اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هدر برد اتمل دارم, برم روی lpc یا اتمل رو ادامه بدم؟ یادگیری اتمل به درد میخوره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هدر برد اتمل دارم, برم روی lpc یا اتمل رو ادامه بدم؟ یادگیری اتمل به درد میخوره؟

سلام خدمت دوستان eca

دوستان من تازه کار با آرم رو شروع کردم و دیروز هدر بورد at91sam7x256 رو همراه با برد راه اندازیش از eca به دستم رسید. منتها الان به این نتیجه رسیدم که lpc بهتره یعنی از اولشم میدونستم منتها چون حسم این بود که کد برای x256 بیشتره با اون شروع کردم (حسم هم اشتباه بود!!)

الان دارم دیتاشیت اتمل رو میخونم به قول به بنده خدایی آدم حس میکنه داره پولو هوا میکنه انقدر دیتاشیتش شلوغش کرده اما سوالم اینه

خب من الان هزینه این هدر بورد اتمل رو دادم به نظر شما اگه peripheral های اینو راه بندازم چقدر طول میکشه که peripheral های lpc رو راه بندازم؟ یعنی باید از اول شروع کنم یا این چیزایی که روی اتمل راه میندازم بعدا که برم رو nxp به درد میخوره؟

برم خیلی شیک برد راه انداز و هدر بورد اتمل رو بزارم توی کمد و یه بار دیگه هرینه کنم nxp بخرم ؟ ضرر کدوم بیشتره؟ گذاشتن اتمل در کمد با برد راه اندازی و خرید یک برد lpc , یا ادامه دادن کار روی اتمل و راه انداختن peripheral ها و بعدا یاد گرفتن nxp? شما بودین چیکار میکردین؟

پاسخ : هدر برد اتمل دارم, برم روی lpc یا اتمل رو ادامه بدم؟ یادگیری اتمل به درد میخوره؟

من جای شما باشم خیلی شیک شروع میکنم به کار با همین بردی که خریدم.

دیدگاه

پاسخ : هدر برد اتمل دارم, برم روی lpc یا اتمل رو ادامه بدم؟ یادگیری اتمل به درد میخوره؟

تو اسمبلی که اصلا فرق ندارن چون همشون یک معماری دارن البته کورتکس با 7tdmi یکم متفاوته - فکر کنم اندازه بند انگشت - تو زبان سطح بالا هم چون هیدرهاش فرق میکنه یکم سبک برنامه نویسیش متفاوته
      کلا بگم اصلا نگران نباش همونو ادامه بده
      تازه اتمل هم همچین شرکت تازه به دوران رسیده نیست که همه میگن فلیپس
      خوب یکم وسایل جانبیش ضعیفه مثلا sam7 دوتا وقفه داره ولی lpc چهار تا و ...
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X