ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نوکيا n95 8 gig

2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

نوکيا n95 8 gig

سلام
    دوستان من يک گوشي ان 95 دارم که يک بار بدجوري افتاد تو آب و وقتي درستش کردم نه حافظه 8 گيگيش رو ميشناسه و نه ميشه باهش بلوتوث کرد البته ميشه باهش تماس گرفت و صفحه ال سي دي يش هم خوب کار ميکنه حال اگر بازش کنم ايا اي سي خاصي از اون رو ميشه عوض کرد تا دوباره کار کنه ؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2012/12/30
    بوشهر
    3,211
    1,135

پاسخ : نوکيا n95 8 gig

فکر کنم چیپ بلوتوث(اگه جدا باشه از بخش مخابراتیش) و حافظه اش خراب شده. البته موقعی که همچین مشکلی پیش میاد باید سریع باتری گوشی رو از توی گوشی در آورد.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

سلام برای چی این کار رو باید کرد البته با این حال گوشی روشنه و میشه باهش زنگ هم زد
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2012/12/30
    بوشهر
    3,211
    1,135

نقل قول نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
    سلام برای چی این کار رو باید کرد البته با این حال گوشی روشنه و میشه باهش زنگ هم زد
    سلام
    این یه موضوع جالب هستش. چون خیلی ها می دونن که وقتی آب ریخته میشه یا پاشیده میشه توی یه مدار باعث خراب شدن اون میشه ولی نمی دونن علتش چیه. من جواب میدم.
    وقتی آب ریخته میشه(پاشیده میشه) توی مدار، بعنوان یه رسانا عمل میکنه و الکتریسیته رو منتقل میکنه(هادی جریان میشه) و جریان رو توی مدار افزایش میده و نهایتا باعث افزایش دمای قطعات میشه و اونا رو می سوزونه!
    همین جواب رو به انگلیسی می تونید اینجا بخونید:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

به همین دلیل باید موقعی که یه مدار الکتریکیتون توی آب میفته(یا آب روش پاشیده میشه) سریعا برقش رو قطع کنید. خب این شامل حال گوشی همراه هم میشه.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

ممنون امکان درست شدنش هست
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    2012/12/30
    بوشهر
    3,211
    1,135

نقل قول نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
    ممنون امکان درست شدنش هست
    فقط می تونم بگم قطعات رو عوض کنید.
    2013/02/03
    32
    0

ابتدا برد گوشی رو با آلترا شست و شو بدید اگر التراسونیک ندارید با تینر فوری و مسواک کاملا بشورید و با پمپ باد ،باد بگیرید تا کامل خشک شه.جاهایی رو که سولفاته شده توسط هیتر یا هویه رفع قلع مردگی کنید .
    بعد با منبع تست کنید ببینید احتمالا اتصالی نداشته باشه.
    نتیجه رو اعلام کنید.
    امام علی (ع):به قصد یادگرفتن بپرس٬ نه برای آزردن و خطاگرفتن؛ زیراجاهلی که درصدد آموختن باشد٬ همانند عالم است و عالمی که بیراهه رود٬ همچون جاهلی است که به قصد خطاگرفتن می پرسد.
    نهج البلاغه٬الحکمه٣٢٠
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7