ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: BMS

2013/05/16
    19
    0

BMS

سلام
    برای طراحی روشنایی هوشمند یک واحد مسکونی (BMS) و یا آموزش اون کسی منبعی سراغ داره؟
    دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند. مرسی
    2008/07/08
    gorgan
    85
    2

پاسخ : BMS

با سلام میگم در نظر دارای با چی روشنایی خانه رو اتوماتیک کنی معمولا تو قسمت bms از سنسورpir و خود ماژول این کار که بسته به پروتکل bms که بصورت یکپارچه عمل میکنن استفاده میکنند من خودم با plc خانه هوشمند راه انداختم دقیقم جواب میده میتونی با استفاده از یک logo و سنسورpir و ریموت کنترلrf آماده و همون کلید های موجود خانه هر قسمت خانه رو هم با کلید دستی هم با ریموت و هم بصورت اتولایت راه بندازی البته اگه gsm هم استفاده کنی میتونی این کار رو از طریق تلفن همراه انجام بدی
    بازم اگه به این صورت میتونم کمکی کنم من در خدمتم
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!
    2010/05/29
    279
    3

من هم دنبال يه مرجع خوب براي يادگيري BMS هستم اما با توجه به نو و جديد بودن موضوع ،چيز زيادي پيدا نکردم
    چه خارجي ، چه ايراني اگر وجود داره معرفي کنين
    2010/11/07
    فریمان
    1,663
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط bodyforlive
    با سلام میگم در نظر دارای با چی روشنایی خانه رو اتوماتیک کنی معمولا تو قسمت bms از سنسورpir و خود ماژول این کار که بسته به پروتکل bms که بصورت یکپارچه عمل میکنن استفاده میکنند من خودم با plc خانه هوشمند راه انداختم دقیقم جواب میده میتونی با استفاده از یک logo و سنسورpir و ریموت کنترلrf آماده و همون کلید های موجود خانه هر قسمت خانه رو هم با کلید دستی هم با ریموت و هم بصورت اتولایت راه بندازی البته اگه gsm هم استفاده کنی میتونی این کار رو از طریق تلفن همراه انجام بدی
    سلام منم تو برق کشی ساختمانم
    میشه بیشتر توضیح بدین ممنون
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب
    2006/05/01
    -
    468
    5

دوست عزیز سلام
    اول از همه بین واژه های smart home و bms فرق وجود داره .

دو حالت وجود داره یا میتونی با میکرو و یا پی ال سی کاری رو که میخواهید طراحی کنید ولی خانه هوشمند به معنی واقعی خودش و توانایی اجرای سناریو داری پیچیدگی ها خاص خودش میباشد

برای مطالعه بیشتر در این مورد میتوانید به مستندات استاندارد KNX مراجعه کنید البته استانداردهای دیگری مثل lonwork و bacnet وجود داره که توی ایران در بخش الکتریکی KNX بیشتر روی بورس میباشد و البته قیمت نجومی تجهیزات رو هم باید در نظر بگیرید .
    شرکت های چینی هم هستنذ که استاندارد خاص خودشون رو دارند و بیشتر بر اساس rs485 پیاده سازی شده انذ .

2013/05/16
    19
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bodyforlive
    سلام
    از راهنماییتون ممنونم. میتونید کتابی در این زمینه معرفی کنید اگه ebook باشه بهتره چون هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارم و میخوام از صفر شروع کنم.
    2008/07/08
    gorgan
    85
    2

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان اگه دیر اومدم شرمنده یکم سر کارام شلوغ بود در رابطه با اجرای سناریو باید بگم سیستمی که بنده طراحی کردم دارای حداقل 5 سناریو اصلی همانند خاموشی،خواب،مسافرت،خارج از خانه،بیداری و... هستش که کاملا همانند کلیه سیستم های موجود توی بازار کار میکنه به این وبلاگ که برای خودمه یه سر بزن یه مقاله کوچولو تهیه کردم ******** در مورد بیس کار اطلاعات خوبی میتونه بهتون بده حالا در مورد نحوه سیم کشی و اجرا توضیحاتی میدم امیدوارم کارتون رو راه بندازه

--------
    به علت تبلیغ سایت ویرایش شد.
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!
    2010/02/23
    197
    1

پاسخ : پاسخ : BMS

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان اگه دير اومدم شرمنده يکم سر کارام شلوغ بود در رابطه با اجراي سناريو بايد بگم سيستمي که بنده طراحي کردم داراي حداقل 5 سناريو اصلي همانند خاموشي،خواب،مسافرت،خارج از خانه،بيداري و... هستش که کاملا همانند کليه سيستم هاي موجود توي بازار کار ميکنه به اين وبلاگ که براي خودمه يه سر بزن يه مقاله کوچولو تهيه کردم ******** در مورد بيس کار اطلاعات خوبي ميتونه بهتون بده حالا در مورد نحوه سيم کشي و اجرا توضيحاتي ميدم اميدوارم کارتون رو راه بندازه
    سلام
    لطفا اسم وبلاگتون را بگيد
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم
    2014/06/03
    808
    39

اینجا را دیدید؟
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=93200.0
    آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟
    2014/10/30
    کرمانشاه
    38
    3

سلام
    BMSیعنی bulding managment systms(انگلیسی بلدم :nice
    یعنی سیستمهای مدیریت ساختمان وشامل کنترل هوشمند روشنایی،امنیت،سیستمهای سرمایش و گرمایش و... نیز میشودو فقط مربوط به روشنایی نیست
    مجوی درستی عهد زین جهان سست نهاد که این عجوزه عروس هزار داماد است
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)