ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    2008/08/13
    اهواز
    674
    163

مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

می خواست بدونم چه نوع نرم افزارهایی برای تبلت های ویندوزی میشه استفاده کرد. آیا مثل پی سی معمولی هر نرم افزاری رو میشه روشون نصب کرد؟ چه نوع محدودیت هایی وجود داره؟ -ممنون
    2010/04/10
    593
    5

پاسخ : مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

شما اول باید ببینی ویندوزت دقیقا چیه.
    اگر windows CE هست نرم افزارهای ویندوز معمولی روش اجرا نمیشه.
    انسان موفق با آجرهایی که به سمتش پرتاب میشود بنایی مستحکم میسازد.
    2008/08/13
    اهواز
    674
    163

مرسی دوست من . خب نگفتی ویندوزم باید چی باشه که نرم افزارهای ویندوز معمولی روش اجرا بشه؟ :smile:
    2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

پاسخ : مشاوره نرم افزار تبلت ويندوزي

من به همين اميد که نرم افزار هاي ويندوز رو تبلت اجرا بشه , مايکروسافت سارفيس پرو رو خريداري کردم که داراي ويندوز 8 است
    ولي تنها نرم افزار هايي که روي مايکروسافت استور قرار دارند را مي توانيد نصب کنيد (بدليل تغيير هسته)
    ولي تبلت خوبي است و نسبت به تب هاي اندرويدي کارايي بيشتري دارد.
    [size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2011/02/09
    مشهد
    485
    18

معمولا تبلت هاي ACER بيشتر همين ويندوزي که روي pc ها نصب ميشه رو دارن و ميشه جايگذين لپتاپ بشه البته نه اجراي سنگين.

سرفيس پرو هم ويندوز 8 محبوب رو داره که اگر بودجه هست واقعا محشره ولي سرفيس معمولي ويندوز RT که خوب خريدش اصلا به صرفه نيست.
    2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sanup2006
    معمولا تبلت هاي ACER بيشتر همين ويندوزي که روي pc ها نصب ميشه رو دارن و ميشه جايگذين لپتاپ بشه البته نه اجراي سنگين.
    من اصلا اين نوع تبلت ها رو پيشنهاد نميدم چون سخت افزار 10 سال پيش رو داره و براي انجام کار هاي روزمره مناسب نيست.
    [size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2011/02/09
    مشهد
    485
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادي
    من اصلا اين نوع تبلت ها رو پيشنهاد نميدم چون سخت افزار 10 سال پيش رو داره و براي انجام کار هاي روزمره مناسب نيست.
    برعکس.نگاه به قيافه کوچک و باريکشون نکنيد بعضي مدل ها توانايي هاي واقعا شگفت انگيزي دارن.
    مثلا سرفيس پرو از پردازنده Intel core i5 استفاده ميکنه که فک نکنم پردازنده کوچيکي باشه.
    2006/03/24
    ECA
    2,422
    234

به نظرم اگر پول داری برو سراغ اپل
    کم داری برو سراغ سامسونگ !
    من خودم یه دونه n8000 گرفتم، اندروید، کلی باهاش کار میشه انجام داد ! قشنگ هم ساپورت میشه، آینده دار هم هست، چون گوگل پشت سرشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/02/09
    مشهد
    485
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمي
    به نظرم اگر پول داري برو سراغ اپل
    کم داري برو سراغ سامسونگ !
    من خودم يه دونه n8000 گرفتم، اندرويد، کلي باهاش کار ميشه انجام داد ! قشنگ هم ساپورت ميشه، آينده دار هم هست، چون گوگل پشت سرشه
    نه اندرويد و نه IOS هيچ کدوم نميتونن جاي ويندوز رو بگيرن چون اصن تو يه مقوله ي ديگه هستن.
    پس اگر کار تخصصي ميخواين انجام بدين فقط تبلت ويندوزي و اونم سرفيس ولاغير.
    هر چند تبلت ويندوزي هنوز خيل جاي کار داره.

بازي و وبگردي و از اين قبيل کارا ميشه روي IOS و Android حساب کرد.
    2006/03/24
    ECA
    2,422
    234

فکر کنم بحث این تاپیک در مورد تبلت های با هسته arm هستند !
    وقتی میگین core i5 داره استفاده می کنه! سخته بشه کنار تبلت جا داد، قیمتش هم سربه فلک میکشه.
    تنها فرقش هم استفاده از نرم افزارهای ویندوز معمولی روی تبلت هستش که اگر هسته اینتل نداشته باشه فرقی با اپل یا سامسونگ ندارند!
    هیچ موقع هم این انتظار رو نداشته باشید که روی صفحه 10 اینچی بتونید کار خاصی بکنید!
    البته نظر شخصی منه، ولی هر کدوم جای خودشون رو دارند، ولی اینو مطمئن هستم، با این حال که میشه نرم افزارهای ویندوز رو روی تبلت های اینتل نصب کرد، ولی هیچ موقع کارایی مثل لپتاپ یا pc معمولی رو نمی تونند بدند!
    حالا این که چی بخرید بهتره، رابطه مستقیمی با کاری که می خواین بکنید باهاش داره.
    من علاقه زیادی به کتاب خوندن و مطالعه داشتم، توی مسافرت احتیاج به اینترنت داشتم، برای سرگرمی بازی و رسیدگی به کارهای روزانه و لیست کردن کارهام .
    یعنی اندازه، وزن، دسترسی به اینترنت از همه چی برای من مهمتره
    درسته که سورفیس واسه خودش غولیه، ولی تقریباً هیچ کدوم از نیاز های من رو به برآورده نمی کنه !!!
    به غیر از سخت افزار خیلی قوی، هم وزن بیشتری داره و هم اینکه جای بیشتری رو اشغال می کنه ، این موضوع رو وقتی می فهمید که می خواین همیشه اون رو همراه خودتون اینور اونور ببرید.
    نرم افزارهای که برای ios و اندروید نوشته میشه، مخصوص تبلت و صفحات لمسی هستند، حتی بازیها! ولی معمولاً نرم افزارهای ویندوز برای استفاده از موس و کیبرد ساخته شدند. این یعنی اذیت شدن تو استفاده از نرم افزارهای مختلف!
    و نکته آخر، اینترنت! من الان یک سیم کارت رایتل روی تبلتم دارم و یعنی هرجایی که دلم خواست به اینترنت پرسرعت دسترسی دارم، می تونم از امکانات یک موبایل هم استفاده بکنم! ولی سورفیس همچین امکانی نداره! این مهمترین علتی بود که از خریدش منصرف شدم. وقتی میری مسافرت یا توی ماشینی و ترافیک گیر کردی یا کلاً جایی هستی که هیچ کاری نمی کنی، بودن اینترنت یکی از چیزهایی که خیلی میچسبه ( معتادین به اینترنت میفهمند چی میگم )
    در کل هرچی خریدی، شیرنی یادت نره، چرخش برات بچرخه

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16