اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه برنامه نمونه با کدویژن برای SIM900 نیاز دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه برنامه نمونه با کدویژن برای SIM900 نیاز دارم

سلام.
    من میخوام برنامه برای ماژول SIM900 بنویسم و حالا نیاز یه نمونه برنامه که کار کنه دارم. کسی میتونه یه برنامه ساده که کلیت کار با SIM900 توش باشه برام بگذاره؟

پاسخ : یه برنامه نمونه با کدویژن برای SIM900 نیاز دارم

نوشته اصلی توسط شازده
    سلام.
    من میخوام برنامه برای ماژول SIM900 بنویسم و حالا نیاز یه نمونه برنامه که کار کنه دارم. کسی میتونه یه برنامه ساده که کلیت کار با SIM900 توش باشه برام بگذاره؟
    سلام به همه

شاید هفته اماحاناته کسی هیچ جوابی نداده ولی دوستانی که اطلاعات دارن یا نمونه کد دارن بزارن. سوال خیلی خوبیه ،توی پست های دیگه همه بحث ها به حاشیه رفته تعداد صفحه ها هم بالاست... نتیجه گیری خیلی سخته . منم این ماژول رو خریدم هنوز وقت نکردم باهاش کار کنم،اطلاعاتی هم به عنوان نمونه پیدا نکردم که کار رو شروع کنم....قیلا با gsm modem و دستورهای at کار کردم توی کامپیوتر ولی نمیدونم باید ماژول رو چطور با avr راش بندازم و کار کنم.
    دوستانی که تجربه دارن لطفا یک شماتیک اتصال ماژول و راه اندازیشو بزارن استفاده کنیم. :agree:

باتشکر :read:

دیدگاه

می تونی به مجله نویز 11مرجعه کنی هم شماتیک داره وهم مثال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 1morteza
        می تونی به مجله نویز 11مرجعه کنی هم شماتیک داره وهم مثال
        دانلود کردم و خوندم اما مثال که نداشت. من یه برد راه انداز خریدم.

ممکنه برای شروع یکی از دوستان یه مثال ساده با کدویژن بنویسه که یه مسیج ارسال کنه؟

دیدگاه

سلام
          در PDF که ضمیمه کردم به صفحه 17 مراجعه فرمایید.
          فایل های پیوست شده
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          ------------------------------------------------------------------------------------------------------
          محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : یه برنامه نمونه با کدویژن برای SIM900 نیاز دارم

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
            سلام
            در PDF که ضمیمه کردم به صفحه 17 مراجعه فرمایید.
            سلام.خیلی ممنون :job:
            من یک مشکلی دارم.ماژول من rs232 نداره ، ماژولی هست که توی فروشگاه انجمن هست و 40 پایست :
            http://eshop.eca.ir/product_info.php...oducts_id=1413

چطور باید راش بندازم ؟ :read:

دیدگاه

اگه منظورت با میکرو باشه که معلومه طبق همین فایل پایه ها رو وصل می کنی و خلاص.
              اگه منظورت از راه اندازی اتصال به کامپیوتر باشه باید یا از ft232 یا از ماژول اماده RS232 استفاده کنی!
              چرا ناراحتی پاتریک!
              + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
              - از دیدنش ناراحت شدی؟
              + نه
              پس چی ناراحتت کرده
              + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
              تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
              محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : یه برنامه نمونه با کدویژن برای SIM900 نیاز دارم

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
                اگه منظورت با میکرو باشه که معلومه طبق همین فایل پایه ها رو وصل می کنی و خلاص.
                اگه منظورت از راه اندازی اتصال به کامپیوتر باشه باید یا از ft232 یا از ماژول اماده RS232 استفاده کنی!
                سلام
                نه بابا ، این ماژول رو نگاه کردی ؟خروجی rs232 نداره مثل اون pdf که شما گذاشتین...ماژول راه انداز من 40 تا پایه داره...تو فروشگاه eca هست،لینکشم گذاشتم...رو پایه هاش هم فقط نوشته 1 2 3 4 .... الی 40 !
                یک راهنما داره :
                http://www.eca.ir/products/%D8%A8%D8...%D8%B2-sim900/
                این رو ببینید توی لینک بالا :SIM900_Hardware_Design خیلی توضیحات داره ولی من متوجه نمیشم چیکار کنم...
                rs232 نداره خودم باید راه اندازیش کنم ...
                چیکارش کنم؟

دیدگاه

کاری نداره که. ماژولو بزار روی برد برد و یه آی سی MAX232 به پایه های RXD,TXD متصل کن و وصل کن به کامپیوتر بعد ماژولو روشن کن و با ترمینال امولاتور با ماژول ارتباط برقرار کن.

دیدگاه

دوستانی که تجربه ای در زمینه ی sim900 دارن،خواهش میکنم به این تاپیک هم سری بزنن و مارو راهنمایی کنن.

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82279.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X