اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پلان نیم طبقه و همکف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پلان نیم طبقه و همکف

سلام خدمت دوستان عزیز
    میشه تفاوت بین پلان نیم طبقه و همکف را در یک ساختمان برام توضیح بدید که اصلا چطوری ترسیم می کنند؟؟ :read: :read:
    خیلی ممنون

پاسخ : پلان نیم طبقه و همکف

میشه بیشتر توضیح بدی؟
    منظورت توی پلان معماریه؟
    مشکلت دقیقا چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electrocute
      میشه بیشتر توضیح بدی؟
      منظورت توی پلان معماریه؟
      مشکلت دقیقا چیه؟
      بله در پلان معماری . مثلا در یک ساختمان سه طبقه ، یک طبقه همکف داریم و در طبقه اول یک واحد مسکونی و یک مغازه و طبقه دوم هم که مسکونی است. برای طبقه دوم پلان نیم طبقه هم در نظر می گیرند و در ترسیم تاسیسات برقی هم در نظر می گیرند. البته من رشته ام برقه ولی خوب باید پلان ها رو هم دقیق متوجه بشم چون در ترسیم تاسیسات برقی لازمه .
      ممنون از کمکتون

دیدگاه

بصورن یه خط چین محدوده اون رو نشون می دن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

سلام
          متاسفانه من باز هم خیلی متوجه منظورتون نشدم ولی در معماری منظور از نیم طبقه اینه که شما در هر پاگرد یک واحد داشته باشی. اگر در یک واحد اختلاف سطح داشته باشی هم که با کد ارتفاعی که معمولا در نقشه های معماری هست مشخص میشه. با این حال اگه نمونه ای از این نقشه ها داری اپلود کن شاید بتونم کمکی بکنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electrocute
            سلام
            متاسفانه من باز هم خیلی متوجه منظورتون نشدم ولی در معماری منظور از نیم طبقه اینه که شما در هر پاگرد یک واحد داشته باشی. اگر در یک واحد اختلاف سطح داشته باشی هم که با کد ارتفاعی که معمولا در نقشه های معماری هست مشخص میشه. با این حال اگه نمونه ای از این نقشه ها داری اپلود کن شاید بتونم کمکی بکنم.
            خیلی ممنون. متوجه موضوع شدم . بازم متشکرم از راهنمایی های شما دوست عزیز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X