اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

می خواست بدونم چه نوع نرم افزارهایی برای تبلت های ویندوزی میشه استفاده کرد. آیا مثل پی سی معمولی هر نرم افزاری رو میشه روشون نصب کرد؟ چه نوع محدودیت هایی وجود داره؟ -ممنون

پاسخ : مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

شما اول باید ببینی ویندوزت دقیقا چیه.
    اگر windows CE هست نرم افزارهای ویندوز معمولی روش اجرا نمیشه.

دیدگاه

مرسی دوست من . خب نگفتی ویندوزم باید چی باشه که نرم افزارهای ویندوز معمولی روش اجرا بشه؟ :smile:

دیدگاه

من به همین امید که نرم افزار های ویندوز رو تبلت اجرا بشه , مایکروسافت سارفیس پرو رو خریداری کردم که دارای ویندوز 8 است
        ولی تنها نرم افزار هایی که روی مایکروسافت استور قرار دارند را می توانید نصب کنید (بدلیل تغییر هسته)
        ولی تبلت خوبی است و نسبت به تب های اندرویدی کارایی بیشتری دارد.
        اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

معمولا تبلت های ACER بیشتر همین ویندوزی که روی pc ها نصب میشه رو دارن و میشه جایگذین لپتاپ بشه البته نه اجرای سنگین.

سرفیس پرو هم ویندوز 8 محبوب رو داره که اگر بودجه هست واقعا محشره ولی سرفیس معمولی ویندوز RT که خوب خریدش اصلا به صرفه نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanup2006
            معمولا تبلت های ACER بیشتر همین ویندوزی که روی pc ها نصب میشه رو دارن و میشه جایگذین لپتاپ بشه البته نه اجرای سنگین.
            من اصلا این نوع تبلت ها رو پیشنهاد نمیدم چون سخت افزار 10 سال پیش رو داره و برای انجام کار های روزمره مناسب نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی
              من اصلا این نوع تبلت ها رو پیشنهاد نمیدم چون سخت افزار 10 سال پیش رو داره و برای انجام کار های روزمره مناسب نیست.
              برعکس.نگاه به قیافه کوچک و باریکشون نکنید بعضی مدل ها توانایی های واقعا شگفت انگیزی دارن.
              مثلا سرفیس پرو از پردازنده Intel core i5 استفاده میکنه که فک نکنم پردازنده کوچیکی باشه.

دیدگاه

به نظرم اگر پول داری برو سراغ اپل
                کم داری برو سراغ سامسونگ !
                من خودم یه دونه n8000 گرفتم، اندروید، کلی باهاش کار میشه انجام داد ! قشنگ هم ساپورت میشه، آینده دار هم هست، چون گوگل پشت سرشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                  به نظرم اگر پول داری برو سراغ اپل
                  کم داری برو سراغ سامسونگ !
                  من خودم یه دونه n8000 گرفتم، اندروید، کلی باهاش کار میشه انجام داد ! قشنگ هم ساپورت میشه، آینده دار هم هست، چون گوگل پشت سرشه
                  نه اندروید و نه IOS هیچ کدوم نمیتونن جای ویندوز رو بگیرن چون اصن تو یه مقوله ی دیگه هستن.
                  پس اگر کار تخصصی میخواین انجام بدین فقط تبلت ویندوزی و اونم سرفیس ولاغیر.
                  هر چند تبلت ویندوزی هنوز خیل جای کار داره.

بازی و وبگردی و از این قبیل کارا میشه روی IOS و Android حساب کرد.

دیدگاه

فکر کنم بحث این تاپیک در مورد تبلت های با هسته arm هستند !
                    وقتی میگین core i5 داره استفاده می کنه! سخته بشه کنار تبلت جا داد، قیمتش هم سربه فلک میکشه.
                    تنها فرقش هم استفاده از نرم افزارهای ویندوز معمولی روی تبلت هستش که اگر هسته اینتل نداشته باشه فرقی با اپل یا سامسونگ ندارند!
                    هیچ موقع هم این انتظار رو نداشته باشید که روی صفحه 10 اینچی بتونید کار خاصی بکنید!
                    البته نظر شخصی منه، ولی هر کدوم جای خودشون رو دارند، ولی اینو مطمئن هستم، با این حال که میشه نرم افزارهای ویندوز رو روی تبلت های اینتل نصب کرد، ولی هیچ موقع کارایی مثل لپتاپ یا pc معمولی رو نمی تونند بدند!
                    حالا این که چی بخرید بهتره، رابطه مستقیمی با کاری که می خواین بکنید باهاش داره.
                    من علاقه زیادی به کتاب خوندن و مطالعه داشتم، توی مسافرت احتیاج به اینترنت داشتم، برای سرگرمی بازی و رسیدگی به کارهای روزانه و لیست کردن کارهام .
                    یعنی اندازه، وزن، دسترسی به اینترنت از همه چی برای من مهمتره
                    درسته که سورفیس واسه خودش غولیه، ولی تقریباً هیچ کدوم از نیاز های من رو به برآورده نمی کنه !!!
                    به غیر از سخت افزار خیلی قوی، هم وزن بیشتری داره و هم اینکه جای بیشتری رو اشغال می کنه ، این موضوع رو وقتی می فهمید که می خواین همیشه اون رو همراه خودتون اینور اونور ببرید.
                    نرم افزارهای که برای ios و اندروید نوشته میشه، مخصوص تبلت و صفحات لمسی هستند، حتی بازیها! ولی معمولاً نرم افزارهای ویندوز برای استفاده از موس و کیبرد ساخته شدند. این یعنی اذیت شدن تو استفاده از نرم افزارهای مختلف!
                    و نکته آخر، اینترنت! من الان یک سیم کارت رایتل روی تبلتم دارم و یعنی هرجایی که دلم خواست به اینترنت پرسرعت دسترسی دارم، می تونم از امکانات یک موبایل هم استفاده بکنم! ولی سورفیس همچین امکانی نداره! این مهمترین علتی بود که از خریدش منصرف شدم. وقتی میری مسافرت یا توی ماشینی و ترافیک گیر کردی یا کلاً جایی هستی که هیچ کاری نمی کنی، بودن اینترنت یکی از چیزهایی که خیلی میچسبه ( معتادین به اینترنت میفهمند چی میگم )
                    در کل هرچی خریدی، شیرنی یادت نره، چرخش برات بچرخه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                      فکر کنم بحث این تاپیک در مورد تبلت های با هسته arm هستند !
                      وقتی میگین core i5 داره استفاده می کنه! سخته بشه کنار تبلت جا داد، قیمتش هم سربه فلک میکشه.
                      تنها فرقش هم استفاده از نرم افزارهای ویندوز معمولی روی تبلت هستش که اگر هسته اینتل نداشته باشه فرقی با اپل یا سامسونگ ندارند!
                      هیچ موقع هم این انتظار رو نداشته باشید که روی صفحه 10 اینچی بتونید کار خاصی بکنید!
                      البته نظر شخصی منه، ولی هر کدوم جای خودشون رو دارند، ولی اینو مطمئن هستم، با این حال که میشه نرم افزارهای ویندوز رو روی تبلت های اینتل نصب کرد، ولی هیچ موقع کارایی مثل لپتاپ یا pc معمولی رو نمی تونند بدند!
                      حالا این که چی بخرید بهتره، رابطه مستقیمی با کاری که می خواین بکنید باهاش داره.
                      من علاقه زیادی به کتاب خوندن و مطالعه داشتم، توی مسافرت احتیاج به اینترنت داشتم، برای سرگرمی بازی و رسیدگی به کارهای روزانه و لیست کردن کارهام .
                      یعنی اندازه، وزن، دسترسی به اینترنت از همه چی برای من مهمتره
                      درسته که سورفیس واسه خودش غولیه، ولی تقریباً هیچ کدوم از نیاز های من رو به برآورده نمی کنه !!!
                      به غیر از سخت افزار خیلی قوی، هم وزن بیشتری داره و هم اینکه جای بیشتری رو اشغال می کنه ، این موضوع رو وقتی می فهمید که می خواین همیشه اون رو همراه خودتون اینور اونور ببرید.
                      نرم افزارهای که برای ios و اندروید نوشته میشه، مخصوص تبلت و صفحات لمسی هستند، حتی بازیها! ولی معمولاً نرم افزارهای ویندوز برای استفاده از موس و کیبرد ساخته شدند. این یعنی اذیت شدن تو استفاده از نرم افزارهای مختلف!
                      و نکته آخر، اینترنت! من الان یک سیم کارت رایتل روی تبلتم دارم و یعنی هرجایی که دلم خواست به اینترنت پرسرعت دسترسی دارم، می تونم از امکانات یک موبایل هم
                      ...
                      استفاده بکنم! ولی سورفیس همچین امکانی نداره! این مهمترین علتی بود که از خریدش منصرف شدم. وقتی میری مسافرت یا توی ماشینی و ترافیک گیر کردی یا کلاً جایی هستی که هیچ کاری نمی کنی، بودن اینترنت یکی از چیزهایی که خیلی میچسبه ( معتادین به اینترنت میفهمند چی میگم )
                      در کل هرچی خریدی، شیرنی یادت نره، چرخش برات بچرخه
                      حرف شما کاملا متین (( هر کسی باید متناسب با نیازش گجت مورد نظرش رو بگیره ))
                      این نکته بین افراد اماتور خیلی کم دیده میشه و خیلی ناجوره.
                      من شخصی رو دیدم که واسه فیس بوک رفتم و کلا کارای اینچنینی یه لپ تاپ core i7 3 4 میلیونی خریده و واقعا !!!!!!!!!!!!!!

عنوان تاپیک ننوشته هسته ARM نوشته تبلت ویندوزی.منم واسه همین بهترین انتخاب تو ویندوز رو گفتم البته به نظر من و با توجه به خواسته ها میتونه متغییر باشه.

100 البته که فضای کوچک و تاچ نبودن رابط کاربری نرم افزارها میتونه مشکل ساز باشه ولی خوب بعضی اوقات نیازه که تبلت ویتندوزی داشته باشی.

من خودم تبلت اندروید داشتم و تمام کارهایی که نیاز داشتم انجام میداد. البته خدا کنه روزی برسته یه کامپایلر هم واسه زبان سی روی اندروید ساخته بشه دیکه خیلی عالی میشه :biggrin:

دیدگاه

این لینک هم میتونه جالب باشه
                        http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/compare?ocid=GA8_O_WOL_Hero_Home_Compare_Pos1_02#T 1=asus-vivotab-smart&t1=dell-xps-10

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی
                          من به همین امید که نرم افزار های ویندوز رو تبلت اجرا بشه , مایکروسافت سارفیس پرو رو خریداری کردم که دارای ویندوز 8 است
                          ولی تنها نرم افزار هایی که روی مایکروسافت استور قرار دارند را می توانید نصب کنید (بدلیل تغییر هسته)
                          ولی تبلت خوبی است و نسبت به تب های اندرویدی کارایی بیشتری دارد.
                          ممنون از راهنماییت. در مورد این که فقط میشه نرم افزارهای مایکروسافت استور نصب کرد مطمئنی؟ راهی مثل روت کردن که برای اندروید هست و قابلیت های بیشتری بهش میده برای win8 pro با تبلت surface نیست؟
                          نرم افزارهای نسبتاً سنگین رو میتونه اجرا کنه؟(مثل نرم افزارهای تخصصی برق)
                          اگه تجربیاتتو بگی ممنون میشم.
                          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

ممنون بخاطر کمک هاتون . میشه کسانی که این نوع تبلت رو دارن نرم افزارهای برق رو روی تبلتشون نصب کنن ببینن جواب میده یا نه؟ چون من دقیقا برای همین کار رفتم دنبال این نوع تبلت ها . لطفا این کارو بکنید نتیجشو به من و بقیه دوستان بگید . مرسی از همتون

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشاوره نرم افزار تبلت ویندوزی

نوشته اصلی توسط هـادی
                              ممنون از راهنماییت. در مورد این که فقط میشه نرم افزارهای مایکروسافت استور نصب کرد مطمئنی؟ راهی مثل روت کردن که برای اندروید هست و قابلیت های بیشتری بهش میده برای win8 pro با تبلت surface نیست؟
                              نرم افزارهای نسبتاً سنگین رو میتونه اجرا کنه؟(مثل نرم افزارهای تخصصی برق)
                              اگه تجربیاتتو بگی ممنون میشم.

بله نرم افزار های برق رو میتونه اجرا کنه و نیازی به روت و جیلببریگ و ... نیست
                              با نرم هفزار های لمسی مشکل نداره
                              ولی مشکل محیط لمسیه چون بعضی نرم افزار ها با محیط لمسی سازگار نیستند و نرم افزار هایی که از استور دانلود کنید مشکلی ندارند
                              مدلی که من دارم کیبرد نداره و زمان برنامه نویسی با کیبرد تاچ یکم اذیت میشم

این لینک را ببینید
                              http://www.alldigitall.ir/product/16...s-8-Pro#page=1

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X