اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی اینورتور (VFD)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی اینورتور (VFD)

سلام دوستان. یه اینورتور (VFD) دارم می خوام اسپیندل موتور رو بهش وصل کنم. هر کاری می کنم نمی تونم موتور رو بچرخونم. سیم ها هم درست وصل کردم. 3 سیم به موتور وصل می شه. کسی اینورتور را راه اندازی کرده؟

پاسخ : راه اندازی اینورتور (VFD)

سلام.
    اگه کسی بلده دریغ نکنه. :cry:

دیدگاه

برای یافتن راه حل مشکل خود در ابتدا با ذکر جزئیاتی مانند مدل اینوتر و نوع موتور و فرکانس کار و نحوه اتصال و غیره، سوال خود را مطرح کنید تا امکان راهنمایی توسط دوستانی که در این زمینه دارای اطلاعات و تجربه هستند، فراهم شود.
      اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام دوستان.
        من فایل pdf راه اندازی اینورتور رو گذاشتم. من که چیزی ازش سر در نمی یارم. موتور من هم سه سیم داره که به اسپیندل موتور وصل می شه. 220 ولت و 1.5 کیلو وات است.
        دوستان کمک کنید تا راه اندازیش کنم.
        این هم لینکش
        http://uplod.ir/2u0u0x8012id/DZB200.pdf.htm

دیدگاه

در فایلی که قرار داده اید، جدول پارامترهای درایور کاملا مشخص است که با توجه به آن می توانید عملکرد اینورتر را تعیین کنید. در صورتی که پارامترها به هر دلیلی تغییر داده شده با قرار دادن F0.12 در وضعیت 1 می توانید کلیه پارامترها را به مقدار اولیه آن برگردانید که در این وضعیت فرمان های RUN و STOP روی صفحه کلید برای شروع و توقف موتور مورد استفاده قرار می گیرند.
          اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
          دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
          برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
          وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
          قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
          اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
          ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

ببین دوست عزیز شما قبل از اینکه بخوای موتورت رو به درایو وصل کنی باید پارامترهای درایوت رو تنظیم کنی.مثلا اولین پارامترت مد 00هستش که بهت میگه میخوای از ازطریق پانل رو درایوت کنترل کنی یا از طریق ورودی های جریان یا ولتاژ یا از طریق کامپیوترت که با کابل رابط به درایو متصل میشه

دیدگاه

سلام فکر میکنم تا حالا جواب گرفتی وگر نه من در خدمتم.
              الهم عجل لولیک الحجه بن الحسن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X