اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش تعمیر دیافراگم بلندگو ( بسیار جالب و حتما ببین ) { تصویر + کلیپ }

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش تعمیر دیافراگم بلندگو ( بسیار جالب و حتما ببین ) { تصویر + کلیپ }

سلام

همه ما توی خونه هامون بلندگو هایی پیدا میشه که دیافراگم وسطش قُر شده و اسپیکر رو زشت کرده...
    البته میدونم همش تقصیر بچه کوچیکه فامیله که اومده و انگشت کرده تو بلندگو :mrgreen:

خوب...
    بریم سر اصل مطلب....
    حالا میخوام به شما روشی رو یاد بدم که در عرض 3ثانیه خودتون بتونین بلندگو رو درست کنید و به حالت اولش برگردونید...

ثانیه اول : جاروبرقی روشن
    ثانیه دوم : لوله رو مقابل دیافراگم بلندگو قرار بدین
    ثانیه سوم : لوله جاروبرقی رو بردارین

از ثانیه های بعدش میتونید به افتخار کردن خودتون بپردازید و از دیدن دوباره بلندگوی سالمتون لذت ببرید....

دانلود و مشاهده کلیپ از سایت پارات با حجم 1.9مگابیت:
    http://www.aparat.com/v/lUiwF
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

پاسخ : آموزش تعمیر دیافراگم بلندگو ( بسیار جالب و حتما ببین ) { تصویر + کلیپ }

یادش بخیر ما دهنمونو میزاشتیم روی دیا فراگم با فشاری که بهش میدادیم میومد بالا (مثل یه ماچ بزرگ و آبدار)!!!!
    آفرین به این پشت کارت بازم ادامه بده :applause:

دیدگاه

تا حالا واسم پیش نیومده این مشکل. ولی همیشه فکر میکنم وقتی اینطوری میشه با چی بکشیم که سولاخ نشه. خراب نشه. مرسی روش سریع و جالبی بود. البته اگه جارو برقی کسی انقدر قوی نباشه که دیافراگم رو جر بده!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پویا نجارزاده
        یادش بخیر ما دهنمونو میزاشتیم روی دیا فراگم با فشاری که بهش میدادیم میومد بالا (مثل یه ماچ بزرگ و آبدار)!!!!
        آفرین به این پشت کارت بازم ادامه بده :applause:
        البته موفقیت این کار بستگی به سایز دیافراگم و سایز بینی طرف داره :mrgreen:

پانوشت : با چسب هم میشه این کار رو کرد

دیدگاه

:applause: :applause: :applause: :applause:
          همیشه درنظر داشته باش که >>>چه بودی... که هستی...وبه کجا خواهی رفت...

دیدگاه

من اینکارو با چسبوندن چسب نواری میکردم :nice: :nice: :nice: :rolleyes:
            انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
            فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

ممنون اینم روش خوبی بود به قول دوستمون همیشه با وسواس این کار ومیکردم که پاره نشه

دیدگاه

سلام من این اینتر نت ساب خریداری کردم و طی ارسال فوم ساب تخت شده خواستم راهنمایی کنید .البته دیافراگم هم پایین رفته

دیدگاه

سلام دوست عزیز .. من این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه فایده ای نداشت .. باند هم مال اسپیکر هست که قطرش تقریبا 8 سانتی متر هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X