اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر شارژر یا ساخت شارژر باتریمن یه دریل شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر شارژر یا ساخت شارژر باتریمن یه دریل شارژ

من یه دریل شارژی دارم شارژرش خراب شده کسی هست بتونه تعمیرش کنه یا شارژر براش بسازه؟هزینش هم مهم نیست
    مشخصات باتری و شارژر

پاسخ : تعمیر شارژر یا ساخت شارژر باتریمن یه دریل شارژ

به شدت جریان و ولتاژ تبدیلی شارژر نگاه کن و برو تو بازار دنبال همچین شارژری بگرد پیدا میکنی. باید یه مولتی متر فکر کنم بتونی بفهمی کدوم قطعش مشکل داره.

دیدگاه

جناب روزه به تاریخ این تایپیک نگاهی کنید !
      اصلا معلوم نیست کاربر چه بلایی به سرش امده که پیگیر تایپیکش نشده .
      خواستن توانستن است !

دیدگاه

میدونم.
        هدف اینه که تاپیک به جوابش برسه. تا اگه یکی دیگه این مشکل رو داشت مشکلش حل بشه. امروز کلی تاپیک بی جواب قدیمی رو جواب دادم بخاطر این.

دیدگاه

میگم اینهمه گرد و خاک شده تو انجمن نگو روزه داره زیرخاکیا رو میکشه بیرون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Takesh-2
            میگم اینهمه گرد و خاک شده تو انجمن نگو روزه داره زیرخاکیا رو میکشه بیرون
            تازه اینکه چیزی نیست. یه مدتیه رفتم تو فکر که با اینانلو بزنم به کوه و کمر. :mrgreen: یه سبیل هم گذاشتم>>>>>

دیدگاه

سلام
              دریل شارژی حالت عادی ۶ امپر ، وقتی فشار میارم بالای ۳۰ امپر جریان میکشه ، تا قطع کنه، بنظرم موتور نرمال نیست درسته؟
              جدیدترین ویرایش توسط Celine; ۱۹:۰۹ ۱۴۰۲/۱۲/۰۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها
                سلام
                دریل شارژی حالت عادی ۶ امپر ، وقتی فشار میارم بالای ۳۰ امپر جریان میکشه ، تا قطع کنه، بنظرم موتور نرمال نیست درسته؟
                سلام و درود ،
                موتور دریل شارژی در حالت بدون بار نهایت 2 آمپر باید بکشه که زیر 1.5 آمپر بهتر هست.
                و تحت فشار نباید بیشتر از 10 آمپر بشه.
                مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها

سلام و درود ،
                  موتور دریل شارژی در حالت بدون بار نهایت 2 آمپر باید بکشه که زیر 1.5 آمپر بهتر هست.
                  و تحت فشار نباید بیشتر از 10 آمپر بشه.
                  سلام
                  اره غیر عادی جریان میکشه، ی دریل دیگه رو هم امتحان میکنم نتیجه رو میگم، ی فروم خارجی میگفت تحت فشار ممکنه تا ۵۰ امپر هم جریان بکشه ولی ۲۴ ولت نه دریل ۱۲ ولت، این جریان کشی باعث زودتر خالی شدن شارژ میشه ، باید د مونتاژ کنم موتور خالی رو تست کنم یا گیربکس نیاز به سرویس داره، ممنون از شما

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها

سلام
                    اره غیر عادی جریان میکشه، ی دریل دیگه رو هم امتحان میکنم نتیجه رو میگم، ی فروم خارجی میگفت تحت فشار ممکنه تا ۵۰ امپر هم جریان بکشه ولی ۲۴ ولت نه دریل ۱۲ ولت، این جریان کشی باعث زودتر خالی شدن شارژ میشه ، باید د مونتاژ کنم موتور خالی رو تست کنم یا گیربکس نیاز به سرویس داره، ممنون از شما
                    دریل دوم حالت عادی 2.5 آمپر ، ۲۵ تا ۲۸ تحت فشار قطع میکنه، نهایت جریان کشی ۳۰ امپر ، جریان تحت بار سوراخکاری سخت بدون قطعی ۱۵ تا ۲۰ امپر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X