اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روبات جارو برقی با بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روبات جارو برقی با بسکام

با سلام
    من میخوام یک روبات جارو برقی بسازم ایا میتونین منو راهنمایی کنیید
    البته من با میکرو avr , بسکام آشنایی دارم
    ممنون :angry:

پاسخ : روبات جارو برقی با بسکام

قبلا تو سایت دانشگاه کرنل یه پروژه جالب در این زمینه دیده بودم نمیدونم هست هنوز یا نه
    http://people.ece.cornell.edu/land/courses/ece4760

دیدگاه

با سلام مجدد
      با تشکر از شما من سایتو چک کردم ولی اگر زحمتی نیست لطف کنید بفرمائید که از چه سنسورهایی استفاده شده و اینکه آیا یک نمونه به صورت آماده سراغ دارید البته با نقشه و برنامه مربوطه
      بازم از لطفتون ممنونم :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezaa
        دوباره و دوباره سلام
        یعنی اینهمه مهندس :read: هیچ کی روی این پروژه کار نکرده :angry: تا ما بفهمیم باید چیکار کنیم
        سلام خوب این جور پروژه ها به این راحتی پیدا نمیشه
        اما باید چند نکته رو در نظر گرفت که شما می خواید یه جارو برقی بسازید و یا اینکه یه یک جارو برقی رو کنترل کنید ؟
        اگه در قسمت جارو مشکلی نیست در قسمت رباتیکش باید از سنسور های مختلف مثل التراسونیک و ... استفاده کنید تا بتونید فضای مورد نظر رو به ربات بشناسونید و یک منطق براش پیدا کنید مثلا این که با سنسور ها یک قسمت رو تشخیص بده و اونجارو جارو کنه و بعد بره قسمت بعدی
        البته هر جور دیگر هم میشه برنامه ریزی کرد اما مهم اینه که شما چی می خوای و در این نوع پروژه ها خودت باید فکر کنی و قسمت های مختلف رو در نظر بگیری و بعد در قسمت های مختلفش تحقیق کنی چون این نوع پروژه ها رو یا کسی انجام نداده یا اگر انجام داده به این راحتی در اختیار کسی کاملش رو قرار نمیده بلکه سعی می کنه به تولید برسونه و با فروشش بتونه درآمد کسب کنه.

sigpic

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X