اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Visual Studio installation

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Visual Studio installation

کسیآ‌ تجربهٔ نصب visual studio 2010 روی windows 8 رو داره?

پاسخ : Visual Studio installation

من نصب کردم و به مشکلی هم نخوردم البته .
    ولی الان از ویندوز 7 استفاده میکنم و هم ویژوال استودیو 2008 و هم 2010 رو با هم روش نصب کردم :biggrin:

دیدگاه

سلام. راستش دلیل اینکه این سوال و پرسیدم این بود که من ویندوز 8، 64 بیتی دارم و ویژوال استودیو 2010 فقط ورژن 32 بیتی داره. میآ‌خواستم بدونم میآ‌شه روی ویندوز 64بیتی نصبش کرد؟

دیدگاه

سلام
        برای برنامه نویسی با c نه ++c روی ویندوز xp چه نرم افزار یا محیط برنامه نویسی خوب هست و عالی جواب میده .لطفا اگه اطلاع دارید لینک دانلود و کرک شدش را هم بزارین :nerd: :nerd: :nerd:
        ممنون

دیدگاه

من با eclipse کار کردم و مشکلیآ‌ نداشتم.. به همین خاطر eclipse و پیشنهاد میآ‌کنم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط negin-bahadori
            من با eclipse کار کردم و مشکلیآ‌ نداشتم.. به همین خاطر eclipse و پیشنهاد میآ‌کنم...
            سلام مگه eclipse فقط برای سیستم لینوکس نیست ؟؟؟؟

دیدگاه

در کل ویندوز 64 بیتی دردسر هست.نرم افزار های سازگار با 64 بیتی خیلی کمتر از ویندوز 32 بیتی هست.
              من که اگه ببینم دوستآم وین64 دارن ،ویندوز شونو به 32 عوض میکنم.
              چون 32 اونقدر پردازش اطلاعاتش پایین نیست که بشه احساس کرد و رفت به سمت 64.
              تازه هر برنامه ای ببینید با 32 سازگار هست.ولی با 64 باید گشت و پیدا کرد.که اعصاب آدم قاطی پاتی میشه. :redface:.
              از وین 8 هم چون تازه اومده زیاد خوشم نمیآد ،منتظرم تا سرویس پک های جدید بیاد و تمامی مشکلاتش رفع شده باششه تا ارتقا بدم.
              وین 7 که تقریبا 4 سال از تولدش گذشته و داره ساپورت میشه از مایکروسافت، بهتر از 8 تازه متولد شده هست :nerd: :nerd:.

برو وین 7 32 بیتی نصب کن ،تا از این دردسر ها راحت شی. :mrgreen:.بزار یکم بگزره تا وین 8 خوب جا بیوفته.
              به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
              (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                سلام مگه eclipse فقط برای سیستم لینوکس نیست ؟؟؟؟
                خیر.اکلیپس برای ویندوز هم هست. از سایت خود اکلیپس به راحتی قابل دانلود هست:
                http://www.eclipse.org/

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
                در کل ویندوز 64 بیتی دردسر هست.نرم افزار های سازگار با 64 بیتی خیلی کمتر از ویندوز 32 بیتی هست.
                من که اگه ببینم دوستآم وین64 دارن ،ویندوز شونو به 32 عوض میکنم.
                چون 32 اونقدر پردازش اطلاعاتش پایین نیست که بشه احساس کرد و رفت به سمت 64.
                تازه هر برنامه ای ببینید با 32 سازگار هست.ولی با 64 باید گشت و پیدا کرد.که اعصاب آدم قاطی پاتی میشه. :redface:.
                از وین 8 هم چون تازه اومده زیاد خوشم نمیآد ،منتظرم تا سرویس پک های جدید بیاد و تمامی مشکلاتش رفع شده باششه تا ارتقا بدم.
                وین 7 که تقریبا 4 سال از تولدش گذشته و داره ساپورت میشه از مایکروسافت، بهتر از 8 تازه متولد شده هست :nerd: :nerd:.

برو وین 7 32 بیتی نصب کن ،تا از این دردسر ها راحت شی. :mrgreen:.بزار یکم بگزره تا وین 8 خوب جا بیوفته.
                اگه سیستم رم پایینی داشته باشه نسخه 32 بیتی انتخاب بهتری هست ولی برای سیستمی که بالای 3.7 گیگ رم داره تنها گزینه 64 بیتی هست.
                تا به حال نشده برنامه ای رو به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزم نتونم نصب کنم.اگه برنامه 2 تا نسخه جدا برای 32 و 64 بیتی داشت که قضیه کاملا روشن هست اگر هم کلا یه نسخه بود روی هردو نصب میشه. اگر شما مشکلی تو نصب دارید مشکل 64 بیتی بودن نیست!
                بحث پردازش هم که کردید فقط زمانی اهمیت داره که شما نسخه 64 بیتی رو روی سیستم 64 بیتی اجرا کنید وگرنه اگر نسخه 32 بیتی رو روی هرکدوم اجرا کنید سرعت اجرا یکی هست. اصلا به همین دلیل 2 نسخه مختلف از برنامه ایجاد میشه.

من 2010 رو امتحان نکردم ولی VS2008 و VS 2012 رو هم روی ویندوز 7 و هم 8 نصب کردم و مشکلی نبوده ( هر دو سیستم هم 64 بیتی بودن...)
                [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
                  خیر.اکلیپس برای ویندوز هم هست. از سایت خود اکلیپس به راحتی قابل دانلود هست:
                  http://www.eclipse.org/
                  اگه سیستم رم پایینی داشته باشه نسخه 32 بیتی انتخاب بهتری هست ولی برای سیستمی که بالای 3.7 گیگ رم داره تنها گزینه 64 بیتی هست.
                  تا به حال نشده برنامه ای رو به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزم نتونم نصب کنم.اگه برنامه 2 تا نسخه جدا برای 32 و 64 بیتی داشت که قضیه کاملا روشن هست اگر هم کلا یه نسخه بود روی هردو نصب میشه. اگر شما مشکلی تو نصب دارید مشکل 64 بیتی بودن نیست!
                  بحث پردازش هم که کردید فقط زمانی اهمیت داره که شما نسخه 64 بیتی رو روی سیستم 64 بیتی اجرا کنید وگرنه اگر نسخه 32 بیتی رو روی هرکدوم اجرا کنید سرعت اجرا یکی هست. اصلا به همین دلیل 2 نسخه مختلف از برنامه ایجاد میشه.

من 2010 رو امتحان نکردم ولی VS2008 و VS 2012 رو هم روی ویندوز 7 و هم 8 نصب کردم و مشکلی نبوده ( هر دو سیستم هم 64 بیتی بودن...)
                  البته وین 32 نمیتونه 4 گیگ رم و استفاده کنه،مثلا الان من از 4 گیگ رم ،ویندوز فقط 3 گیگ و شناخت.
                  به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                  (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X