اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی sim908 توسط labview

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی sim908 توسط labview

سلام به همگی
    در این پروژه من سعی کردم تا از طریق لبویو و بوسیله ماژول gps sim908 اطلاعات محل مورد نظر رو نشون بدم.
    اطلاعات از طریق gps دریافت و مقادیر مورد نظر استخراج و توسط نقشه گوگل نشون داده میشه
    برای اینکه نقطه درست نشون داده بشه باید به اینترنت وصل باشید
    در این پروژه از یک پورت سریال استفاده شده، از پورت tx ماژول gps برای دریافت اطلاعات و rx ماژول gsm برای ارسال دستورات
    برد استفاده شده ، برد کاربردی صنعتی sim908 هستش http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=1414
    تصاویری از محیط برنامه

لینک دانلود نرم افزار ( نسخه 2012 و ورژن 8 )
    http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13705430691.rar

پاسخ : راه اندازی sim908 توسط labview

لطفا subvi هاش رو هم قرار بدین

دیدگاه

subvi نداره !
      ارور خاصی میده ؟

دیدگاه

GET GPS DATA.VI
        VALIDITY CHECK .VI
        رو پیدا نمیکنند

دیدگاه

لبویتون نسخه چنده ؟

دیدگاه

2011

دیدگاه

سلام
              مال منم اون دوتا فایل رو پیدا نکرد

چه toolkit یا Module هایی باید نصب باشه ؟

دیدگاه

منم منتظرم :redface:

دیدگاه

سلام.
                  با اجازه ی آقای اکرمی منم اومدم اینجا!! :mrgreen:
                  اول یه سوال نامربوط!
                  پروژه ی نوشته شده با لب ویو میشه به شکل فایل exe در بیاد؟ ببخشید دیگه تازه کارم!
                  دوم اینکه آقای اکرمی من تازه به حرف شما رسیدم! اون موقع که برای اولین بار دیدمتون و گفتین برو لب ویو رو یاد بگیر... :cry: الان تازه(تقریبا!) میفهمم که چی گفتین شما... :angry:
                  ولی خب جلوی ضرر رو هر وقت بگیری، منفعته!

بابت این پروژه هم ممنون.یه سوال دیگه هم داشتم،ببخشید اگه سوالم یه خرده مبتدیانه هست.
                  این برنامه واسه ی کار کردن، نیاز داره که دستگاه به سیستم وصل شده باشه،
                  چطوری میشه کاری کرد که دستگاه اگه جای دیگه ای باشه، مختصاتش رو بدونیم؟ :redface:

دیدگاه

خب الان که یه خرده تو انجمن گشتم، دیدم که میشه فایل exe ایجاد کرد، اما نتونستم راهش رو پیدا کنم...با ورژن 2009 که البته ناقص هم کرک شده! راستی کسی واسش کرک سراغ داره؟

دیدگاه

چهار تا راه داری
                      1) یا برو نسخه 2011 رو از mihandownload دانلود کن که تقریبا کامله و تولکیت اساسی رو داره
                      2) با برو نسخه موجود در سایت که 2012 هم هست رو بخر که کامل ترین نسخه موجود در بازار هست و تقریبا تمامی توکیت های NI را داره
                      3) یا برو کتاب LABVIEW 2009 مثلث نارنجی رو بخر که داخلش LABVIEW 2009 را با کرک کامل داره و البته تولکیت هاش ناقصه ولی باز کارت رو راه می اندازه آخه گفتی تازه کاری
                      4) یا برو کرک کاملش رو خودت از سایت های خارجی دانلود کن چون اینجا کسی حال پلود کردن کرک برای شما را نداره البته با عرض معذرت

در ضمن یک نصیحت دوستانه به شما دوست عزیز بهترین رفرنس برای یادگیری LABVIEW سورس های خارجی است و تو این سایت های ایرانی معمولا به جواب سوالات نمی رسی چون این نرم افزار رفرنس خاصی نداره و اکثرا اعضا هم ازش اطلاعات خاصی ندارن اغلب در حد همون کتاب های بازار که آن ها هم اطلاعات مقدماتی است و معدود کسانی هم که از نرم فزار سر در میارن اینقدر دیر به دیر میان که فایده ای نداره.
                      من هم برای یادگیری همین روش را در پیش گرفتم تا حالا خوب جواب داده نمونه اش همین EXTENDED ASCII که من توش مشکل داشتم 34 نفر پستم را دیدند ولی کسی جوابش رو نمی دونست!!!!! اینها رو هم که می بینی من برات گفتم به خاطر این بود که یهو حس نوع دوستیم گل کرد گفتم راهنماییت کنم :bye :bye :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                        بابت این پروژه هم ممنون.یه سوال دیگه هم داشتم،ببخشید اگه سوالم یه خرده مبتدیانه هست.
                        این برنامه واسه ی کار کردن، نیاز داره که دستگاه به سیستم وصل شده باشه،
                        چطوری میشه کاری کرد که دستگاه اگه جای دیگه ای باشه، مختصاتش رو بدونیم؟ :redface:
                        بله نیاز داره دستگاه به کامپیوتر وصل باشه
                        سوال دوم هم، حالا هرجایی هم که باشه، بالاخره باید یه جوری دیتا ارسال بشه، مثلا می تونین از طریق gsm ماژول دیتای مختصات رو داخل یک ftp ذخیره کنید و بعد از طریق برنامتون اون دیتا رو از ftp وردارید.

در مورد کارکردش هم، راستیتش وقتی داشتم با این gps کار می کردم هرچی دستم اومد نصب کردم! دقیق نمی دونم چی باید نصب کنید تا کار کنه! چند ماهی هم گذشته و کلاً یادم نمیاد ( پیری زودرس)

راهنمایی های جناب حسن هم بسیار عالی هستند، نکته ای که می مونه اینه که من بصورت تفننی کار می کنم و اگر دوستان علاقه دارند حرفه ای با لبویو کار کنند باید دنبالش برند و به هر نوع اطلاعاتی اعم از فارسی یا خارجی رحم نکنند. بعد بیاید اینجا به ما هم یاد بدید

نوشته اصلی توسط hassan1366
                        اینها رو هم که می بینی من برات گفتم به خاطر این بود که یهو حس نوع دوستیم گل کرد گفتم راهنماییت کنم :bye :bye :bye
                        فردین کجا بودی تا الان
                        ( شوخی بودا!! به دل نگیری )

اضافه شده در تاریخ :
                        اصل کاری یادم رفت !
                        این 2 تا تابع برای robotic هستند

اضافه شده در تاریخ :
                        اینم فایل exe
                        http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13741700951.rar
                        نمی دونم همه چی رو تو خودش میزاره یا نه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hassan1366
                          اینها رو هم که می بینی من برات گفتم به خاطر این بود که یهو حس نوع دوستیم گل کرد گفتم راهنماییت کنم :bye :bye :bye
                          یه کم شکسته نفسی هم خوبه ها! :mrgreen:
                          زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X