ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی بیا راهنمایی بده بگو چی خوندی

سلام
    شما که توی کنکور ارشد قبول شدی بیا بگو درسی رو که بیشتر از 50 درصد زدی چه کتابهایی رو خوندی . سپاس :applause: :wow: :wow:
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

سلام سید جان خوبین؟
    میگم این درصد رو کمی تخفیف بدین بابا!!! مگه شوخیه؟! ببینید برای روزانه تهران معمولا با میانگین درصدهای 20 تا 25 میتونید قبول بشید پس بدونید کار بسیار بسیار سختیه بالای 50%.چه بسا که کسانی با درصدهای خیلی پایینتر بتونن راهنمایی های بسیار خوبی بکنن.این به شناخت منابع و آموزشگاه ها و اساتید ربط داره بیشتر تا به درصد
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2013/01/24
    109
    10

پاسخ : اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی بیا راهنمایی بده بگو چی خوندی

سلام دوست عزیز
    من امسال شرکت نکردم ولی دوستم مشقی شرکت کرد گفت دو روز قبل کنکور سوالای سیگنال سالهای گذشته رو روزنامه ای خوندم، رفت 44 درصد سیگنال زد :eek:
    همه درسارو شانسی زد رتبش تو کنترل شد 2800، تو بیوالکتریک شد 2200
    همه ی ما اینجوری :eek:
    دوست عزیز احمد پاشایی من فکر میکنم با میانگین 20-25 نشه تو دانشگاه های "خوب" تهران قبول شد و من از سال 90 تا همین امسال کارنامه ها رو میدیدم میانگین 35-40 رتبه ی زیر 200 میده

Good Luck
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

چیزی که گفتم درست هست و نگران صحتش نباشید چون من تجربه اینکارو دارم عرض کردم.تاکید می کنم که میانگین 20 تا 25 درصد برای همه دروس و اونم 100%قطعی نیست چرا که هر سال نتیجه خاصی داره با سوالات و نفرات متفاوت.ولی کلا این قضیه برقراره و با این میانگین شما روزانه تهران قوبلید نه شبانه زدن سوالات ارشد بسیار سخته و باید خیلی مسلط باشید.شما بهترین کار ممکن رو انجام بدین و درصداتون رو بسپارید به خدا.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2012/02/16
    332
    14

پاسخ : اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی بیا راهنمایی بده بگو چی خوندی

درود

من فکر می کنم هر کسی برای درس خوندن تز خودش رو داره و هر کی یه جور راحته. شاید نشه حکم کلی داد. من چون راحت نبودم که برای هر درس یه کتاب بگیرم، فقط یک کتاب گرفتم که همه درسها در اون بود. کتاب تست دانشگاه تهران هم که تقریبا همه میزنن.

درصدها (البته برای سال 86):

ریاضیات/معادلات/ریاضی مهندسی : 58
    مدار 1 و 2 : 52
    الکترونیک 1 و 2 : 64
    کنترل : 62
    سیگنال : 71
    الکترومغناطیس : 42
    مـن هیچ ندانم که مرا آن که سرشت
    از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت
    جامی و بتی و بربطی بر لب کشت
    اين هر سه مرا نقد و تو را نسیه بهشت
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

پاسخ : اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی

سلام
    من به رتبه ی دوستان اشاره نکردم من گفتم مثلا اگر اقای ایکس مثلا کنترلشو 51 درصد زده بیاد بگه کنترلو از روی چه منابعی خونده . تا یه راهنمایی بشه واسه من که توی تست زدن هم خیلی کندم هم ضعیفم و بقیه هم شاید استفاده بردند
    آقای پاشایی عزیز حرف شما درست ولی من کارنامه های زیادی رو دیدم بعید میدونم بشه با 20 الی 25 درصد توی دانشگاه تهران قبول شد . شاید هم حرف شما درست باشه اگر هر هفت درسو بتونه 25 درصد بزنه شاید حرف شما درست باشه .
    درسته 50 درصد زیاد ولی خیلیا هستند که لااقل یه درسشونو بالای 50 زدند .
    مثل دوستمون marychi ، که خیلی عالی زده با خوندن یک کتاب ،همه بالای تقریبا 50 درصد ، پس میشه نتیجه گرفت که خوندن این کتاب که ایشون ذکر کرده خیلی اهمیت داره که فکر نکنم توی شهر ما بشه پیداش کرد و اگر کسی تهیه نکنه این کتابو ضرر می کنه .

خواستم از دوستمون بپرسم ایا تستی که شما خریدی همین بود ؟
    http://www.adinehbook.com/gp/product/9640359440/ref=sr_1_1000_1/241-2387926-6309282
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2012/02/16
    332
    14

پاسخ : پاسخ : اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
    http://www.adinehbook.com/gp/product/9640359440/ref=sr_1_1000_1/241-2387926-6309282
    بله. برای تست همین بود (البته از 67 تا 74 بود واسه من )
    البته اون کتابی که گفتم ازش خوندم، یه جلد دیگه هم داشت که تست توش بود. ولی تستاشو کم زدم. بیشتر، تست همین رو زدم.
    مـن هیچ ندانم که مرا آن که سرشت
    از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت
    جامی و بتی و بربطی بر لب کشت
    اين هر سه مرا نقد و تو را نسیه بهشت
    2011/05/01
    566
    3

پاسخ : پاسخ : اگه درسی رو توی ارشد بیشتر از 50 درصد زدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
    سلام
    من به رتبه ی دوستان اشاره نکردم من گفتم مثلا اگر اقای ایکس مثلا کنترلشو 51 درصد زده بیاد بگه کنترلو از روی چه منابعی خونده . تا یه راهنمایی بشه واسه من که توی تست زدن هم خیلی کندم هم ضعیفم و بقیه هم شاید استفاده بردند
    آقای پاشایی عزیز حرف شما درست ولی من کارنامه های زیادی رو دیدم بعید میدونم بشه با 20 الی 25 درصد توی دانشگاه تهران قبول شد . شاید هم حرف شما درست باشه اگر هر هفت درسو بتونه 25 درصد بزنه شاید حرف شما درست باشه .
    درسته 50 درصد زیاد ولی خیلیا هستند که لااقل یه درسشونو بالای 50 زدند .
    مثل دوستمون marychi ، که خیلی عالی زده با خوندن یک کتاب ،همه بالای تقریبا 50 درصد ، پس میشه نتیجه گرفت که خوندن این کتاب که ایشون ذکر کرده خیلی اهمیت داره که فکر نکنم توی شهر ما بشه پیداش کرد و اگر کسی تهیه نکنه این کتابو ضرر می کنه .

سلام.
    دوست من، من فکر می کنم همه چیز نسبیه و نمیشه نسخه یکسان واسه همه پیچید که اگه از رو فلان کتاب بخونیم، اینقدر درصد میزنیم و .....
    درسته که منابع خوب خیلی تو پروسه خوندن موثره و باعث میشه شما اتلاف وقت نداشته باشید و مسیرتون رو درست پیش برید، اما مهمترین نکته پایه درسی شماست، این خیلی مهمه که شما یه بیس قوی داشته باشید، اون موقع میتونید با خوندن حتی همون جزوه های دانشگاه هم نتیجه خوبی بگیرید، اتفاقی که جناب پاشایی تو تاپیک مربوط به نتیجه های ارشد بهش اشاره کردن و برای خودشون افتاد...
    منظورم این نیست که اگه پایه قوی ندارید دیگه باید بیخیال کنکور بشید، نه... پشتکاره که همه چی رو میسازه، حرفم اینه که اگر الان در شرایطی هستید که هنوز وقت دارید درسهای دانشگاه رو پایه ای یاد بگیرید، حتما این کارو بکنید که مطمئنا نه تنها واسه کنکور، بلکه همیشه به عنوان یه مهندس بهش احتیاج خواهید داشت، به یک پایه خوب و قوی...
    البته جمع آوری سورس هایی که نتیجه تجربیات مثبت دوستان هست، میتونه خیلی مفید باشه. :smile:
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!
    2006/09/27
    290
    8

پاسخ : اگه درسي رو توي ارشد بيشتر از 50 درصد زدي بيا راهنمايي بده بگو چي خوندي

فقط درصد ملاک نيست
    به پايه هرکسي بستگي داره در درس و وقتي که ميزاره براي درس و هم در آزمون
    حالا جداي از اينها در صد هاي من

سيگنال : 75
    کتاب مومن زاده خوبه از راهيان ارشد و کتاب سيگنال و وبلاگ تقديسي هم زير نظر داشته باشيد ، يک کتاب بانک تست پوران پزوهش هم داره مومن زاده که براي دوران جمع بندي خوبه ، يه جوري بخونيد که در آخر و دوران جمع بندي همه ي فصل ها رو بتونيد با هم ببينيد ، رابطه نزديکي با درس رياضي مهندسي داره

مدار : 63 فک کنم
    سريع کتاب پارسه رو بخونيد(خيلي درگيرش نشيد ، اعتماد به نفس کاذب ميده و کامل نيست) ، بعد کتاب پوران پزوهش از کارو زرگر ، مدرسان شريف هم يک کتاب خوب داره براي مدار ، اين درس،درس کارگري است تا ميشه تست و سوال حل کنيد

الکترونيک : 68
    براي مفاهيم از کتاب ميکرو الکترونيک بهزاد رضوي ، کتاب تست کتاب اسلام پناه راهيان ارشد ، کتاب پارسه هم از لطيفب کتاب خوبيه (يکم تسلط نسبي مي خواهد ولي راه حل هاي خيلي خوبي داره بعضا) تست هاي اتوماسيون هم نگاهش بندازيد
    { خلاف قوانین - پاک شد }
    2010/06/10
    583
    56

پاسخ : اگه درسي رو توي ارشد بيشتر از 50 درصد زدي

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohpooria
    فقط درصد ملاک نيست
    به پايه هرکسي بستگي داره در درس و وقتي که ميزاره براي درس و هم در آزمون
    حالا جداي از اينها در صد هاي من

سيگنال : 75
    کتاب مومن زاده خوبه از راهيان ارشد و کتاب سيگنال و وبلاگ تقديسي هم زير نظر داشته باشيد ، يک کتاب بانک تست پوران پزوهش هم داره مومن زاده که براي دوران جمع بندي خوبه ، يه جوري بخونيد که در آخر و دوران جمع بندي همه ي فصل ها رو بتونيد با هم ببينيد ، رابطه نزديکي با درس رياضي مهندسي داره

مدار : 63 فک کنم
    سريع کتاب پارسه رو بخونيد(خيلي درگيرش نشيد ، اعتماد به نفس کاذب ميده و کامل نيست) ، بعد کتاب پوران پزوهش از کارو زرگر ، مدرسان شريف هم يک کتاب خوب داره براي مدار ، اين درس،درس کارگري است تا ميشه تست و سوال حل کنيد

الکترونيک : 68
    براي مفاهيم از کتاب ميکرو الکترونيک بهزاد رضوي ، کتاب تست کتاب اسلام پناه راهيان ارشد ، کتاب پارسه هم از لطيفب کتاب خوبيه (يکم تسلط نسبي مي خواهد ولي راه حل هاي خيلي خوبي داره بعضا) تست هاي اتوماسيون هم نگاهش بندازيد
    سلام
    من براي ارشد ميخوام بخونم بيشتر رو مدار و الکترونيک تمرکز ميکنم . مدار رو از کتاب مدرسان ميخوام بخونم تو کنکور کارداني-کارشناسي ازش عالي جواب گرفتم
    اما الکترونيک رو گير کردم
    براي تست الکترونيک از کتاب مدرسان ( کتاب تست که تستاي کنکور از 75 تا امروزو داره ) استفاده ميکنم اما براي ياد گيري موندم کتاب بهزاد رضوي رو بگيرم يا کتاب عادل صدرا . اکثر اساتيد همه صدرا خوندن و گري اما من بيشتر با کتاب رضوي راحت بودم نسخه انگليسيشي pdf دارم( هم صدرا هم رضوي) رضوي و خوندم مثالاشم به نظرم خوب بود ميخوام فارسيشو بگيرم اما بودجه اجازه نميده 2 تاشو بگيرم زمانم کمه واسه انتخاب اشتباه متاسفانه واسه اين کتابم خيلي کم صحبت شده
    به نظرتون کتاب رضوي ميتونه کامل کمک کنه تو ياد گيري مسائل؟ یا برم سراغ صدرا ؟ البته این فقط برای کنکور نیست میخوام با علمی هم زیاد بشه
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18