ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2012/07/08
    6
    0

انتخاب رشته ارشد (كمك سريع!!!!!!!)

سلام.من ليسانس الكترونيكم.امسال كنكور قبول شدم و تا فردا شب بايد انتخاب رشته كنم.هر چي هم بيشتر با اين و اون حرف مي زنم بيشتر گيج ميشم.
    رتبه م در حديه كه فقط دانشگاه شهرستان قبول ميشم/1300 تو الك 1000 تو م پزشكي و 1227 تو مخ
    قبلن فكر ميكردم ميخوام پزشكيو انتخاب كنم ولي با يكي صحبت كردم كه ليسانس و ارشدش پزشكي بود،ميگفت بهتره گرايشتو عوض نكني چون شماها كه ليسانستون برقه اطلاعاتي ندارين كه بخواين وارد حيطه تجهيزاتش بشين اگرم بخواين برين تو فاز سيستم بهتره گرايش الك سيستم رو انتخاب كنين چون دستتون برا كار گرفتن باز تره و حيطه ي كاريتونم جامع تر ميشه.
    از طرفي من هيچوقت درساي الك 1 و 2 و فيزيك الكترونيك و اينجور چيزا رو دوست نداشتم.هرچند ميگن گرايش مدار و سيستم خيلي جو متفاوتي داره ولي هرچي تو نت ميگردم جز يه سري اطلاعات ناچيز پيدا نميكنم.علاوه بر اينكه من كار عملي هم بلد نيستم و هيچ آشنايي با plc و fpga و اين جور چيزا ندارم.
    تو ليسانسم درس سيگنال و مخ1 رو واقعن دوس داشتم ولي چون ميدان امواج و آنتن پاس نكردم جرئتشو ندارم ميدان انتخاب كنم.از طرفي راجع به مخابرات گزايش سيستم هم كه تحقيق كردم ميگن همش آمار و احتماله.حقيقتش مخابرات 2 رو تو ليسانس پاس كردم و حقيقتن برام جذاب نبود. :sad:
    الان واقعن نميدونم چيكار كنم.دارم ديوونه ميشم :angry:
    يكي كمك كنه :cry2:
    2013/05/03
    19
    0

پاسخ : انتخاب رشته ارشد (كمك سريع!!!!!!!)

منم خيلي گير کردم نمي دونم برم مدار سيستم يا نه اخه فيزيک الک دوست ندارم مخابرات هم چيزي بلد نيستم برم گير مي کنم کنترل هم خوشم نيومد استادام ميگن برو مدار سيستم خيلي بازه خودت علاقتو پيدا مي کني منم ليسانس الکترونيک(نا پيوسته ) حالا گير کردم
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشیدخانوم
    سلام.من ليسانس الكترونيكم.امسال كنكور قبول شدم و تا فردا شب بايد انتخاب رشته كنم.هر چي هم بيشتر با اين و اون حرف مي زنم بيشتر گيج ميشم.
    رتبه م در حديه كه فقط دانشگاه شهرستان قبول ميشم/1300 تو الك 1000 تو م پزشكي و 1227 تو مخ
    قبلن فكر ميكردم ميخوام پزشكيو انتخاب كنم ولي با يكي صحبت كردم كه ليسانس و ارشدش پزشكي بود،ميگفت بهتره گرايشتو عوض نكني چون شماها كه ليسانستون برقه اطلاعاتي ندارين كه بخواين وارد حيطه تجهيزاتش بشين اگرم بخواين برين تو فاز سيستم بهتره گرايش الك سيستم رو انتخاب كنين چون دستتون برا كار گرفتن باز تره و حيطه ي كاريتونم جامع تر ميشه.
    از طرفي من هيچوقت درساي الك 1 و 2 و فيزيك الكترونيك و اينجور چيزا رو دوست نداشتم.هرچند ميگن گرايش مدار و سيستم خيلي جو متفاوتي داره ولي هرچي تو نت ميگردم جز يه سري اطلاعات ناچيز پيدا نميكنم.علاوه بر اينكه من كار عملي هم بلد نيستم و هيچ آشنايي با plc و fpga و اين جور چيزا ندارم.
    تو ليسانسم درس سيگنال و مخ1 رو واقعن دوس داشتم ولي چون ميدان امواج و آنتن پاس نكردم جرئتشو ندارم ميدان انتخاب كنم.از طرفي راجع به مخابرات گزايش سيستم هم كه تحقيق كردم ميگن همش آمار و احتماله.حقيقتش مخابرات 2 رو تو ليسانس پاس كردم و حقيقتن برام جذاب نبود. :sad:
    الان واقعن نميدونم چيكار كنم.دارم ديوونه ميشم :angry:
    يكي كمك كنه :cry2:
    سلام.حق دارید چون منم گیج شدم و راستش نمیدونم به دانشگاه توجه کنم یا به گرایش! اما شما باید وارد ارشد بشید و اونجا علاقه هم پیدا میشه دیگه.به هر حال یک مهندس برق اینقدری میشناسه همه گرایش ها رو.راجع به تغییر گرایش منم می ترسیدم ولی الان نه،6 تا 12 واحد پیش میدن و همینقدر هم بهتره خودتون تو تابستان بخونید تا آماده بشید. اما با رتبه های شما: بهترین انتخاب های شما در مخابرات هست و سیستم هم ظاهرا خیلی بازار و جذابیتش خوبه.میتونید بگید شبانه هزینه اش مهم است یا نه؟شهرستان میرید؟اصلا اهل کجایید؟
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2013/05/03
    19
    0

من اهل تهرانم تو الک 102 شدم اما تو مخابرات 128 استادام ميگن برو مدار سيستم تهران خودم بين مخابرات سيستم و مدار سيستم موندم مخابرات بلد نيستم مي ترسم مدار سيستم مثل الک 3 باشه ادم زده شه اصلا بازار کار داره؟اگه 2 يا3 تا درسش مثل الک3 باشه ميشه تحمل کرد نه همش oo: oo: :angry: :angry:
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4