اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی هارد دیسک یک کامپیوتر بروی یک کامپیوتر دیگر بدون نصب دوباره windows

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی هارد دیسک یک کامپیوتر بروی یک کامپیوتر دیگر بدون نصب دوباره windows

بنام خدا
    با سلام
    من میخوام هارد دیسکی که از یک کامپیوتر باز کردم بدون نصب مجدد ویندوز بروی کامپیوتر دیگه نصب کنم اما بعد از نصب هارد دیسک بروی کامپیوتر هارد دیسک رو شناسایی کرد و تا صفحه اول ویندوز آمد اما صفحه مرگ میاد و کامپیوتر نمیاد بالا فقط میخوام با همون ویندوز بیارم بالا
    فورییییییییییییییییییی کمکم کنید

پاسخ : راه اندازی هارد دیسک یک کامپیوتر بروی یک کامپیوتر دیگر بدون نصب دوباره windows

اصلا نیازی به نصب نیست فقط باید تو تنظیمات setup کامپیوتر هارد اصلی تون رو بذارید primary و هارد دوم رو بذارید secondary همین
    ویندوز از طریق هارد اصلی بالا میاد و هارد دوم به my computer و کنار بقیه پارتیشن ها اضافه میشه.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی هارد دیسک یک کامپیوتر بروی یک کامپیوتر دیگر بدون نصب دوباره windows

سوکت های مستر اسلیو رو هم روی هارد ها نگاه کنید یکی نباشن وگرنه فقط یکی رو بالا میاره
      در انتظار تو نشسته ام غافل از آنکه در انتظارت باید ایستاد

دیدگاه

در صورتی که مدل مادربردها یکی باشه امکان پذیره.
        در غیر این صورت به دلیل نصب نبودن درایورهای پیشنیاز بوت سیستم عامل، ویندوز بالا نمیاد.

دیدگاه

سلام
          یه مقاله در این آدرس است که به شما کمک میکند
          چگونه ویندوز 7 نصب شده در یک هارد دیسک را به کامپیوتری دیگر انتقال دهیم !!!

[ftp=ftp://gca9091.blogsky.com/1391/12/02/post-197/]http://gca9091.blogsky.com/1391/12/02/post-197/[/ftp]
          :redface:
          تشکر یادت نرده
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X