ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2011/11/25
    دزفول
    162
    8

دانلودپروژه ترموستات

با سلام این پرژه ی ترموستات هستش با ال سی دی 2*16
    در دمای پایین(دمای انتخابی کاربر) یه المنت و در دمای(دمای انتخابی کاربر) بالا یه فن رو راه میندازه ضمنا نور رو محیط رو روچک میکنه اگه کم تر از اونی بود که خودت تنطیم کردی یه لامپ رو روشن میکنه
    هنگام قطع برق اين ايسي اطلاعات (اعداد داده شده توسط کار بر براي راه اندازي فن و المنت ولامپ)رو در خودش دخيره ميکنه يعني زماني که شما
    برف دستگاه رو قطع ميکني اطلاعات داده شده از بين نميره و(اطلاعات رو در حافظه خودش دخيره ميکنه)
    ضمنا اين دستگاه پس از روشن کردن لامپ هر پنج دقيقه يک بار لامپ رو خاموش ميکنه ونور محيط رو چک ميکنه اگه نور محيط کافي نبود دوباره لامپ رو روشن ميکنه
    کلید وسط برای رفتن به منوی تنطیم و کلید بالا و پایین برای تنطیم

http://s2.picofile.com/file/7780632789/milad_tandis_termoostat.rar.html
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...
    2007/11/22
    تبریز
    2,483
    492

پاسخ : دانلودپروژه ترموستات

سلام.ممنون ميلاد جان.
    بلکه من و شما به اين انجمن PIC تکوني بديم!
    شده مثل خونه هاي متروکه! هيشکي نمياد سر بزنه ببينه اينجا چه خبره؟ اصلا جماعت به خودشون زحمت نميدن تا ببينن ميکروهاي PIC چه امکانات جالبي دارن...
    اخيرا متوجه يه ماژول شدم تو سري هاي جديد 4 رقمي از خانواده ي 16F . شماره ش PIC16F1507 هست که جوان الکترونيک هم داره.
    اسم ماژول CLC هست که مخفف CONFIGURABLE LOGIC CELL هست. oo: به عبارت بهتر تعدادي پايه رو در اختيار کاربر قرار داده تا به دلخواه و با توجه به امکانات اون ماژول ، گيت AND ، OR و.... تا فليپ فلاپ هاي JK-SR و لچ D (با قابليت انتخاب لبه ي کلاک ) رو استفاده کني و لذت ببري! :nice: کدوم شماره ي AVR از اين امکانات داره؟! يکي بياد بگه تا بدونم! حالا هي جماعت فقط AVR استفاده کنن!

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/11/25
    دزفول
    162
    8

پاسخ : دانلودپروژه ترموستات

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ
    سلام.ممنون ميلاد جان.
    بلکه من و شما به اين انجمن PIC تکوني بديم!
    شده مثل خونه هاي متروکه! هيشکي نمياد سر بزنه ببينه اينجا چه خبره؟ اصلا جماعت به خودشون زحمت نميدن تا ببينن ميکروهاي PIC چه امکانات جالبي دارن...
    اخيرا متوجه يه ماژول شدم تو سري هاي جديد 4 رقمي از خانواده ي 16F . شماره ش PIC16F1507 هست که جوان الکترونيک هم داره.
    اسم ماژول CLC هست که مخفف CONFIGURABLE LOGIC CELL هست. oo: به عبارت بهتر تعدادي پايه رو در اختيار کاربر قرار داده تا به دلخواه و با توجه به امکانات اون ماژول ، گيت AND ، OR و.... تا فليپ فلاپ هاي JK-SR و لچ D (با قابليت انتخاب لبه ي کلاک ) رو استفاده کني و لذت ببري! :nice: کدوم شماره ي AVR از اين امکانات داره؟! يکي بياد بگه تا بدونم! حالا هي جماعت فقط AVR استفاده کنن!
    اره داش شارخ مم موندم که چرا این همه انجمن avrشلوغه و انجمن picنه برو یه نگاهی به افراد در حال بازدید انجمن avrبنداز مخت سوت میکشه
    من تو انجمن avr یه تاپیک نطر سنجی ایجاد کردم که انتقالش دادن مدیران محترم
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=77500.0;viewresults
    بهتره یه سر بزنی ببینی نتایج رو
    ولی مطمن باش من میارمشون سمت pic
    برنامه ام اینه بعد از امتحانات پایان ترم میرم تو انجمن avr ویا گزاشتن pdfهای اموزشی و گفتن ازمحاسن picنسبت به avrو گذاشتن پروژه های متعدد
    وکمبود های avrو.....سیل جمعیت رو میار این سمت
    حداقل افراد تازه وارد رو
    مرسی ادادا
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3