اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوکیا n95 8 gig

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوکیا n95 8 gig

سلام
    دوستان من یک گوشی ان 95 دارم که یک بار بدجوری افتاد تو آب و وقتی درستش کردم نه حافظه 8 گیگیش رو میشناسه و نه میشه باهش بلوتوث کرد البته میشه باهش تماس گرفت و صفحه ال سی دی یش هم خوب کار میکنه حال اگر بازش کنم ایا ای سی خاصی از اون رو میشه عوض کرد تا دوباره کار کنه ؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

پاسخ : نوکیا n95 8 gig

فکر کنم چیپ بلوتوث(اگه جدا باشه از بخش مخابراتیش) و حافظه اش خراب شده. البته موقعی که همچین مشکلی پیش میاد باید سریع باتری گوشی رو از توی گوشی در آورد.

دیدگاه

سلام برای چی این کار رو باید کرد البته با این حال گوشی روشنه و میشه باهش زنگ هم زد
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
        سلام برای چی این کار رو باید کرد البته با این حال گوشی روشنه و میشه باهش زنگ هم زد
        سلام
        این یه موضوع جالب هستش. چون خیلی ها می دونن که وقتی آب ریخته میشه یا پاشیده میشه توی یه مدار باعث خراب شدن اون میشه ولی نمی دونن علتش چیه. من جواب میدم.
        وقتی آب ریخته میشه(پاشیده میشه) توی مدار، بعنوان یه رسانا عمل میکنه و الکتریسیته رو منتقل میکنه(هادی جریان میشه) و جریان رو توی مدار افزایش میده و نهایتا باعث افزایش دمای قطعات میشه و اونا رو می سوزونه!
        همین جواب رو به انگلیسی می تونید اینجا بخونید:

Why does water effect electric circuits?

به همین دلیل باید موقعی که یه مدار الکتریکیتون توی آب میفته(یا آب روش پاشیده میشه) سریعا برقش رو قطع کنید. خب این شامل حال گوشی همراه هم میشه.

دیدگاه

ممنون امکان درست شدنش هست
          اول توکل
          دوم پشتکار
          سوم مشورت
          چهارم عمل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
            ممنون امکان درست شدنش هست
            فقط می تونم بگم قطعات رو عوض کنید.

دیدگاه

ابتدا برد گوشی رو با آلترا شست و شو بدید اگر التراسونیک ندارید با تینر فوری و مسواک کاملا بشورید و با پمپ باد ،باد بگیرید تا کامل خشک شه.جاهایی رو که سولفاته شده توسط هیتر یا هویه رفع قلع مردگی کنید .
              بعد با منبع تست کنید ببینید احتمالا اتصالی نداشته باشه.
              نتیجه رو اعلام کنید.
              امام علی (ع):به قصد یادگرفتن بپرس٬ نه برای آزردن و خطاگرفتن؛ زیراجاهلی که درصدد آموختن باشد٬ همانند عالم است و عالمی که بیراهه رود٬ همچون جاهلی است که به قصد خطاگرفتن می پرسد.
              نهج البلاغه٬الحکمه٣٢٠

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X