اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلودپروژه ترموستات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلودپروژه ترموستات

با سلام این پرژه ی ترموستات هستش با ال سی دی 2*16
    در دمای پایین(دمای انتخابی کاربر) یه المنت و در دمای(دمای انتخابی کاربر) بالا یه فن رو راه میندازه ضمنا نور رو محیط رو روچک میکنه اگه کم تر از اونی بود که خودت تنطیم کردی یه لامپ رو روشن میکنه
    هنگام قطع برق این ایسی اطلاعات (اعداد داده شده توسط کار بر برای راه اندازی فن و المنت ولامپ)رو در خودش دخیره میکنه یعنی زمانی که شما
    برف دستگاه رو قطع میکنی اطلاعات داده شده از بین نمیره و(اطلاعات رو در حافظه خودش دخیره میکنه)
    ضمنا این دستگاه پس از روشن کردن لامپ هر پنج دقیقه یک بار لامپ رو خاموش میکنه ونور محیط رو چک میکنه اگه نور محیط کافی نبود دوباره لامپ رو روشن میکنه
    کلید وسط برای رفتن به منوی تنطیم و کلید بالا و پایین برای تنطیم

http://s2.picofile.com/file/7780632789/milad_tandis_termoostat.rar.html
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

پاسخ : دانلودپروژه ترموستات

سلام.ممنون میلاد جان.
    بلکه من و شما به این انجمن PIC تکونی بدیم!
    شده مثل خونه های متروکه! هیشکی نمیاد سر بزنه ببینه اینجا چه خبره؟ اصلا جماعت به خودشون زحمت نمیدن تا ببینن میکروهای PIC چه امکانات جالبی دارن...
    اخیرا متوجه یه ماژول شدم تو سری های جدید 4 رقمی از خانواده ی 16F . شماره ش PIC16F1507 هست که جوان الکترونیک هم داره.
    اسم ماژول CLC هست که مخفف CONFIGURABLE LOGIC CELL هست. oo: به عبارت بهتر تعدادی پایه رو در اختیار کاربر قرار داده تا به دلخواه و با توجه به امکانات اون ماژول ، گیت AND ، OR و.... تا فلیپ فلاپ های JK-SR و لچ D (با قابلیت انتخاب لبه ی کلاک ) رو استفاده کنی و لذت ببری! :nice: کدوم شماره ی AVR از این امکانات داره؟! یکی بیاد بگه تا بدونم! حالا هی جماعت فقط AVR استفاده کنن!

دیدگاه

پاسخ : دانلودپروژه ترموستات

نوشته اصلی توسط شاهرخ
      سلام.ممنون میلاد جان.
      بلکه من و شما به این انجمن PIC تکونی بدیم!
      شده مثل خونه های متروکه! هیشکی نمیاد سر بزنه ببینه اینجا چه خبره؟ اصلا جماعت به خودشون زحمت نمیدن تا ببینن میکروهای PIC چه امکانات جالبی دارن...
      اخیرا متوجه یه ماژول شدم تو سری های جدید 4 رقمی از خانواده ی 16F . شماره ش PIC16F1507 هست که جوان الکترونیک هم داره.
      اسم ماژول CLC هست که مخفف CONFIGURABLE LOGIC CELL هست. oo: به عبارت بهتر تعدادی پایه رو در اختیار کاربر قرار داده تا به دلخواه و با توجه به امکانات اون ماژول ، گیت AND ، OR و.... تا فلیپ فلاپ های JK-SR و لچ D (با قابلیت انتخاب لبه ی کلاک ) رو استفاده کنی و لذت ببری! :nice: کدوم شماره ی AVR از این امکانات داره؟! یکی بیاد بگه تا بدونم! حالا هی جماعت فقط AVR استفاده کنن!
      اره داش شارخ مم موندم که چرا این همه انجمن avrشلوغه و انجمن picنه برو یه نگاهی به افراد در حال بازدید انجمن avrبنداز مخت سوت میکشه
      من تو انجمن avr یه تاپیک نطر سنجی ایجاد کردم که انتقالش دادن مدیران محترم
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=77500.0;viewresults
      بهتره یه سر بزنی ببینی نتایج رو
      ولی مطمن باش من میارمشون سمت pic
      برنامه ام اینه بعد از امتحانات پایان ترم میرم تو انجمن avr ویا گزاشتن pdfهای اموزشی و گفتن ازمحاسن picنسبت به avrو گذاشتن پروژه های متعدد
      وکمبود های avrو.....سیل جمعیت رو میار این سمت
      حداقل افراد تازه وارد رو
      مرسی ادادا
      اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X