اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همکاری در زمینه الکترونیک وپلیمر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

همکاری در زمینه الکترونیک وپلیمر

سلام دوستان عزیز
    اگر ایده ای برای ساخت دستگاه های الکترونیک SMD و DIP و قاب های پلاستیک و پلیمر دارید
    ما خط تولید و امکانات و دستگاههای تزریق را در اختیار داریم
    و آماده همکاری باشما هستیم

WWW.KAVOSHANDISHAN.COM

پاسخ : همکاری در زمینه الکترونیک وپلیمر

سلام
    منظورتون از ساخت دستگاه های الکترونیک SMD و DIP چیه؟
    راستش من همیشه به یه مشکل توی الکترونیک فکر میکردم. اونم این بود که یه جوری یه چیزی ساخته بشه که هر کسی هر چی ساخت بتونه واسه خودش توی اون قرار بده. الان هر کی یه چیزی می سازه یه جورایی دل و رودش ریخته بیرون. البته بردبوردها یه مقدار کارها رو تمییز کرده ولی بعد از ساخته شدن PCB و مونتاژ قطعات باز هم لخته!

دیدگاه

منظور اینکه بیاید ایده بدین یک محصول پر فروش رو بسازیم (چون ما امکانات کامل داریم)
      بعد سهام دار باشید و سود شو برید
      فقط یک فکر خوب نیاز هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
        منظور اینکه بیاید ایده بدین یک محصول پر فروش رو بسازیم (چون ما امکانات کامل داریم)
        بعد سهام دار باشید و سود شو برید
        فقط یک فکر خوب نیاز هست
        قدرت شما (یا مجموعه شما؟) در زمینه بازاریابی یک محصول تا چه اندازه است؟
        بالفرض برای تولید یک محصول نیاز به ساخت یک قالب خاص باشد، شما توانایی انجام آن را دارید یا این که به جای دیگه سفارش میدید؟
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
          بالفرض برای تولید یک محصول نیاز به ساخت یک قالب خاص باشد، شما توانایی انجام آن را دارید یا این که به جای دیگه سفارش میدید؟
          بله
          قالب رو میسازیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
            بله
            قالب رو میسازیم
            قسمت اول سوال رو هم لطف بفرمایید:
            اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

ما گذشته با خودرو سازی کار میکردیم و نیازی به بازاریاب نداشتیم به دلیل اینکه بازار مون تامین و مشخص بود
              حالا که میخایم تولیدات دیگه و مومی داشته باشیم یک گروه فروش داریم که اونها کارهای بازاری و فروش رو انجام میدن

دیدگاه

از اونجایی که بسیار به پول احتیاج دارم و آدم خلاقی هم هستم دلم می خواد باهاتون همکاری کنم. البته اگه نگین که رشته مکانیزاسیون کشاورزی چه ربطی به این موضوعات داره چون من رشتم مکانیزاسیون کشاورزی هستش و مطالعه فراوان در زمینه هواوفضا و مکانیک(تقریبا در همه شاخه ها) و تا حدودی هم برق(مخصوصا میکرو AVR) دارم. البته تا آخر تابستون میکرو 32 بیتی ST32 هم بهش اضافه میشه. در هر صورت اگه مانعی نداره بنده بسیار مشتاق به همکاری با شما هستم. فقط بگین دقیقا شما چی می خوایین! آخه من هنوز جواب سوال اولم رو نگرفتم.
                بعد اگه میشه راجب به سهم ما و خودتون هم بگین(چقده).

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
                  از اونجایی که بسیار به پول احتیاج دارم و آدم خلاقی هم هستم دلم می خواد باهاتون همکاری کنم. البته اگه نگین که رشته مکانیزاسیون کشاورزی چه ربطی به این موضوعات داره چون من رشتم مکانیزاسیون کشاورزی هستش و مطالعه فراوان در زمینه هواوفضا و مکانیک(تقریبا در همه شاخه ها) و تا حدودی هم برق(مخصوصا میکرو AVR) دارم. البته تا آخر تابستون میکرو 32 بیتی ST32 هم بهش اضافه میشه. در هر صورت اگه مانعی نداره بنده بسیار مشتاق به همکاری با شما هستم. فقط بگین دقیقا شما چی می خوایین! آخه من هنوز جواب سوال اولم رو نگرفتم.
                  بعد اگه میشه راجب به سهم ما و خودتون هم بگین(چقده).
                  سلام دوست عزیز ما بیشتر میخایم در حوزه برق و الکترونیک فعال باشیم
                  ما در خدمت هستیم و استقبال میکنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
                    سلام دوست عزیز ما بیشتر میخایم در حوزه برق و الکترونیک فعال باشیم
                    ما در خدمت هستیم و استقبال میکنیم
                    حالا من چیکار باید بکنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh
                      حالا من چیکار باید بکنم؟
                      یک ایده یا طرح توجیهی تهیه کنید
                      pm بدید با هم طرح رو میسنجیم و بررسی بازاری انجام میدیم و در صورت امکان تولید میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X