اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترک از کار چیه قضیش؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترک از کار چیه قضیش؟؟

سلام دوستان
    من از فروردین امسال ی جایی قرارداد بستم و به دلایلی الان میخام بیام بیرون ُ تو قرارداد گفته اگه بدون استعفا بری ترک از کار محسوب میشی،
    این ترک از کار چیه قضیش؟

پاسخ : ترک از کار چیه قضیش؟؟

یکی از مصادیق ترک کار قطع بیمه شماست، یعنی از تاریخی که شما شرکت نمی روید، شرکت توی لیست بیمه در آن تاریخ ترک کار می زند و دیگه بعد از اون بیمه شما قطع میشه، حالا بسته به قرارداد ممکنه موارد دیگری را هم شامل بشه
    بانک اطلاعاتی مسابقات رباتیک ایران
    http://robocenter.ir/Match/DefaultMatch.aspx
    آموزش جامع ساخت ربات به زبان فارسی در 110 صفحه
    http://www.4shared.com/document/u_72uaga/Robotic_Mechatronic.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_h
      یکی از مصادیق ترک کار قطع بیمه شماست، یعنی از تاریخی که شما شرکت نمی روید، شرکت توی لیست بیمه در آن تاریخ ترک کار می زند و دیگه بعد از اون بیمه شما قطع میشه، حالا بسته به قرارداد ممکنه موارد دیگری را هم شامل بشه
      خب مگه استعفا هم بدیم قطع نمیشه؟

دیدگاه

اگه با استعفا موافقت نکنن و شما ترک کار کنید مواردی مثل سنوات و پاداش شاملتون نمیشه از نظر تامین اجتماعی.
        فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
          اگه با استعفا موافقت نکنن و شما ترک کار کنید مواردی مثل سنوات و پاداش شاملتون نمیشه از نظر تامین اجتماعی.
          سنوات شامل من نمیشه چون کمتر از یک سال هست که مشغول به کار هستم ُ با توضیحات دوستان فکر کنم برای من استعفا و ترک از کار یکی یه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sansa
            سنوات شامل من نمیشه چون کمتر از یک سال هست که مشغول به کار هستم ُ با توضیحات دوستان فکر کنم برای من استعفا و ترک از کار یکی یه
            به یک ماه کار هم سنوات معادل یک ماه تعلق میگیره
            فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط (فرشته)
              به یک ماه کار هم سنوات معادل یک ماه تعلق میگیره
              سلام
              یعنی وقتی کار تمام میشه شرکت سنوات را پرداخت می کنه-؟

دیدگاه

جاهایی که قراردادی هستن دوره قرارداد که تمام میشه باید پاداش و سنوات معادل اون دوره رو پرداخت کنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X