اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بسته شدن ناگهانی پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بسته شدن ناگهانی پروتئوس

سلام
    من پروتئوس رو نصب میکنم وبعد از باز کردن اون بعد 10 تا 20 ثانیه یکدفعه خود به خود بسته میشه
    مشکل چیه
    با همه ورژن ها هم این مشکلو دارم :angry: کمکککککککککک
    ان الله مع الصابرین

پاسخ : بسته شدن ناگهانی پروتئوس

سلام:
    من هم با ورژن 8 همین مشکل رو داشتم به ناچار ورژن 7.9 رو نصب کردم

دیدگاه

مشکل از کرک ناصحیح می باشد. همچنین اگر بعد از کرک نرم افزار ، فایل های کتابخانه ای را دستکاری کنید ، باز هم ، نرم افزار خود به خود از کار می افتد. همچنین موقع باز بودن نرم افزار به هیچ وجه از اینترنت استفاده نکنید.

همچنین نرم افزار پروتیوس را به طور کامل در لیست عدم اتصال به اینترنت قرار دهید ، چرا که این نرم افزار در پس زمینه به طور خودکار به سرور از قبل تعریف شده متصل شده و علاوه بر انتقال ویروس به کامپیوتر شما ، باعث بسته شدن اتوماتیک پنجره نرم افزار می شود. :read:
      موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد صالح
        سلام:
        من هم با ورژن 8 همین مشکل رو داشتم به ناچار ورژن 7.9 رو نصب کردم
        منم فقط با 8 این مشکل رو دارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
          مشکل از کرک ناصحیح می باشد. همچنین اگر بعد از کرک نرم افزار ، فایل های کتابخانه ای را دستکاری کنید ، باز هم ، نرم افزار خود به خود از کار می افتد. همچنین موقع باز بودن نرم افزار به هیچ وجه از اینترنت استفاده نکنید.

همچنین نرم افزار پروتیوس را به طور کامل در لیست عدم اتصال به اینترنت قرار دهید ، چرا که این نرم افزار در پس زمینه به طور خودکار به سرور از قبل تعریف شده متصل شده و علاوه بر انتقال ویروس به کامپیوتر شما ، باعث بسته شدن اتوماتیک پنجره نرم افزار می شود. :read:
          موفق باشید.
          من هم همین مشکل را دارم
          برای رفع عیب فوق حالا باید چه کار کنیم آیا میشه دور باره عمل کرک کردن را انجام بدهیم و یا باید پاک کنیم و دور باره نصب کنیم؟
          همچنین نرم افزار پروتیوس را به طور کامل در لیست عدم اتصال به اینترنت قرار دهید
          مهندس جان میشه بیشتر توضیح بدید
          :redface:
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X