اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لامپ های ال ای دی خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لامپ های ال ای دی خانگی

سلام دوستان کسی تا بحال با این لامپ ها کار کرده؟؟؟
    با قاب خالیش لامپ ساختید؟؟
    قیمت هاش چنده؟؟
    قاب خالیش کجا پیدار میشه؟؟؟
    وارداتیه؟؟ یا تو کشور تولید میشه؟؟

پاسخ : لامپ های ال ای دی خانگی

نوشته اصلی توسط تیبا
    سلام دوستان کسی تا بحال با این لامپ ها کار کرده؟؟؟
    با قاب خالیش لامپ ساختید؟؟
    قیمت هاش چنده؟؟
    قاب خالیش کجا پیدار میشه؟؟؟
    وارداتیه؟؟ یا تو کشور تولید میشه؟؟
    کاربر ms2000 دارن--و خودشون هم تولید میکنن
    من ازشون خرید داشتم خدایی کارش درسته
    اتفاقا منم میخام در این مورد باهاش صحبت کنم البته میخاستم پ.خ بدم ولی حالا که شمام دنبالش هستید فکر کنم مسعود بیاد و توضیحات رو اینجا بده بهتره
    خیلی هم قشنگ و کامل توضیح میده من خدایی با توضیح دادنش بیشتر از هرچیز دیگه حال میکنم

---------------
    تا حالا نشنیدم ساخت داخل باشن تا جایی که میدونم تمام و کمال چینی هستن ولی خوب مسعود میگفت کیفین قاب هایی که بصورت خام دارن از قاب هایی که مونتاژ شده وارد شدن بیشتره
    البته اگه بخای خودت درست کنی شاید خیلی گرونتر از قیمت چینی تو بازار دربیاد ولی خوب.......دیگه
    میخای خودت تولید کنی محاله بتونی با چین رقابت کنی حداقل سر قیمت؛ مگر..............
    در کل ایشون که گفتم تجربشون خیلی بیشتره

دیدگاه

سلام.با تشکر از دوسته عزیز TAKESH-2.
      اینها یک زمانی قابهاش تو بازار فراوون بود و از خارج هم وارد میشد و ظاهرا اینطور که من شنیدم گمرکش هم کم میشد چون برای ساخت داخل بود آماده شده نبود ولی حالا کم شده و کمتر میارن.چرا؟؟؟ فکر کنم چون صرف نمیکنه.من چون خودم درایورش رو میسازم برام مقداری صرف میکنه ولی اگه بخواهین قابش رو جدا و درایور رو جدا و ال ای دیشو جدا بخرین گرونتر از نمونه چینی درمیاد ولی اگه جنسه خوب بخرین کیفیتش بالاتره خیلی بالاتره.
      میشه تو کشور هم قالب زد و تولید کرد ولی نمیدونم از لحاظ اقتصادی به صرف هست یا نه.من هر وقت کسی میره چین میدم برام قابشو بیاره البته کسایی که تو این زمینه وارد هستن.درایورشو خودم میزنم و ال ای دی شو هم میذارم و جعبه هم براش زدم خوده جعبه زدن هم هزینه بره منظورم جعبه مقواییه شیکه ولی خب من لامپه چینی هم میفروشم و وقتی هر دویه اینها رو کناره هم روشن کنیم تفاوت نور مشخصه و بعضی ها حاضرن برای کیفیت و نوره بیشتر پوله بیشتری بپردازن نمونه لامپهام رو هم توی تاپیکه زیر گذاشتم.
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=77630.0
      ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

بله دوستان پست بنده رو پاک کردن .....
        به هر صورت ممنون از مسعود عزیز ولی ایشون لطف کنن راهنمایی کنن برای ساختش
        بنظ شما ساختش فروش داره؟؟

دیدگاه

باید بازارش رو بررسی کنی ببینی میصرفه برات -از همه مهمتر پیدا کردن مشتریه
          من خودم 2 سال شروع کردم ولی اصلا رضایت بخش نیست
          البته بستگی به شراییط هر کس داره ممکنه واسه شما خوب بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Takesh-2
            باید بازارش رو بررسی کنی ببینی میصرفه برات -از همه مهمتر پیدا کردن مشتریه
            من خودم 2 سال شروع کردم ولی اصلا رضایت بخش نیست
            البته بستگی به شراییط هر کس داره ممکنه واسه شما خوب بشه
            سلام شما 2 سال پیش چه مدلی رو شروع کردید؟؟ چطور رضایت بخش نبوده؟؟

دیدگاه

به نطر من این بازار در اکثر شهرها داره به سمت اشباع میره چرا؟

1-در ایران به خاطر سطح درآمد کم و از طرفی پایین بودن سطح تحصیلات اکثر افراد پول دار استقبال از خرید این لامپها کمه مثلا به طرف می گیم این ledها فرابنفش نداره برای چشم ضرر نداره و باعث آب مروارید نمیشه خریدار هم یا میگه خوب پول ندارم بخرم یا جواب میده من 40 ساله تو خونم لامپ مهتابی دارم تا امروز چیزیم نشده
              2-به خاطر دلایل بالا افرادی که مبادرت به خرید ledمی کنند اکثرا فقط توجه به قیمت دارند که جنس ارزون بخرند برای همین بازار میشه در اختیار چین .....از طرفی چون دست زیاد شده شما به خریدار مثلا قیمت می دهید 14000تومن میره مغازه پایین تر میگه سر کوچه ای قیمت داد 14000اما من 13000تومن می خواهم و همین طور قیمت افت می کنه و به جایی میرسه که الان رسیدیم اونم اینه که تولید کنندهای ledاکثرا یا شغل دومشون حساب میشه یا در لبه سود و ضرر حرکت می کنند

3-مسئولین هنوز اصرار دارند که تبلیغ لامپ کم مصرف بکنند
              4-قیمت برق هنوز واقعی نشده

البته آدم های خوش فکر همیشه می تونند راه خودشون را باز کنند مثل همین آقا مسعود گل خودمون(نمی دونم چرا پستهای قبلی من دوستان پاک شد دیگه فکر کنم برای بچه های سایت خودمون هم نمیشه تبلیغ کرد!!!!!!!!!!)

یک مثال دیگه بزنم :
              تو اصفهان چند وقتی است یک سری سازه فلزی کوچیک می بینید شکل مکعب مستطیل کنار خیابان و چهار راه ها قرار گرفته و 4طرفش تبلیغات است
              یک آقایی بعد چندین سال زندگی تو آلمان و کار کردن روی سیستمهای خورشیدی برگشته کشور و شهرش اصفهان با یک شرکت تبلیغاتی و شهرداری اصفهان قرار داد بسته این استندهای تبلیغات را به سیستم خورشیدی مجهز کرده و در شب بدون برق روشن میشه .هم شرکت تبلیغات داره سود میکنه هم خود این طرف هم به شهرداری اجاره میده تو tvمی گفت بالای 1000تا از اینها تو اضفهان کار شده حالا شما حساب کنید می خواست برای 1000نقطه اقدام به نصب کنتور و بروکراسی اداری بشه ..........البته طرف یک جوری هم حرف میزد که منظورش این بود که بیشتر هدفش فرهنگسازی برای استفاده از سیستم فتولتاییک است
              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
              ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400

1-در ایران به خاطر سطح درآمد کم و از طرفی پایین بودن سطح تحصیلات اکثر افراد پول دار استقبال از خرید این لامپها کمه مثلا به طرف می گیم این ledها فرابنفش نداره برای چشم ضرر نداره و باعث آب مروارید نمیشه خریدار هم یا میگه خوب پول ندارم بخرم یا جواب میده من 40 ساله تو خونم لامپ مهتابی دارم تا امروز چیزیم نشده
                2-به خاطر دلایل بالا افرادی که مبادرت به خرید ledمی کنند اکثرا فقط توجه به قیمت دارند که جنس ارزون بخرند برای همین بازار میشه در اختیار چین .....از طرفی چون دست زیاد شده شما به خریدار مثلا قیمت می دهید 14000تومن میره مغازه پایین تر میگه سر کوچه ای قیمت داد 14000اما من 13000تومن می خواهم و همین طور قیمت افت می کنه و به جایی میرسه که الان رسیدیم اونم اینه که تولید کنندهای ledاکثرا یا شغل دومشون حساب میشه یا در لبه سود و ضرر حرکت می کنند

البته آدم های خوش فکر همیشه می تونند راه خودشون را باز کنند مثل همین آقا مسعود گل خودمون(نمی دونم چرا پستهای قبلی من دوستان پاک شد دیگه فکر کنم برای بچه های سایت خودمون هم نمیشه تبلیغ کرد!!!!!!!!!!)

یک مثال دیگه بزنم :
                تو اصفهان چند وقتی است یک سری سازه فلزی کوچیک می بینید شکل مکعب مستطیل کنار خیابان و چهار راه ها قرار گرفته و 4طرفش تبلیغات است
                یک آقایی بعد چندین سال زندگی تو آلمان و کار کردن روی سیستمهای خورشیدی برگشته کشور و شهرش اصفهان با یک شرکت تبلیغاتی و شهرداری اصفهان قرار داد بسته این استندهای تبلیغات را به سیستم خورشیدی مجهز کرده و در شب بدون برق روشن میشه .هم شرکت تبلیغات داره سود میکنه هم خود این طرف هم به شهرداری اجاره میده تو tvمی گفت بالای 1000تا از اینها تو اضفهان کار شده حالا شما حساب کنید می خواست برای 1000نقطه اقدام به نصب کنتور و بروکراسی اداری بشه ..........البته طرف یک جوری هم حرف میزد که منظورش این بود که بیشتر هدفش فرهنگسازی برای استفاده از سیستم فتولتاییک است
                سلام
                البته فرمایش شما رو قبول دارم ولی با توجه به اینکه تو کشور ما باید هر چیزی آروم آروم برای همه پذیرش بشه
                ما باید محصول با کیفیت تولید کنیم
                بعد مزایای اون رو به صورت عملی واضح به مشتری اثبات کنیم و بهش بقبولونیم که خرید این محصول توجیه پذیر و مفیده
                مسلما هرکسی اگر مفید بودن رو با توجه به قیمت درک کنه محصول رو میپذیره البته برای شروع سخت هست و بیشتر باید با افرادیکه فکر باز تری نسبت به این مسائل دارن کار کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
                  بله دوستان پست بنده رو پاک کردن .....
                  به هر صورت ممنون از مسعود عزیز ولی ایشون لطف کنن راهنمایی کنن برای ساختش
                  بنظ شما ساختش فروش داره؟؟
                  خب من همونطور که گفتم درایوره سویئیچنگشو خودم میزنم و برام میصرفه. ولی اگه بخوای خودت قابشو از یک جا درایورشو از یک جا و ال ای دیشو از یک جا تهیه کنی از قیمته لامپهای بازار گرانتر میشه ولی اگه جنسه خوب بذاری کیفیتش از کیفیته لامپهای بیرون خیلی بیشتر میشه و نورش هم همچنین حالا اگه تونستی به مشتریت ثابت کنی که این کیفیتش بهتره پس فروش هم خواهی داشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400

یک مثال دیگه بزنم :
                    سلام دریمل جان.با تشکر از شما و زحماتی که برای این سایت میکشی.... به نظره من اگه فرد بتونه مستقیم به مشتری جنسهاشو عرضه کنه نه به مغازه دار بده که اون به مشتری بده بهتره و اینکه از هر نمونه جنس هم مقداری داشته باشه هم جنسه چینی کم کیفیت هم جنسه چینی کیفیت متوسط و کیفیت بالا و اگه مشتری از یک جا جنسه رده پایین رو قیمته پایین داشت.شما هم بهش بگی که داری و بهش بگی که چه مزیت هایی جنسه خوب نسبت به بد داره...
                    بزارین یک مثال بزنم.
                    همین پاور ال ای دی های سه در یک که بسیار بسیار زیاده تو بازار و خیلی زیاد هم از چین وارد میشه.من هم یکی برام از چین وارد کرده و به قیمته حدوده 3500 میفروشم و هم اینکه تولیدات خودمو کنارش به قیمته بسیار بالاتری میفروشم و انصافا فرقه کیفیتی و نوریش خیلی زیاده توضیح اینکه هم ال ای دی هایه با کیفیت و پرنوری براش میذارم و هم اینکه نمونه های چینیش که تو بازار ایران موجوده درایورهاش زودتر خراب میشه و به شدت به خازن ورودی وابسته هستن ولی درایوره های من بدونه خازن ورودی هم کار میکنه.یادمه یک مغازه ای بهم چند بار گفت که براش از همین سه در یک ها بیارم منم بهش گفتم که چند نمونه داره از کیفیت پایین به بالاتر و اونم گفت که کیفیت خوبش رو میخوام .من در نظر داشتم از کارهای خودم براش ببرم و به قیمته حدوده 8000 تومان و میخواستم از بهترین کیفیت براش ببرم خلاصه من وقتم خیلی پر بود و چند هفته ای نشد که برم بهش سر بزنم وقتی رفتم دیدم رفته از یکی خریده به قیمته 22000 تومان.هر چی گفتم اشتباه نمیکنی و 2200 تومان نخرید گفت نه دونه ای 22000 تومان البته به نظرم اون کاره اون توجیه نداشت و هر چقدر هم ال ای دی ها و درایور و قابه اون لامپه سه در یک خوب بود بازم 22000 تومان نمیارزید ولی منظورم اینه که بعضی ها برای جنسه بهتر حاضرن پوله بیشتر بدن.اینم عکسه لامپهایه هالوژنی که گفتم.

راستی دریمل جان یک جایی چند تا اسم برام معرفی کرده بودی هر چی میگردم تاپیکش رو پیدا نمیکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                      سلام دریمل جان.با تشکر از شما و زحماتی که برای این سایت میکشی.... به نظره من اگه فرد بتونه مستقیم به مشتری جنسهاشو عرضه کنه نه به مغازه دار بده که اون به مشتری بده بهتره و اینکه از هر نمونه جنس هم مقداری داشته باشه هم جنسه چینی کم کیفیت هم جنسه چینی کیفیت متوسط و کیفیت بالا و اگه مشتری از یک جا جنسه رده پایین رو قیمته پایین داشت.شما هم بهش بگی که داری و بهش بگی که چه مزیت هایی جنسه خوب نسبت به بد داره...
                      بزارین یک مثال بزنم.
                      همین پاور ال ای دی های سه در یک که بسیار بسیار زیاده تو بازار و خیلی زیاد هم از چین وارد میشه.من هم یکی برام از چین وارد کرده و به قیمته حدوده 3500 میفروشم و هم اینکه تولیدات خودمو کنارش به قیمته بسیار بالاتری میفروشم و انصافا فرقه کیفیتی و نوریش خیلی زیاده توضیح اینکه هم ال ای دی هایه با کیفیت و پرنوری براش میذارم و هم اینکه نمونه های چینیش که تو بازار ایران موجوده درایورهاش زودتر خراب میشه و به شدت به خازن ورودی وابسته هستن ولی درایوره های من بدونه خازن ورودی هم کار میکنه.یادمه یک مغازه ای بهم چند بار گفت که براش از همین سه در یک ها بیارم منم بهش گفتم که چند نمونه داره از کیفیت پایین به بالاتر و اونم گفت که کیفیت خوبش رو میخوام .من در نظر داشتم از کارهای خودم براش ببرم و به قیمته حدوده 8000 تومان و میخواستم از بهترین کیفیت براش ببرم خلاصه من وقتم خیلی پر بود و چند هفته ای نشد که برم بهش سر بزنم وقتی رفتم دیدم رفته از یکی خریده به قیمته 22000 تومان.هر چی گفتم اشتباه نمیکنی و 2200 تومان نخرید گفت نه دونه ای 22000 تومان البته به نظرم اون کاره اون توجیه نداشت و هر چقدر هم ال ای دی ها و درایور و قابه اون لامپه سه در یک خوب بود بازم 22000 تومان نمیارزید ولی منظورم اینه که بعضی ها برای جنسه بهتر حاضرن پوله بیشتر بدن.اینم عکسه لامپهایه هالوژنی که گفتم.
                      سلام آقا مسعود گل چوب کاری نفرمایید من در محضر اساتیدی مثل شما یاد می گیرم

بله مشکل اصلی همین واسطه ها هستند البته مغازه داری هم مشکلات و خرجهای خودشو داره .اما امیدوارم فرهنگ استفاده از تکنولوژیهای خوب مثل ال ای دی جا بیوفته و وضع اقتصادی خوب بشه تا مردم بتونند خرید کنند

البته یک قانون ظبیعت جذبه شما خودتون آدم خوبی هستید مغازه دارهای خوب به پستتون می خوره اگر نه من اومدم چندتا پاور کامپیوتر تعمیر شده به مغازه دار بفروش دیگه اون آخریه داشت نظرش به این سمت متمایل میشد که مثلا این پاور را من بگذارم تو مغازم چون جا اشغال کرده باید هزینه اش را بدهید :mrgreen:

راستی دریمل جان یک جایی چند تا اسم برام معرفی کرده بودی هر چی میگردم تاپیکش رو پیدا نمیکنم
                      دوتا پست داده بودم فکر کنم ساعت 6:30-7صبح بود هر دوتاش مورد عنایت مدیران قرار گرفت :twisted: .اگر بدونید اون ساعت اولیه صبح چقدر به خودم فشار آوردم تا اون اسمها به ذهنم رسید :redface:
                      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                      ولتر

دیدگاه

سلام دریمل جان.البته منم فکر کنم تا حدوده زیادی حق با شما باشه هنوز مردم براشون کمی سنگینه که لامپه ال ای دی مثلا از این سرپیچ معمولی ها بخرن و عموما ترجیه میدن به جای لامپه سرپیچ داره معمولی ال ای دی از لامپ کم مصرف استفاده کنن البته متاسفانه.
                        ولی بعضی کارهای ال ای دی هست که جایگزینه کم مصرف نداره و اگه داره مردم کمتر میرن دنبالش مثله پروژکتورها یا همین هالوژنهای سه یا 5 یا هفت تا 21 ال ای دی یا والواشرها و...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X