدم اين بود که من ويندوز 8، 64 بيتي دارم و ويژوال استوديو 2010 فقط ورژن 32 بيتي داره. ميآ*خواستم بدونم ميآ*شه روي ويندوز 64بيتي نصبش کرد؟
    2013/07/10
    611
    29

سلام
    براي برنامه نويسي با c نه ++c روي ويندوز xp چه نرم افزار يا محيط برنامه نويسي خوب هست و عالي جواب ميده .لطفا اگه اطلاع داريد لينک دانلود و کرک شدش را هم بزارين :nerd: :nerd: :nerd:
    ممنون
    2009/05/17
    225
    0

من با eclipse کار کردم و مشکليآ* نداشتم.. به همين خاطر eclipse و پيشنهاد ميآ*کنم...
    2013/07/10
    611
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط negin-bahadori
    من با eclipse کار کردم و مشکليآ* نداشتم.. به همين خاطر eclipse و پيشنهاد ميآ*کنم...
    سلام مگه eclipse فقط براي سيستم لينوکس نيست ؟؟؟؟
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

در کل ویندوز 64 بیتی دردسر هست.نرم افزار های سازگار با 64 بیتی خیلی کمتر از ویندوز 32 بیتی هست.
    من که اگه ببینم دوستآم وین64 دارن ،ویندوز شونو به 32 عوض میکنم.
    چون 32 اونقدر پردازش اطلاعاتش پایین نیست که بشه احساس کرد و رفت به سمت 64.
    تازه هر برنامه ای ببینید با 32 سازگار هست.ولی با 64 باید گشت و پیدا کرد.که اعصاب آدم قاطی پاتی میشه. :redface:.
    از وین 8 هم چون تازه اومده زیاد خوشم نمیآد ،منتظرم تا سرویس پک های جدید بیاد و تمامی مشکلاتش رفع شده باششه تا ارتقا بدم.
    وین 7 که تقریبا 4 سال از تولدش گذشته و داره ساپورت میشه از مایکروسافت، بهتر از 8 تازه متولد شده هست :nerd: :nerd:.

برو وین 7 32 بیتی نصب کن ،تا از این دردسر ها راحت شی. :mrgreen:.بزار یکم بگزره تا وین 8 خوب جا بیوفته.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2007/12/09
    تهران
    1,626
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سميراا
    سلام مگه eclipse فقط براي سيستم لينوکس نيست ؟؟؟؟
    خیر.اکلیپس برای ویندوز هم هست. از سایت خود اکلیپس به راحتی قابل دانلود هست:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinam1370
    در کل ویندوز 64 بیتی دردسر هست.نرم افزار های سازگار با 64 بیتی خیلی کمتر از ویندوز 32 بیتی هست.
    من که اگه ببینم دوستآم وین64 دارن ،ویندوز شونو به 32 عوض میکنم.
    چون 32 اونقدر پردازش اطلاعاتش پایین نیست که بشه احساس کرد و رفت به سمت 64.
    تازه هر برنامه ای ببینید با 32 سازگار هست.ولی با 64 باید گشت و پیدا کرد.که اعصاب آدم قاطی پاتی میشه. :redface:.
    از وین 8 هم چون تازه اومده زیاد خوشم نمیآد ،منتظرم تا سرویس پک های جدید بیاد و تمامی مشکلاتش رفع شده باششه تا ارتقا بدم.
    وین 7 که تقریبا 4 سال از تولدش گذشته و داره ساپورت میشه از مایکروسافت، بهتر از 8 تازه متولد شده هست :nerd: :nerd:.

برو وین 7 32 بیتی نصب کن ،تا از این دردسر ها راحت شی. :mrgreen:.بزار یکم بگزره تا وین 8 خوب جا بیوفته.
    اگه سیستم رم پایینی داشته باشه نسخه 32 بیتی انتخاب بهتری هست ولی برای سیستمی که بالای 3.7 گیگ رم داره تنها گزینه 64 بیتی هست.
    تا به حال نشده برنامه ای رو به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزم نتونم نصب کنم.اگه برنامه 2 تا نسخه جدا برای 32 و 64 بیتی داشت که قضیه کاملا روشن هست اگر هم کلا یه نسخه بود روی هردو نصب میشه. اگر شما مشکلی تو نصب دارید مشکل 64 بیتی بودن نیست!
    بحث پردازش هم که کردید فقط زمانی اهمیت داره که شما نسخه 64 بیتی رو روی سیستم 64 بیتی اجرا کنید وگرنه اگر نسخه 32 بیتی رو روی هرکدوم اجرا کنید سرعت اجرا یکی هست. اصلا به همین دلیل 2 نسخه مختلف از برنامه ایجاد میشه.

من 2010 رو امتحان نکردم ولی VS2008 و VS 2012 رو هم روی ویندوز 7 و هم 8 نصب کردم و مشکلی نبوده ( هر دو سیستم هم 64 بیتی بودن...)
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinbahari
    خیر.اکلیپس برای ویندوز هم هست. از سایت خود اکلیپس به راحتی قابل دانلود هست:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگه سیستم رم پایینی داشته باشه نسخه 32 بیتی انتخاب بهتری هست ولی برای سیستمی که بالای 3.7 گیگ رم داره تنها گزینه 64 بیتی هست.
    تا به حال نشده برنامه ای رو به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزم نتونم نصب کنم.اگه برنامه 2 تا نسخه جدا برای 32 و 64 بیتی داشت که قضیه کاملا روشن هست اگر هم کلا یه نسخه بود روی هردو نصب میشه. اگر شما مشکلی تو نصب دارید مشکل 64 بیتی بودن نیست!
    بحث پردازش هم که کردید فقط زمانی اهمیت داره که شما نسخه 64 بیتی رو روی سیستم 64 بیتی اجرا کنید وگرنه اگر نسخه 32 بیتی رو روی هرکدوم اجرا کنید سرعت اجرا یکی هست. اصلا به همین دلیل 2 نسخه مختلف از برنامه ایجاد میشه.

من 2010 رو امتحان نکردم ولی VS2008 و VS 2012 رو هم روی ویندوز 7 و هم 8 نصب کردم و مشکلی نبوده ( هر دو سیستم هم 64 بیتی بودن...)
    البته وین 32 نمیتونه 4 گیگ رم و استفاده کنه،مثلا الان من از 4 گیگ رم ،ویندوز فقط 3 گیگ و شناخت.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9