اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کم و زیاد کردن ولتاژ منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کم و زیاد کردن ولتاژ منبع تغذیه

با سلام دوستان من یه منبع تغذیه سویچینگ 12 ولت دارم از این جعبه صنعتیها روش نوشته adjust voltحالا یه ولوم داره که با چرخوندنش ولتاژ خروجی از 10 تا 13 ولت تغییر میکنه من میخام این بازه رو بیشتر کنم یعنی از 6 یا 7 ولت تا همون 13 بشه شدنی هست میشه اون ولوم عوض کنم با چی؟واسه پاور ظرر نداره راستی امپر خروجی 20 امپر هست؟ متشکرم

پاسخ : کم و زیاد کردن ولتاژ منبع تغذیه

اقا کسی نبود ما رو راهنمایی کنه گیریم ها؟یه 300 هزار تومنی ظرر میکنم؟متشکرم

دیدگاه

یک قدم از شما حالا چند قدمی هم از ما. منظورم اینه که حداقل اطلاعاتی که باید خودت از مدار در میاوردی و میدادی رو ندادی. یعنی حتی نگا نکردی ببینی ولومه چند اهمیه و به چه شکلی بسته شده. چه انتظاری داری برادر؟

دیدگاه

[img][/img]
        نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
        یک قدم از شما حالا چند قدمی هم از ما. منظورم اینه که حداقل اطلاعاتی که باید خودت از مدار در میاوردی و میدادی رو ندادی. یعنی حتی نگا نکردی ببینی ولومه چند اهمیه و به چه شکلی بسته شده. چه انتظاری داری برادر؟
        از این منبع تغذیه های سویچینگ صنعتی هست بدنش پلمپ زده بود دیگه باز نکردم اینم لینک تصویر فروشگاهیش
        http://iran-micro.com/product_info.php/products_id/7121

دیدگاه

هر وقت شما تونستی از رو عکسش بفهمی توش چی به چیه منم میفهمم. به اون پلمب اعتمادی نکن. بازش کن. ببین چه خبره توش. مدار اون پتانسیومتر رو با قطعات متصل بهش رو بکش بزار اینجا.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X