اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود کامل MPLABX آخرین ورژن همراه تمامی کامپایلرهای آخرین وروژن با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود کامل MPLABX آخرین ورژن همراه تمامی کامپایلرهای آخرین وروژن با لینک مستقیم

دانلود کامل MPLABX آخرین ورژن همراه تمامی کامپایلرهای آخرین وروژن با لینک مستقیم با قابلیت ادامه . بدون پسوورد و .... . برای ایرانی های علاقه مند .
    MPLABX-v2.10-windows-installer.zip 359.3 MB
    http://www.rodfile.com/h4097jsdqm66
    xc32-v1.31-windows-installer.exe 99.6 MB
    http://www.rodfile.com/ixotytoz21t6

در صورت نیاز به کامپایلر مایکروالکترونیک با لینک مستقیم :
    mikroc_pro_pic_v600.zip 26.6 MB
    http://www.rodfile.com/129lvgc8ki4w

کامپایلرها پدیت شدند .

موفق و شاد باشید .
    if all men are the same
    then
    why do women take so long to choose one ?

پاسخ : دانلود کامل MPLABX آخرین ورژن همراه تمامی کامپایلرهای آخرین وروژن با لینک مستقیم

josef2600 عزیز، دستت درد نکنه، خیلی لطف کردی، فقط ایکاش کرک اینها رو هم میذاشتی.... :nerd: :rolleyes:

دیدگاه

پاسخ : دانلود کامل MPLABX آخرین ورژن همراه تمامی کامپایلرهای آخرین وروژن با لینک مستقیم

دوست عزیز ، به جز mikroc بقیه کرک ندارند ! اصلا وجود نداره براشون متاسفانه . ولی در کل کار میکنن و به حجم برنامه کاری ندارن .
      موفق و شاد باشید .
      if all men are the same
      then

دیدگاه

سلام
        از کامپایلرهای xc به صورت free استفاده نکنید
        با اینکه به گفته سایت میکروچیپ حجم کد تولید شده در حالت Free از حالتهای دیگر بیشتر بوده و کدهای بهینه تولید نمیشود اما در حالت free برنامه ها مشکلات زیادی دارند، بعضیها کار میکنند بعضیها کار نمیکنند و مشکلات مثل این که برای من در کار با xc8 و xc16 به وجود آمد
        یک حالت 60 روزه هم دارد که من استفاده نکردم اما شما میتوانید 60 روز به صورت رایگان از حالت Pro استفاده کنید
        من الان از mikroc استفاده میکنم

دیدگاه

جناب yadegari خسته نباشید ! خودم گفتم و اینجا فقط برای دانلود گذاشتم . خودم گاهی ازش استفاده میکنم . مثلا برای سیستم عامل فقط از همین میشه استفاده کرد . در ضمن برنامه ها مشکلی ندارن ! مگر خود کاربر مشکل داشته باشه . اشکال در حجم و سرعت اجرا و بهینه سازیش هست ، نه خراب تولید کردن . همونطور هم که گفتم جای این بحث ها در این تاپیک نیست . ممنون میشم مشکلات برنامه نویسی و یا آموزشی رو در جای خودشون بنویسید .
          با تشکر .
          if all men are the same
          then

دیدگاه

دانلود کامل Proteus.Professional.v8.0.15417.SP0.Incl به همراه کرک . خودم تستش کردم . خودمم پلودش کردم . اکانتم پریمیوم هست ، لینک مستقیم داره ، من اسم فایل رو تغییر دادم چون پاکش میکنن ( یک بار کردن ! ) ، اگه پاک شد فقط در تاپیک اعلام فرمایید و لطفا هیچ پیغام پس غام خصوصی نفرستید . با تشکر .

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=78223.0
            if all men are the same
            then

دیدگاه

نوشته اصلی توسط josef2600
              جناب yadegari خسته نباشید ! خودم گفتم و اینجا فقط برای دانلود گذاشتم . خودم گاهی ازش استفاده میکنم . مثلا برای سیستم عامل فقط از همین میشه استفاده کرد . در ضمن برنامه ها مشکلی ندارن ! مگر خود کاربر مشکل داشته باشه . اشکال در حجم و سرعت اجرا و بهینه سازیش هست ، نه خراب تولید کردن . همونطور هم که گفتم جای این بحث ها در این تاپیک نیست . ممنون میشم مشکلات برنامه نویسی و یا آموزشی رو در جای خودشون بنویسید .
              با تشکر .
              سلام دوست عزیز
              از اینکه زحمت میکشید و این نرم افزارها را در اختیار دوستان قرار میدهید کمال تشکر را دارم
              قصد جسارت نداشتم فقط میخواستم تجربه خودم رو در مورد استفاده از این کامپایلرها در حالت free در اختیار بقیه قرار بدهم و خودم خیلی دوست دارم با mplabx کار کنم
              باز هم از زحمات شما تشکر میکنم و اگر باعث آزرده شدن خاطر شما شدم صمیمانه عذرخواهی میکنم

دیدگاه

http://www.rodfile.com/users/josef2600/18663/old
                if all men are the same
                then

دیدگاه

لینک دانلود MPLABX IDE 2.05 در هفت بخش 49مگابایتی و یک قسمت 18مگابایت:

Part1

Part2

Part3

Part4

Part5

Part6

Part7

Part8

دیدگاه

لینک ها و کامپایلرها پدیت شدند .
                    if all men are the same
                    then

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                      لینک دانلود MPLABX IDE 2.05 در هفت بخش 49مگابایتی و یک قسمت 18مگابایت:

Part1

Part2

Part3

Part4

Part5

Part6

Part7

Part8
                      سلام
                      کسی از بچه ها این کامپایلر رو دانلود کرده ؟
                      من یه امروز وقتم خالی بود همش رو گذاشتم برای دانلود این نرم افزار
                      ولی بعد از نصب و اجرا بسته میشه
                      :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :-(( :-(( :-((
                      ویندوزم 7 سی و دو بیتی هست
                      اون ورژن جدید سالم هست؟
                      :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

طبق توضیحات صفحه دانلود رسمی میکروچیپ؛ ادیتور MPLABX با هر دو نسخه ی 32 و 64 بیتی ویندوز سازگار هست.
                        یه جای دیگه باید ایراد داشته باشه.
                        من ویندوزم 64 و خیلی خوب ازش جواب گرفتم.

دیدگاه

من به صورت مستقیم و بدون هیچ دستکاری ، فایل ها رو از سرور مایکروچیپ پلود میکنم روی سرور RODFIL . ولی برای بعضی دوستان سخته که یکجا فایل رو دانلود کنن ، شاهرخ عزیز لطف میکنه و تیکه تیکه میکنه . بعضا خود من هم نصب میکنم و روی 8.1 که 64 بیتی هست کار میکنن همشون بدون مشکل . البته من هنوز هم کرک ندیدم براشون ! نرم افزار اصلی مورد نیاز برای اجرا جاوا هستش ( یا بهتره بگم تحت جاوا نوشته شده ) که داخل خودش موجوده . اگه پدیت هم بکنید هیچ مشکلی ندارد ! در موارد بسیار نادر گفته شده به Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable Package x86 DH Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable Package x64 , نیاز داره . اونها رو که بسته به ویندوزتون ( 32 بیتی رو باید همیشه نصب کنید حتا توی ویندوز 64 بیتی ) نصب میکنید . توی سایت های دانلود نرم افزار هستن . از خود سایت مایکروسافت هم میتونید دانلود کنید . حجم جفتشون کمتر از 14 مگ هستش . البته در حالت کلی میتونه مشکلات دیگری وجود داشته باشه .
                          موفق و شاد باشید .
                          if all men are the same
                          then

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X